دانلود سریال South Park (1997–) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت03
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.7
نظرات کاربران6

اشتراک گذاری

ژانر : انیمیشن , کمدی رده سنی : TV-MA کارگردان : Trey Parker , Eric Stough , Matt Stone نویسنده : Trey Parker , Matt Stone , Brian Graden محصول : رنگ : رونمایی : August 13, 1997 (United States) زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : پارک جنوبی (به انگلیسی South Park)، یک مجموعه طنز پویانمایی آمریکایی است که از سال 1997 توسط شبکه تلویزیونی «مرکزی طنز – Comedy Central» پخش می‌شود. شخصیت های این سریال 4 بچه دبستانی بد دهن هستند: استن، کایل، کنی و کارتمن. در هر قسمت آنها با ماجراهای عجیبی روبرو می شوند: از دزیده شدن توسط موجودات فضایی گرفته تا خلاص شدن از شر برادر کوچک و سمج کایل. Matt Stone و Trey Parker همه کاره های این مجموعه هستند که نویسندگی و کارگردانی اونو انجام میدن و تقریبا به جای همه کاراکترها (به جز کاراکترهای مونث) حرف میزنند. مت استون و تری پارکر در ساوث پارک تقریبا همه چیز رو دستمایه طنزشون قرارمیدن: مسائل اجتماعی، سیاسی، مذهبی، شیوه زندگی آمریکایی و مسائل روز. اونها با زبان تند و گزندشون چیزهایی که به نظرشون اشتباه هست بیرحمانه نقد میکنن و مورد تحقیر و تمسخر قرار میدن. در مورد هر اپیزود این مجموعه میشه ده ها خط مطلب نوشت … از نظر فنی، پارک جنوبی یک انیمشن دو بعدی خیلی ساده و خام هست. به نظر میرسه هر کسی با کمترین امکانات بتونه چنین انیمیشنی بسازه. ولی علیرغم سادگی ظاهری چهره ها حالات درونی رو به بهترین وجه منتقل میکنن بطوریکه بیننده خیلی زود با کاراکترها و محیط ها میتونه ارتباط برقرار کنه و بعد از مدتی انقدر با اونها خو میگیرید که خودتان رو یک شهروند South Park محسوب میکنید.
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2021
Nominee
Outstanding Animated Program
2018
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Jack Shih (animation producer) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2017
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Jack Shih (animation producer) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2016
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
Trey Parker ,
Outstanding Character Voice-Over Performance
Matt Stone ,
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Jack Shih (animation producer) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2015
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Jack Shih (animation producer) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2014
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/written by/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Jack Shih (director of animation) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2013
Winner
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/written by/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Jack Shih (director of animation) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2011
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Ryan Quincy (animation producer) ,
Jack Shih (director of animation) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2010
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Erica Rivinoja (producer) ,
Ryan Quincy (animation producer) ,
Jack Shih (director of animation) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2009
Winner
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Erica Rivinoja (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Ryan Quincy (director of animation) ,
2008
Winner
Outstanding Animated Program (For Programming One Hour or More)
Trey Parker (executive producer/written by/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Kyle McCulloch (producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Erica Rivinoja (producer) ,
Pam Brady (producer) ,
Ryan Quincy (director of animation) ,
2007
Winner
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/directed by/written by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Kyle McCulloch (producer) ,
Eric Stough (director of animation) ,
2006
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/director/written by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (producer) ,
Eric Stough (director of animation) ,
2005
Winner
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/directed by/written by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Jennifer Howell (supervising producer) ,
Frank C. Agnone II (producer) ,
Eric Stough (director of animation) ,
2004
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/written by/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (producer) ,
Jennifer Howell (supervising producer) ,
Eric Stough (director of animation) ,
2002
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Anne Garefino (executive producer) ,
Trey Parker (executive producer/director/writer) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Deborah Liebling (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (animation director) ,
David R. Goodman (writer) ,
Kyle McCulloch (writer) ,
Nancy M. Pimental (writer) ,
Erica Rivinoja (writer) ,
2000
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming One Hour or Less)
Anne Garefino (executive producer) ,
Deborah Liebling (executive producer) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (animation director) ,
1998
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming One Hour or Less)
Anne Garefino (executive producer) ,
Deborah Liebling (executive producer) ,
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Matt Stone (executive producer/writer) ,
Pam Brady (creative producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Brian Graden (executive producer) ,
Eric Stough (animation director) ,
AFI Awards, USA
2007
Winner
TV Program of the Year
American Comedy Awards, USA
2001
Nominee
Funniest Television Series - Animated
Annie Awards
2013
Winner
Writing in an Animated Television or Other Broadcast Venue Production
Trey Parker ,
2013
Nominee
Best General Audience Animated Television Production
1998
Nominee
Outstanding Achievement in an Animated Primetime or Late Night Television Program
Austin Film Festival
2001
Winner
Behind the Voice Actors Awards
2015
Nominee
Best Female Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
April Stewart ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2019
Nominee
Best Animation Series
CableACE Awards
1997
Winner
Animated Programming Special or Series
Brian Graden (executive producer) ,
Trey Parker (executive producer) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (producer) ,
Pam Brady (consulting producer) ,
Critics Choice Television Awards
2016
Nominee
Best Animated Series
2015
Nominee
Best Animated Series
Environmental Media Awards, USA
1997
Nominee
Television Episodic Comedy
GALECA: The Society of LGBTQ Entertainment Critics
2021
Nominee
Best Animated Show
GLAAD Media Awards
1998
Nominee
Outstanding TV - Individual Episode
Gold Derby Awards
2019
Nominee
Animated Series
Animated Series of the Decade
2017
Nominee
Animated Series
2016
Nominee
Animated Series
2015
Nominee
Animated Program
2014
Nominee
Animated Series
2013
Nominee
Animated Series
2010
Winner
Animated Series of the Decade
2010
Nominee
Animated Series
2009
Nominee
Animated Series
2008
Nominee
Animated Series
2007
Nominee
Animated Series
2006
Nominee
Animated Series
2005
Nominee
Animated Series
Huabiao Film Awards
2009
Winner
Outstanding Animated Film
IGN Summer Movie Awards
2019
Nominee
Best TV Animated Series
2015
Nominee
Best TV Animated Series
2014
Nominee
Best TV Animated Series
2013
Nominee
Best TV Animated Series
2010
Nominee
Best TV Animated Series
Il Festival Nazionale del Doppiaggio Voci nell'Ombra
2014
Winner
Best Dialogue Adaptation
Walter Rivetti ,
Image Awards (NAACP)
1999
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Isaac Hayes ,
International Online Cinema Awards (INOCA)
2019
Nominee
Best Animated Program
Online Film & Television Association
2020
Nominee
Best Animated Program
2018
Nominee
Best Animated Program
2017
Nominee
Best Animated Program
2016
Nominee
Best Animated Program
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Trey Parker ,
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Matt Stone ,
2014
Nominee
Best Animated Series
Best New Titles Sequence
2013
Winner
Television Programs
2012
Nominee
Best Animated Series
2010
Nominee
Best Fiction Program
2009
Nominee
Best Animated Series
2008
Nominee
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Trey Parker ,
Best Voice-Over Performance
Matt Stone ,
2007
Nominee
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Trey Parker ,
2006
Nominee
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Trey Parker ,
2005
Nominee
Best Animated Series
2004
Nominee
Best Animated Series
2003
Nominee
Best Animated Series
2002
Nominee
Best Animated Series
2000
Winner
Best Voice-Over Performance
Trey Parker ,
Best Animated Series
1999
Winner
Best Animated Series
1999
Nominee
Best Cable Series
Best Direction in a Cable Series
Best Writing in a Cable Series
Best Episode of a Cable Series
1998
Nominee
Best Animated Series
Best Cable Series
Best Writing in a Cable Series
Peabody Awards
2006
Winner
People's Choice Awards, USA
2017
Nominee
Favorite Animated TV Show
2016
Nominee
Favorite Animated TV Show
2015
Nominee
Favorite Animated TV Show
2009
Nominee
Favorite Animated Comedy
PGA Awards
1998
Winner
Most Promising Producer in Television
Trey Parker ,
Matt Stone ,
Satellite Awards
2005
Nominee
Outstanding DVD Release of a Television Show
Teen Choice Awards
2010
Nominee
Choice TV: Animated Show
2009
Nominee
Choice TV: Animated Show
2008
Nominee
Choice TV Animated Show
2007
Nominee
Choice TV: Animated Show
2006
Nominee
TV - Choice Animated Show
1999
Nominee
TV - Choice Comedy
Television Critics Association Awards
2014
Nominee
1998
Nominee
Outstanding New Program of the Year
Program of the Year
TV Land Awards
2007
Nominee
TV Moment That Became Headline News
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 6 نظر )

-0 +0
mahsa ch سلام وخسته نباشید ممنون از زحماتتون..فقط سوالم اینه چرا تا اپیزود 10 داره؟چون معمولا 14 اپیزود هست..
03 خرداد 1400, 16:03 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
mahsa ch شاید از فصل 17 به بعد 10اپیزودی شده؟
03 خرداد 1400, 16:05 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
امیررضا مرادی بله 10 اپیزودی شده بود
04 آذر 1400, 20:49 ب.ظ
-0 +0
iman heidarzadeh لطفا سریال Devil May care هم بزارید
07 فروردین 1400, 22:26 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
امیررضا مرادی اپیزود 01 برا فصل 24 رو هم بذارید. امروز میاد.
20 اسفند 1399, 17:02 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
حامد سلطان دهقان بهترین کمدی کارتونی که تقریبا هیچوقت کیفیتش افت نمیکنه ب جز چند قسمت در طول 300 و خورده ای قسمتش
18 مهر 1399, 18:39 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

The Last Man on Earth
720p WEBRip » 150MB

The Last Man on Earth (2015–2018)

7.3 / 10
55,294
ژانر : اکشن , کمدی , درام
سازنده : John Solomon , Jason Woliner , David Noel
نویسنده : Will Forte , Matt Marshall , Kira Kalush
زبان : انگلیسی
ستارگان : Will Forte , Kristen Schaal , January Jones
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : FOX
فصل : 04 ، قسمت : 18 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان این سریال کمدی که شبیه فیلم های کمدی مستقل آمریکاییست، درباره شخصی به نام "فیل میلر" است که تنها بازمانده کره‌ زمین است. او قبلاً یک انسان معمولی بوده که خانواده ا ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 04
Alias
720p WEBRip » 300MB

Alias (2001–2006)

7.6 / 10
47,551
ژانر : اکشن , درام , معمایی
سازنده : Ken Olin , Lawrence Trilling , Jack Bender
نویسنده : J.J. Abrams , Jeff Pinkner , Jesse Alexander
زبان :
ستارگان : Jennifer Garner , Ron Rifkin , Carl Lumbly
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 05 ، قسمت : 17 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان این سریال درباره سیدنی بریستو ( جنیفر گارنر ) که توسط کالج استخدام شده او یک جاسوسی بین المللی هست و برای جاسوسی و دفاع از خود آموزش های لازم را دیده و...
IMDB
Comment 6
Awards
Season 05
Miss Scarlet and the Duke
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

Miss Scarlet and the Duke (2020–)

7.6 / 10
4,464
ژانر : جنایی , درام
سازنده : Declan O'Dwyer , Steve Hughes , Ivan Zivkovic
نویسنده : Rachael New , Ben Edwards
زبان : انگلیسی
ستارگان : Kate Phillips , Stuart Martin , Cathy Belton
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا , انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : AXN
فصل : 01 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : ماجرایه این سریال درباره زنی به اسم الیزا و یک بازرس اسکاتلندی است که برای حل مساله یک قتل به نیروهای پلیس ملحق میشوند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Incorporated
720p HDTV » 300MB
480p HDTV » 150MB
فصل اول » قسمت 10 پایان سریال

Incorporated (2016–2017)

7.3 / 10
5,167
ژانر : جنایی , درام , علمی تخیلی
سازنده : David Pastor , Àlex Pastor , David Grossman
نویسنده : Qui Nguyen , David Pastor , Àlex Pastor
زبان : انگلیسی
ستارگان : Sean Teale , Allison Miller , Eddie Ramos
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Syfy
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریالی به تهیه کنندگی مشترک مت دیمون و بن افلک که در آینده ای نچندان دور در جریان است. در سال 2074، جهان در هرج و مرج مطلق است. دولت ها سقوط کرده اند و شرکت های بزرگ کنترل اوضاع را ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Knightfall
720p WEBRip » 350MB

Knightfall (2017–2019)

6.8 / 10
18,290
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Douglas Mackinnon , David Petrarca , Metin Hüseyin
نویسنده : Don Handfield , Richard Rayner , Kristen SaBerre
زبان : انگلیسی , عربی , عبری
ستارگان : Tom Cullen , Pádraic Delaney , Simon Merrells
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : History
فصل : 02 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : ماجرای سریال نگاهی به روزهای آخر یک شوالیه در قرن 14 دارد...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
The Last Man on Earth Alias Miss Scarlet and the Duke Incorporated Knightfall
The Green Inferno Dogma Everest Line of Duty Vares - Kaidan tien kulkijat Desperate Hours Steekspel