دانلود سریال Futurama (1999–2013) 720p BluRay
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت26
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.4
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

به روز رسانی : هفت فصل کامل | پایان سریال
ژانر : انیمیشن , کمدی , علمی تخیلی رده سنی : TV-14 کارگردان : Peter Avanzino , Bret Haaland , Gregg Vanzo نویسنده : David X. Cohen , Matt Groening , David Mirsky محصول : آمریکا رنگ : رونمایی : March 28, 1999 (United States) زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : داستان این کارتون زیبا مربوط به یک پسر 25 ساله به نام "فیلیپ فرای " است که در قرن بیستم زندگی می کند و شغلش رساندن پیتزا به دست مشتریان است. یه روز بر حسب اتفاق وقتی که در حال انجام کار و مشغول رساندن پیتزا به دست مشتریان بود ناخودآگاه درون دستگاهی می افتد که وی را 1000 سال منجمد نگه می دارد. حال او پس از 1000 سال از حالت انجماد خارج می شود و وارد قرن 31 می شود و متوجه می شود که کل جهان تغییر کرده است و تمامی ستارگان و سیاره ها توسط انسان ها کشف شده است و موجودات فضایی وجود دارند. در همین راستا "فیلیپ فرای " با پیرمردی دانشمندی به نام "پروفسور فارنسورت "که صد و شصت سال عمر دارد آشنا می شود. در همین بین "پرفسور فارنسورت "شغلی به "فیلیپ فرای " معرفی می کند و حال "فیلیپ فرای " باید به عنوان کسی که اشیا و لوازم مختلف را به نقاط فضا می رساند فعالیت کند...
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2014
Nominee
Outstanding Animated Program
Matt Groening (executive producer) ,
David X. Cohen (executive producer) ,
Ken Keeler (executive producer) ,
Josh Weinstein (executive producer/written by) ,
Eric Horsted (co-executive producer) ,
Dan Vebber (co-executive producer) ,
Michael Rowe (co-executive producer) ,
Patric M. Verrone (co-executive producer) ,
Lee Supercinski (producer) ,
Claudia Katz (producer) ,
Gregg Vanzo (animation executive producer) ,
Scott Vanzo (director of computer graphics) ,
Peter Avanzino (supervising director/directed by) ,
David D. Au (assistant director) ,
Outstanding Character Voice-Over Performance
Maurice LaMarche ,
2012
Winner
Outstanding Voice-Over Performance
Maurice LaMarche ,
2012
Nominee
Outstanding Animated Program
Matt Groening (executive producer) ,
David X. Cohen (executive producer) ,
Ken Keeler (executive producer/writer) ,
Patric M. Verrone (co-executive producer) ,
Josh Weinstein (co-executive producer) ,
Eric Horsted (co-executive producer) ,
Michael Rowe (co-executive producer) ,
Dan Vebber (co-executive producer) ,
Lee Supercinski (producer) ,
Claudia Katz (producer) ,
Gregg Vanzo (animation executive producer) ,
Peter Avanzino (supervising director) ,
Raymie Muzquiz (director) ,
Aldin Baroza (assistant director) ,
Scott Vanzo (director of computer graphics) ,
2011
Winner
Outstanding Voice-Over Performance
Maurice LaMarche ,
Outstanding Animated Program
Claudia Katz (produced by) ,
Peter Avanzino (supervising director/directed by) ,
Ken Keeler (executive producer) ,
Eric Horsted (co-executive producer) ,
Lee Supercinski (produced by) ,
David X. Cohen (executive producer) ,
Michael Rowe (co-executive producer) ,
Josh Weinstein (co-executive producer) ,
Ira Sherak (assistant director) ,
Matt Groening (executive producer) ,
Gregg Vanzo (animation executive producer) ,
Patric M. Verrone (co-executive producer) ,
Lewis Morton (written by) ,
Dan Vebber (co-executive producer) ,
Scott Vanzo (director of computer graphics) ,
2004
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Matt Groening (executive producer) ,
David X. Cohen (executive producer) ,
Ken Keeler (executive producer) ,
David A. Goodman (co-executive producer) ,
Patric M. Verrone (supervising producer/written by) ,
Eric Kaplan (supervising producer) ,
Bill Odenkirk (supervising producer) ,
Michael Rowe (producer) ,
Brian J. Cowan (producer) ,
Claudia Katz (produced by) ,
Gregg Vanzo (animation executive producer) ,
Rich Moore (supervising director) ,
Scott Vanzo (director of computer graphics) ,
Brian Sheesley (director) ,
Stephanie Arnett (assistant director) ,
Outstanding Music and Lyrics
Ken Keeler (music and lyrics) ,
2003
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Matt Groening (executive producer) ,
David X. Cohen (executive producer) ,
Ken Keeler (executive producer) ,
David A. Goodman (co-executive producer) ,
Patric M. Verrone (supervising producer) ,
Bill Odenkirk (supervising producer) ,
Eric Kaplan (supervising producer/writer) ,
Eric Horsted (producer) ,
Michael Rowe (producer) ,
Brian J. Cowan (producer) ,
Claudia Katz (producer) ,
Gregg Vanzo (animation executive producer) ,
Swinton O. Scott III (director) ,
Rich Moore (supervising director) ,
Scott Vanzo (director of computer graphics) ,
Celeste Mari Williams (animation timer) ,
2002
Winner
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Matt Groening (executive producer) ,
David X. Cohen (executive producer) ,
Ken Keeler (co-executive producer) ,
Eric Horsted (co-executive producer) ,
Lewis Morton (supervising producer) ,
Patric M. Verrone (supervising producer) ,
J. Stewart Burns (supervising producer/writer) ,
Bill Odenkirk (producer) ,
Eric Kaplan (producer) ,
Brian J. Cowan (producer) ,
Claudia Katz (produced by) ,
Rich Moore (supervising director/director) ,
Gregg Vanzo (animation executive producer) ,
2001
Winner
Outstanding Individual in Animation
Rodney Clouden (storyboard artist) ,
2001
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Matt Groening (executive producer) ,
David X. Cohen (executive producer) ,
Ken Keeler (co-executive producer) ,
Eric Horsted (co-executive producer) ,
Lewis Morton (supervising producer/writer) ,
Patric M. Verrone (supervising producer) ,
J. Stewart Burns (supervising producer) ,
Bill Odenkirk (producer) ,
Eric Kaplan (producer) ,
Brian J. Cowan (producer) ,
Claudia Katz (produced by) ,
Gregg Vanzo (animation executive producer) ,
Rich Moore (supervising director) ,
Brian Sheesley (director) ,
2000
Winner
Outstanding Individual Achievement in Animation
Bari Kumar (color stylist) ,
1999
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming One Hour or Less)
Matt Groening (executive producer) ,
David X. Cohen (executive producer) ,
Ken Keeler (co-executive producer) ,
Eric Horsted (co-executive producer) ,
Brian J. Cowan ,
J. Stewart Burns ,
Patric M. Verrone ,
Jason Grode ,
Tom Gammill (consulting producer) ,
Max Pross (consulting producer) ,
Richard Raynis (consulting producer) ,
Claudia Katz (animation producer) ,
Lewis Morton (producer/writer) ,
Susie Dietter (director) ,
Mili Smythe (co-producer) ,
Alex Johns (co-producer) ,
Gregg Vanzo (supervising director) ,
Rich Moore (supervising director) ,
Annie Awards
2014
Winner
Outstanding Achievement in Writing in an Animated TV/Broadcast Production
Lewis Morton ,
Best General Audience Animated TV/Broadcast Production
2014
Nominee
Outstanding Achievement in Editorial in an Animated TV/Broadcast Production
Paul D. Calder ,
2013
Nominee
Writing in an Animated Television or Other Broadcast Venue Production
Eric Horsted ,
2012
Nominee
Writing in a Television Production
Josh Weinstein ,
Editing in Television Production
Paul D. Calder ,
2011
Nominee
Best Animated Television Production
Best Writing in a Television Production
Michael Rowe ,
2004
Nominee
Outstanding Music in an Animated Television Production
Ken Keeler ,
Outstanding Writing in an Animated Television Production
Patric M. Verrone ,
2003
Winner
Outstanding Directing in an Animated Television Production
Rich Moore ,
2003
Nominee
Outstanding Achievement in an Animated Television Production
2001
Winner
Outstanding Individual Achievement for Writing in an Animated Television Production
Ron Weiner ,
Outstanding Individual Achievement for Voice Acting by a Male Performer in an Animated Television Production
John DiMaggio ,
2001
Nominee
Outstanding Achievement in a Primetime or Late Night Animated Television Production
2000
Winner
Outstanding Individual Achievement for Directing in an Animated Television Production
Brian Sheesley ,
2000
Nominee
Outstanding Achievement in a Primetime or Late Night Animated Television Program
Outstanding Individual Achievement for Directing in an Animated Television Production
Susie Dietter ,
1999
Nominee
Outstanding Individual Achievement for Writing in an Animated Television Production
Ken Keeler ,
Outstanding Achievement in an Animated Television Program
Behind the Voice Actors Awards
2014
Winner
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
John DiMaggio ,
Best Vocal Ensemble in a Television Series - Comedy/Musical
Billy West ,
John DiMaggio ,
Katey Sagal ,
Lauren Tom ,
Phil LaMarr ,
David Herman ,
Tress MacNeille ,
Maurice LaMarche ,
2014
Nominee
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
Billy West ,
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Billy West ,
Best Female Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
Katey Sagal ,
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Lauren Tom ,
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Tress MacNeille ,
2013
Winner
Best Vocal Ensemble in a Television Series - Comedy/Musical
Billy West ,
Katey Sagal ,
John DiMaggio ,
Phil LaMarr ,
Lauren Tom ,
David Herman ,
Tress MacNeille ,
Maurice LaMarche ,
2013
Nominee
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
Billy West ,
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
John DiMaggio ,
Best Female Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
Katey Sagal ,
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Maurice LaMarche ,
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Phil LaMarr ,
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Lauren Tom ,
2012
Winner
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role
Maurice LaMarche ,
Best Vocal Ensemble in a Television Series
Billy West ,
Katey Sagal ,
John DiMaggio ,
Lauren Tom ,
Phil LaMarr ,
Maurice LaMarche ,
Tress MacNeille ,
David Herman ,
2012
Nominee
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series
Billy West ,
Environmental Media Awards, USA
2011
Winner
Television Episodic Comedy
2000
Winner
Comedy - TV Episodic
Gold Derby Awards
2013
Nominee
Animated Series
2010
Nominee
Animated Series of the Decade
IGN Summer Movie Awards
2013
Nominee
Best TV DVD or Blu-Ray
2010
Winner
Best TV Animated Series
Motion Picture Sound Editors, USA
2012
Nominee
Best Sound Editing - Sound Effects, Foley, Dialogue and ADR Animation in Television
Travis Powers (supervising sound editor) ,
Paul D. Calder (supervising dialogue editor) ,
Chris Vallance (dialogue editor) ,
2011
Nominee
Best Sound Editing - Sound Effects, Foley, Dialogue and ADR Animation in Television
Travis Powers (supervising sound editor) ,
Paul D. Calder (supervising dialogue editor) ,
Chris Vallance (dialogue editor) ,
Online Film & Television Association
2014
Winner
Best Animated Series
2014
Nominee
Best Voice-Over Performance
John DiMaggio ,
Best Voice-Over Performance
Billy West ,
Best Voice-Over Performance
Katey Sagal ,
2003
Nominee
Best Animated Series
2002
Nominee
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Katey Sagal ,
2001
Nominee
Best Animated Series
2000
Nominee
Best Animated Series
1999
Winner
Best Animated Series
Best New Theme Song in a Series
Christopher Tyng ,
Best New Titles Sequence in a Series
1999
Nominee
Best New Comedy Series
Science Fiction and Fantasy Writers of America
2004
Nominee
Best Script
David A. Goodman ,
Television Critics Association Awards
1999
Nominee
Individual Achievement in Comedy
Matt Groening ,
Writers Guild of America, USA
2014
Nominee
Animation
Michael Rowe ,
Animation
Lewis Morton ,
Animation
Patric M. Verrone ,
2013
Nominee
Animation
Josh Weinstein ,
2012
Nominee
Animation
Eric Rogers ,
2011
Winner
Animation
Ken Keeler ,
2011
Nominee
Animation
Patric M. Verrone ,
2004
Nominee
Animation
Patric M. Verrone ,
2003
Winner
Animation
Ken Keeler ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

Bates Motel
720p BluRay » 300MB

Bates Motel (2013–2017)

8.1 / 10
101,428
ژانر : درام , ترسناک , معمایی
سازنده : Tucker Gates , Ed Bianchi , Phil Abraham
نویسنده : Robert Bloch , Anthony Cipriano , Carlton Cuse
زبان : انگلیسی
ستارگان : Vera Farmiga , Freddie Highmore , Max Thieriot
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : A&E
فصل : 05 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال الهام گرفته از فیلم “روانی” آلفرد هیچکاک هست که زندگی “نورمن بیتس” و مادرش “نورما” به تصویر کشیده می شود. داستان از آن جا شروع می شود که نورما یک متل در شهر ساحلی می خ ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 05
BoJack Horseman
720p WEBRip » 150MB
720p WEBRip x265 » 120MB

BoJack Horseman (2014–2020)

8.7 / 10
127,575
ژانر : انیمیشن , کمدی , درام
سازنده : Amy Winfrey , JC Gonzalez , Aaron Long
نویسنده : Raphael Bob-Waksberg , Alison Tafel , Elijah Aron
زبان : انگلیسی
ستارگان : Will Arnett , Amy Sedaris , Alison Brie
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 06 ، قسمت : 16 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال حول اسبی انسان نما به نام BoJack Horseman متمرکز می باشد که در دهه هشتاد و نود میلادی ستاره سیتکام محبوبی به نام Horsin' Around بوده است، اما هجده سال پس از کنسل ...
IMDB
Comment 3
Awards
Season 06
Chance
720p WEBRip » 300MB

Chance (2016–2017)

7.7 / 10
9,482
ژانر : درام , معمایی , هیجان انگیز
سازنده : Daniel Attias , Michael Lehmann , Nelson McCormick
نویسنده : Alexandra Cunningham , Kem Nunn , Peter Elkoff
زبان : انگلیسی
ستارگان : Hugh Laurie , Ethan Suplee , Greta Lee
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Hulu
فصل : 02 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : "Chance" که بر اساس یکی از رمان های موفق Kem Nunn ساخته شده سریال روانشناسانه تحریک آمیزی است که بر روی پزشک اعصاب و روانِ پزشکی قانونی به نام Eldon Chance تمرکز دارد که ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
Jinn
720p WEBRip » 250MB

Jinn (2019)

3.5 / 10
9,871
ژانر : درام , فانتزی , ترسناک
سازنده : Mir-Jean Bou Chaaya , Amin Matalqa
نویسنده : Matthew Antonelli , Elan Dassani , Rajeev Dassani
زبان : انگلیسی , عربی
ستارگان : Sultan Alkhail , Anouar H. Smaine , Eyad Hourani
مدت زمان : دقیقه
محصول : اردن
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 01 ، قسمت : 05 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال در مورد اتفاقات ماورائی فرهنگ های عربی زبان هست و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Psych
720p WEBRip » 300MB

Psych (2006–2014)

8.3 / 10
89,141
ژانر : کمدی , جنایی , معمایی
سازنده : Mel Damski , Steve Franks , James Roday Rodriguez
نویسنده : Steve Franks , Andy Berman , Anupam Nigam
زبان : انگلیسی
ستارگان : James Roday Rodriguez , Dulé Hill , Timothy Omundson
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : USA Network
فصل : 08 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال "شاون اسپنسر" جوانی باهوش و با حافظه تصویری فوق العاده هست ، "شاون" از این ویژگی برای حل کردن پرونده ای جنایی استفاده می کند ، ولی وقتی برای دریاف ...
IMDB
Comment 1
Awards
Season 08
Bates Motel BoJack Horseman Chance Jinn Psych
Grindhouse City Heat An Autumn Afternoon Cyrano de Bergerac Patch Adams A Simple Plan San Pietro