دانلود سریال American Idol (2002– ) 480p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت19
لیست جوایز
امتیاز و رتبه4.1
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

ژانر : , موزیک , برنامه تلویزیونی رده سنی : TV-PG کارگردان : Bruce Gowers , Russell Norman , Phil Heyes نویسنده : Simon Fuller , J. Chris Newberg محصول : آمریکا رنگ : رونمایی : June 11, 2002 (United States) زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : یک برنامه‌ی تلویزیونی محصول شبکه‌ی فاکس امریکا و به تهیه کنندگی سایمون فاولر است که از سال 2002 در حال پخش می‌باشد هدف این برنامه کشف بهترین خواننده در این کشور بر پایه‌ی رای بینندگان است برندگان این برنامه توسط مردم و از طریق تلفن، اینترنت و پیام کوتاه انتخاب می‌شوند.
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2016
Nominee
Outstanding Host for a Reality or Reality-Competition Program
Ryan Seacrest ,
Outstanding Lighting Design/Lighting Direction for a Variety Series
Kieran Healy (lighting designer) ,
Harry Sangmeister (lighting director) ,
George Harvey (lighting director) ,
Harrison Lippman (lighting director) ,
2015
Nominee
Outstanding Lighting Design/Lighting Direction for a Variety Series
Kieran Healy (lighting designer) ,
Harry Sangmeister (lighting director) ,
Harrison Lippman (lighting director) ,
George Harvey (lighting director) ,
2013
Nominee
Outstanding Host for a Reality or Reality-Competition Program
Ryan Seacrest ,
Outstanding Lighting Design/Lighting Direction for a Variety Series
Kieran Healy (lighting designer) ,
Josh Hutchings (lighting director) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety Series or Special
Ed Greene (production sound mixer) ,
Brian Riordan (packages mixer) ,
Adrian Ordonez (packages mixer) ,
Ryan Young (packages mixer) ,
Randy Faustino (music mixer) ,
Gary Long (playback music mixer) ,
Patrick Baltzell (pa mixer) ,
Mike Parker (monitor mixer) ,
Christian Schrader (audience sweetener) ,
2012
Nominee
Outstanding Host for a Reality or Reality-Competition Program
Ryan Seacrest ,
Outstanding Lighting Design/Lighting Direction for a Variety Series
Kieran Healy (lighting designer) ,
Josh Hutchings (lighting director) ,
Matt McAdam (lighting director) ,
George Harvey (lighting director) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety Series or Special
Brian Riordan (packages mixer) ,
Ed Greene (production sound mixer) ,
Randy Faustino (music mixer) ,
Mike Parker (monitor mixer) ,
Patrick Baltzell (pa mixer) ,
Gary Long (playback music mixer) ,
Christian Schrader (audience sweetener) ,
Conner Moore (packages mixer) ,
Ryan Young (packages mixer) ,
2011
Winner
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control for a Series
John Perry (camera) ,
Danny Webb (camera) ,
Alex Hernandez (camera) ,
Chris Salomon (technical director) ,
Bob Highton (camera) ,
Ed Horton (camera) ,
Chris Gray (video control) ,
Ken Dahlquist (camera) ,
Bill Chaikowsky (camera) ,
Diane Biederbeck (camera) ,
Danny Bonilla (camera) ,
Dave Eastwood (camera) ,
Keith Dicker (camera) ,
John Repczynski (camera) ,
George Prince (camera) ,
Eric Becker (technical director) ,
Suzanne Ebner (camera) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety or Music Series or Special
Ed Greene (production sound mixer) ,
Randy Faustino (music mixer) ,
Patrick Baltzell (pa mixer) ,
Mike Parker (monitor mixer) ,
2011
Nominee
Outstanding Host For A Reality Or Reality - Competition Program
Ryan Seacrest ,
Outstanding Sound Mixing for Nonfiction Programming
Brian Riordan (re-recording mixer) ,
Kamal Humphrey (production sound mixer) ,
Phil Valdivia (production sound mixer) ,
Chris Tront (production sound mixer) ,
Outstanding Sound Editing for Nonfiction Programming (Single or Multi-Camera)
Matt Slivinski (sound editor) ,
Bryan Parker (sound editor) ,
Outstanding Short-Form Picture Editing
Oren Castro (editor) ,
Outstanding Lighting Design or Lighting Direction for a Variety, Music, or Comedy Series
Kieran Healy (lighting designer) ,
Josh Hutchings (lighting director) ,
Matt McAdam (lighting director) ,
George Harvey (lighting director) ,
Outstanding Directing for a Variety, Music or Comedy Series
Gregg Gelfand ,
Outstanding Art Direction for Variety, Music or Nonfiction Programming
James Yarnell (production designer) ,
Dave Edwards (art director) ,
Outstanding Reality - Competition Program
Ken Warwick (executive producer) ,
Simon Fuller (executive producer) ,
Cécile Frot-Coutaz (executive producer) ,
Nigel Lythgoe (executive producer) ,
Charles Boyd (co-executive producer) ,
Patrick Lynn (supervising producer) ,
Megan Michaels (supervising producer) ,
Ron De Shay (senior producer) ,
Norm Betts (senior producer) ,
Theo Dimitriou (producer) ,
Katie Fennelly (producer) ,
Melanie Oberman (producer) ,
Brian Robinson (producer) ,
2010
Nominee
Outstanding Art Direction for Variety, Music or Nonfiction Programming
James Yarnell (production designer) ,
Gregg Rainwater (art director) ,
Dave Edwards (art director) ,
Outstanding Short-Form Picture Editing
Oren Castro (editor) ,
Outstanding Host for a Reality or Reality-Competition Program
Ryan Seacrest ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety or Music Series or Special
Ed Greene (production sound mixer) ,
Andrew Fletcher (pa mixer) ,
Tim Hatayama (music mixer) ,
Mike Parker (monitor mixer) ,
Gary Long (playback music mixer) ,
Brian Riordan (pre-production package mixer) ,
Conner Moore (pre-production package mixer) ,
Adrian Ordonez (pre-production package mixer) ,
Christian Schrader (audience sweetener) ,
Bruce Arledge Jr. (production sound mixer) ,
Randy Faustino (music mixer) ,
Paul Wittman (pa mixer) ,
Alex Guessard (foldback mixer) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety or Music Series or Special
Ed Greene (production sound mixer) ,
Randy Faustino (music mixer) ,
Andrew Fletcher (pa mixer) ,
Mike Parker (monitor mixer) ,
Gary Long (playback music mixer) ,
Brian Riordan (pre-production package mixer) ,
Conner Moore (pre-production package mixer) ,
Adrian Ordonez (pre-production package mixer) ,
Christian Schrader (audience sweetener) ,
Outstanding Reality - Competition Program
Cécile Frot-Coutaz (Executive Producer) ,
Simon Fuller (Executive Producer) ,
Ken Warwick (Executive Producer) ,
Charles Boyd (Co-Executive Producer) ,
Toby Gorman (Supervising Producer) ,
Patrick Lynn (Supervising Producer) ,
Megan Michaels (Supervising Producer) ,
Ron De Shay (Senior Producer) ,
Norm Betts (Producer) ,
Sam Brenzel (Producer) ,
Theo Dimitriou (Producer) ,
Katie Fennelly (Producer) ,
Melanie Oberman (Producer) ,
2009
Winner
Outstanding Art Direction for Variety, Music or Nonfiction Programming
Andy Walmsley (production designer) ,
James Yarnell (art director) ,
Outstanding Directing for a Variety, Music or Comedy Series
Bruce Gowers ,
Outstanding Lighting Direction (Electronic, Multi-Camera) for Variety, Music or Comedy Programming
Kieran Healy (lighting designer) ,
Josh Hutchings (lighting director) ,
George Harvey (lighting director) ,
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control for a Series
Shiran Stotland (technical director) ,
Rick Edwards (technical director) ,
Bill Chaikowsky (camera) ,
Greg Smith (camera) ,
John Repczynski (camera) ,
George Prince (camera) ,
Danny Bonilla (camera) ,
Alex Hernandez (camera) ,
Dave Eastwood (camera) ,
Bob Highton (camera) ,
Kenneth Patterson (camera) ,
Ken Dahlquist (camera) ,
Diane Biederbeck (camera) ,
Danny Webb (camera) ,
David Plakos (camera) ,
Steve Thiel (camera) ,
Mike Tribble (camera) ,
Chris Gray (video control) ,
2009
Nominee
Outstanding Host for a Reality or Reality-Competition Program
Ryan Seacrest ,
Outstanding Reality - Competition Program
Ken Warwick (executive producer) ,
Cécile Frot-Coutaz (executive producer) ,
Simon Fuller (executive producer) ,
Charles Boyd (co-executive producer) ,
Patrick Lynn (supervising producer) ,
Megan Michaels (supervising producer) ,
Toby Gorman (supervising producer) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety or Music Series or Special
Ed Greene (production mixer) ,
Randy Faustino (music mixer) ,
Andrew Fletcher (pa mixer) ,
Mike Parker (monitor mixer) ,
Gary Long (playback music mixer) ,
Brian Riordan (pre-production packages mixer) ,
Adrian Ordonez (pre-production packages mixer) ,
Conner Moore (pre-production packages mixer) ,
Christian Schrader (audience sweetener) ,
Outstanding Sound Mixing for Nonfiction Programming
Brian Riordan (re-recording mixer) ,
Adrian Ordonez (re-recording mixer) ,
2008
Winner
Outstanding Picture Editing of Clip Packages for Talk, Performance, Award or a Reality-Competition Program
Bill DeRonde ,
Oren Castro ,
2008
Nominee
Outstanding Host for a Reality or Reality-Competition Program
Ryan Seacrest ,
Outstanding Reality-Competition Program
Nigel Lythgoe (executive producer) ,
Ken Warwick (executive producer) ,
Cécile Frot-Coutaz (executive producer) ,
Simon Fuller (executive producer) ,
Charles Boyd (supervising producer) ,
James Breen (supervising producer) ,
Patrick Lynn (senior producer) ,
Megan Michaels (senior producer) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety, Music Series or a Special
Ed Greene (production mixer) ,
Randy Faustino (music mixer) ,
Andrew Fletcher (pa mixer) ,
Mike Parker (monitor mixer) ,
Gary Long (playback music mixer) ,
Brian Riordan (pre-production packages mixer) ,
Conner Moore (pre-production packages mixer) ,
Christian Schrader (audience sweetener) ,
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video for a Miniseries, Movie or a Special
Shiran Stotland (technical director) ,
Eric Becker (technical director) ,
Dave Eastwood (camera) ,
Marc Hunter (camera) ,
Bob Highton (camera) ,
Brian Reason (camera) ,
Easter Xua (camera) ,
Danny Bonilla (camera) ,
George Prince (camera) ,
Ed Horton (camera) ,
John Repczynski (camera) ,
Suzanne Ebner (camera) ,
Diane Biederbeck (camera) ,
Bill Chaikowsky (camera) ,
Alex Hernandez (camera) ,
Mark Sanford (video control) ,
2007
Winner
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video for a Miniseries, Movie or a Special
John Pritchett (technical director) ,
Damien Tuffereau (camera) ,
Suzanne Ebner (camera) ,
John Repczynski (camera) ,
George Prince (camera) ,
Easter Xua (camera) ,
Alex Hernandez (camera) ,
Dave Eastwood (camera) ,
Bob Highton (camera) ,
Ray Gonzales (camera) ,
Vince Singletary (camera) ,
Bert Atkinson (camera) ,
Brian Reason (camera) ,
Ed Horton (camera) ,
Rick Edwards (camera) ,
Richard Strock (camera) ,
Rob Vuona (camera) ,
Mike Tribble (camera) ,
Hector Ramirez (camera) ,
Brad Zerbst (camera) ,
Garrett Hurt (camera) ,
Danny Bonilla (camera) ,
Dave Hilmer (camera) ,
Marc Hunter (camera) ,
Mark Sanford (video control) ,
2007
Nominee
Outstanding Directing for a Variety, Music or Comedy Program
Bruce Gowers ,
Outstanding Multi-Camera Picture Editing for a Series
Bill DeRonde (supervising editor) ,
Oren Castro (editor) ,
Gus Comegys (editor) ,
John M. Cox (editor) ,
Patrick Franks (editor) ,
Narumi Inatsugu (editor) ,
Tim Perniciaro (editor) ,
Jeff Roe (editor) ,
Ryan Tanner (editor) ,
Outstanding Picture Editing for Reality Programming
Bill DeRonde (supervising editor) ,
Gus Comegys (editor) ,
Cliff Dorsey (editor) ,
Ryan Tanner (editor) ,
Oren Castro (editor) ,
Narumi Inatsugu (editor) ,
Tim Perniciaro (editor) ,
Outstanding Lighting Direction (Electronic, Multi-Camera) for Vmc Programming
Kieran Healy (lighting designer) ,
George Harvey (lighting director) ,
Harry Sangmeister (lighting director) ,
Outstanding Reality-Competition Program
Nigel Lythgoe (executive producer) ,
Ken Warwick (executive producer) ,
Cécile Frot-Coutaz (executive producer) ,
Simon Fuller (executive producer) ,
Richard Curtis (executive producer) ,
Charles Boyd (supervising producer) ,
James Breen (supervising producer) ,
Patrick Lynn (senior producer) ,
Megan Michaels (producer) ,
Ryan Seacrest (host) ,
Simon Cowell (judge) ,
Randy Jackson (judge) ,
Paula Abdul (judge) ,
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video for a Series
John Pritchett (technical director) ,
Manny Bonilla (camera) ,
Bert Atkinson (camera) ,
John Repczynski (camera) ,
George Prince (camera) ,
Danny Bonilla (camera) ,
Alex Hernandez (camera) ,
Dave Eastwood (camera) ,
Bob Highton (camera) ,
Ken Dahlquist (camera) ,
Bill Chaikowsky (camera) ,
Damien Tuffereau (camera) ,
Danny Webb (camera) ,
Ed Horton (camera) ,
Allen Merriweather (camera) ,
Mark Sanford (video control) ,
2006
Nominee
Outstanding Art Direction for a Variety, Music Program, or Special
Andy Walmsley (production designer) ,
James Yarnell (art director) ,
Outstanding Directing for a Variety, Music or Comedy Program
Bruce Gowers (director) ,
Outstanding Picture Editing for Nonfiction Programming (Large Team Entries - Primarily Multi-Camera Productions)
Bill DeRonde (supervising editor) ,
Barnaby Levy (editor) ,
Cliff Dorsey (editor) ,
Ryan Tanner (editor) ,
Oren Castro (editor) ,
Narumi Inatsugu (editor) ,
Outstanding Lighting Direction (Electronic, Multi-Camera) for VMC Programming
Kieran Healy (lighting designer) ,
Eli McKinney (lighting director) ,
George Harvey (lighting director) ,
Outstanding Lighting Direction (Electronic, Multi-Camera) for VMC Programming
Kieran Healy (lighting designer) ,
Harry Sangmeister (lighting director) ,
George Harvey (lighting director) ,
Outstanding Reality-Competition Program
Simon Fuller (executive producer) ,
Nigel Lythgoe (executive producer) ,
Ken Warwick (executive producer) ,
Cécile Frot-Coutaz (executive producer) ,
Charles Boyd (supervising producer) ,
James Breen (senior producer) ,
Simon Lythgoe (producer) ,
Megan Michaels (producer) ,
Ryan Seacrest (host) ,
Simon Cowell (judge) ,
Paula Abdul (judge) ,
Randy Jackson (judge) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety or Music Series or Special or Animation
Ed Greene (production mixer) ,
Andrew Fletcher (house mixer) ,
Paul Sandweiss (music mixer) ,
Brian Riordan (re-recording mixer) ,
Conner Moore (post-audio mixer) ,
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video for a Series
John Pritchett (technical director) ,
Diane Biederbeck (camera operator) ,
Danny Bonilla (camera operator) ,
Manny Bonilla (camera operator) ,
Dave Eastwood (camera operator) ,
Suzanne Ebner (camera operator) ,
Bob Highton (camera operator) ,
Ed Horton (camera operator) ,
Steve Martyniuk (camera operator) ,
Kenneth Patterson (camera operator) ,
George Prince (camera operator) ,
John Repczynski (camera operator) ,
Easter Xua (camera operator) ,
Mark Sanford (video control) ,
2005
Nominee
Outstanding Art Direction for a Variety, Music Program or Special
Andy Walmsley (production designer) ,
James Yarnell (art director) ,
Outstanding Directing for Nonfiction Programming
Bruce Gowers (directed by) ,
Outstanding Lighting Direction (Electronic, Multi-Camera) for VMC Programming
Kieran Healy (lighting designer) ,
George Harvey (lighting director) ,
Harry Sangmeister (lighting director) ,
Outstanding Reality-Competition Program
Simon Fuller (executive producer) ,
Nigel Lythgoe (executive producer) ,
Cécile Frot-Coutaz (executive producer) ,
Ken Warwick (executive producer) ,
Charles Boyd (supervising producer) ,
James Breen (senior producer) ,
Simon Lythgoe (producer) ,
Megan Michaels (producer) ,
Ryan Seacrest (host) ,
Simon Cowell (judge) ,
Paula Abdul (judge) ,
Randy Jackson (judge) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety or Music Series or Special or Animation
Klaus Landsberg (audio mixer) ,
Brian Riordan (re-recording mixer) ,
Outstanding Sound Mixing for Nonfiction Programming (Single or Multi-Camera)
Brian Riordan (post-audio mixer) ,
2004
Nominee
Outstanding Lighting Direction (Electronic, Multi-Camera) for a VMC Programming
Kieran Healy (lighting designer) ,
Matt Firestone (lighting director) ,
George Harvey (lighting director) ,
Outstanding Reality-Competition Program
Simon Fuller (executive producer) ,
Cécile Frot-Coutaz (executive producer) ,
Nigel Lythgoe (executive producer) ,
Ken Warwick (executive producer) ,
David Coffin (supervising producer) ,
Charles Boyd (senior producer) ,
Beth McNamara (producer) ,
Simon Cowell (judge) ,
Paula Abdul (judge) ,
Randy Jackson (judge) ,
Ryan Seacrest (host) ,
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video for a Series
John Pritchett (technical director) ,
Dave Eastwood (camera) ,
John Repczynski (camera) ,
Thomas Geren (camera) ,
Diane Biederbeck (camera) ,
Suzanne Ebner (camera) ,
George Prince (camera) ,
Ed Horton (camera) ,
Danny Bonilla (camera) ,
Bob Highton (camera) ,
Danny Webb (camera) ,
Wade Samul (camera) ,
Mark Sanford (video control) ,
2003
Nominee
Outstanding Directing for Non-Fiction Programming
Bruce Gowers (director) ,
Outstanding Lighting Direction (Electronic, Multi-Camera) for VMC Programming
Kieran Healy (lighting designer) ,
George Harvey (lighting director) ,
Matt Ford (lighting director) ,
Outstanding Reality/Competition Program
Simon Fuller (executive producer) ,
Cécile Frot-Coutaz (executive producer) ,
Simon Jones (executive producer) ,
Nigel Lythgoe (co-executive producer) ,
Ken Warwick (co-executive producer) ,
David Coffin (supervising producer) ,
Charles Boyd (senior producer) ,
John Entz (producer) ,
Beth McNamara (producer) ,
Ryan Seacrest (host) ,
Simon Cowell (judge) ,
Randy Jackson (judge) ,
Paula Abdul (judge) ,
Outstanding Sound Mixing for Non-Fiction Programming (Single or Multi-Camera)
Klaus Landsberg (production sound mixer) ,
Brian Riordan (re-recording mixer) ,
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video for a Series
John Pritchett (technical director) ,
Diane Biederbeck (camera) ,
Danny Bonilla (camera) ,
Manny Bonilla (camera) ,
Dave Eastwood (camera) ,
Bob Highton (camera) ,
Ed Horton (camera) ,
Steve Martyniuk (camera) ,
Kenneth Patterson (camera) ,
John Repczynski (camera) ,
Mark Sanford (video control) ,
ALMA Awards
2012
Nominee
Favorite TV Reality, Variety, or Comedy Personality or Act
Jennifer Lopez ,
2011
Nominee
Favorite TV Reality, Variety, or Comedy Personality or Act
Jennifer Lopez ,
Art Directors Guild
2012
Nominee
Episode of a Multi-Camera, Variety or Unscripted Series
James Yarnell (production designer) ,
Dave Edwards (art director) ,
ASCAP Film and Television Music Awards
2013
Winner
Top Television Series
Catherine Dennis ,
Julian Gingell ,
Barry Stone ,
2009
Winner
Top Television Series
Catherine Dennis ,
Julian Gingell ,
Barry Stone ,
2006
Winner
Top TV Series
Julian Gingell ,
2005
Winner
Top TV Series
Julian Gingell ,
2004
Winner
Top TV Series
Julian Gingell ,
Astra Awards
2012
Nominee
Favourite Program - International
2011
Nominee
Favourite Program - International
2009
Nominee
Favourite International Personality or Actor
Ryan Seacrest ,
Cinema Audio Society, USA
2009
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television - Non-Fiction, Variety or Music - Series or Specials
Ed Greene (production mixer) ,
Randy Faustino (music mixer) ,
Andrew Fletcher (pa mixer) ,
Mike Parker (monitor mixer) ,
Gary Long (playback music mixer) ,
Brian Riordan (pre-production packages mixer) ,
Conner Moore (pre-production packages mixer) ,
Christian Schrader (audience sweetener) ,
Critics Choice Television Awards
2013
Nominee
Best Reality Host
Ryan Seacrest ,
2011
Winner
Best Reality Series - Competition
2011
Nominee
Best Reality Show Host
Ryan Seacrest ,
Directors Guild of America, USA
2007
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Musical/Variety
Bruce Gowers ,
GALECA: The Society of LGBTQ Entertainment Critics
2017
Nominee
TV Musical Performance of the Year
Kelly Clarkson ,
Gold Derby Awards
2019
Nominee
Competition Program
Reality Host of the Decade
Ryan Seacrest ,
Reality Program of the Decade
2016
Nominee
Reality Program
2013
Nominee
Reality Program
2012
Nominee
Reality Host
Ryan Seacrest ,
Reality-Competition Series
2011
Nominee
Reality-Competition Program
Reality Host
Ryan Seacrest ,
2010
Nominee
Reality or Competition Program of the Decade
2009
Nominee
Reality or Competition Program
2008
Nominee
Reality or Competition Program
2007
Winner
Reality or Competition Program
2006
Winner
Reality or Competition Program
2005
Winner
Reality-Competition Program
2004
Nominee
Reality Program
Guild of Music Supervisors Awards
2021
Nominee
Best Music Supervision for Reality Television
Robin Kaye ,
Ashley Viergever ,
2020
Nominee
Best Music Supervision for Reality Television
Robin Kaye ,
2019
Nominee
Best Music Supervision for a Docuseries or Reality Television
Robin Kaye ,
2017
Nominee
Best Music Supervision for a Docuseries or Reality Television
Robin Kaye ,
2016
Nominee
Best Music Supervision for a Docuseries or Reality Television
Robin Kaye ,
2015
Nominee
Best Music Supervision for Reality Television
Robin Kaye ,
2014
Winner
Best Music Supervision for Reality Television
Robin Kaye ,
2013
Winner
Best Music Supervision for Reality Television
Robin Kaye ,
2012
Winner
Best Music Supervision for Reality Television
Robin Kaye ,
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2020
Nominee
Best Contemporary Makeup - Motion Picture Made for Television or Special
Tonia Green ,
Gina Ghiglieri ,
Michelle Chung ,
Image Awards (NAACP)
2012
Nominee
Outstanding Reality Series
2011
Nominee
Outstanding Reality Series
2010
Nominee
Outstanding Reality Series
2009
Winner
Outstanding Reality - (Series)
2009
Nominee
Outstanding Variety - (Series or Special)
2008
Nominee
Outstanding Reality - (Series)
2007
Winner
Outstanding Reality Series
2005
Nominee
Outstanding Variety (Series or Special)
Kids' Choice Awards, USA
2020
Nominee
Favorite TV Host
Ryan Seacrest ,
2019
Nominee
Favorite Reality Show
Simon Fuller (executive producer) ,
2015
Nominee
Favorite Talent Competition Show
2014
Nominee
Favorite Reality Show
2013
Nominee
Favorite Reality Show
2012
Nominee
Favorite Reality Show
2010
Winner
Favorite Reality Show
2009
Winner
Favorite Reality Show
2008
Winner
Favorite Reality Show
2007
Winner
Favorite TV Show
2006
Nominee
Favorite Television Show
2005
Winner
Favorite TV Show
Online Film & Television Association
2016
Nominee
Best Individual Host or Panelist in a Reality or Non-Fiction Program
Ryan Seacrest ,
2010
Nominee
Best Host or Panelist in a Non-Fiction Program
Ryan Seacrest ,
2009
Nominee
Best Competition Show
2008
Nominee
Best Competition Show
2007
Nominee
Best Competition Show
Best Host of a Game, Competition or Reality Show
Ryan Seacrest ,
2005
Nominee
Best Competition Show
2004
Nominee
Best Competition Show
People's Choice Awards, USA
2018
Nominee
Favorite Revival Show
2013
Nominee
Favorite Competition TV Show
Favorite Celebrity Judge
Jennifer Lopez ,
2012
Winner
Favorite TV Competition Show
2011
Winner
Favorite Competition Show
2009
Nominee
Favorite Competition/Reality Show
2008
Nominee
Favorite Competition/Reality Show
2007
Winner
Favorite Competition/Reality Show
2006
Winner
Favorite Reality Show - Competition
2005
Winner
Favorite Reality Show - Competition
PGA Awards
2012
Nominee
Outstanding Producer of Competition Television
Charles Boyd ,
Cécile Frot-Coutaz ,
Simon Fuller ,
Patrick Lynn ,
Nigel Lythgoe ,
Megan Michaels ,
Ken Warwick ,
2010
Nominee
Outstanding Producer of Live Entertainment & Competition Television
Ken Warwick ,
Cécile Frot-Coutaz ,
Simon Fuller ,
Charles Boyd ,
Megan Michaels ,
Patrick Lynn ,
2008
Nominee
Outstanding Producer of Live Entertainment & Competition Television
Nigel Lythgoe ,
Ken Warwick ,
Simon Fuller ,
Charles Boyd ,
Megan Michaels ,
Cécile Frot-Coutaz ,
2007
Nominee
Outstanding Producer of Non-Fiction Television
Nigel Lythgoe ,
Ken Warwick ,
Simon Fuller ,
Charles Boyd ,
Simon Lythgoe ,
Megan Michaels ,
2004
Nominee
Outstanding Producer of Reality/Game/Informational Series Television
Simon Fuller ,
Nigel Lythgoe ,
Ken Warwick ,
David Coffin ,
2003
Nominee
Outstanding Producer of Reality/Game/Informational Series Television
Simon Fuller ,
Nigel Lythgoe ,
Ken Warwick ,
Brian Gadinsky ,
David Coffin ,
Teen Choice Awards
2014
Nominee
Choice TV Personality: Female
Jennifer Lopez ,
Choice TV: Reality Competition Show
Choice TV Personality: Male
Ryan Seacrest ,
2013
Nominee
Choice TV: Reality Competition Show
Choice TV Personality: Male
Ryan Seacrest ,
2012
Winner
Choice TV: Female Personality
Jennifer Lopez ,
2012
Nominee
Choice TV: Male Reality/Variety Star
Scotty McCreery ,
Choice TV: Female Reality/Variety Star
Lauren Alaina ,
Choice TV Personality: Male
Steven Tyler ,
Choice TV: Reality Competition
2011
Winner
Choice TV: Personality
Jennifer Lopez ,
Choice TV: Reality Competition
2011
Nominee
Choice TV: Personality
Ryan Seacrest ,
2010
Winner
Choice TV: Reality Competition
Choice TV: Male Reality/Variety Star
Lee DeWyze ,
2010
Nominee
Choice TV: Female Reality/Variety Star
Crystal Bowersox ,
2009
Winner
Choice TV: Reality Competition
Choice TV Male Reality/Variety Star
Adam Lambert ,
2009
Nominee
Choice TV Male Reality/Variety Star
Kris Allen ,
Choice TV Personality
Simon Cowell ,
Choice TV Personality
Ryan Seacrest ,
2008
Winner
Choice TV Reality Music Competition
Choice TV Male Reality/Variety Star
David Cook ,
2008
Nominee
Choice TV Personality
Simon Cowell ,
Choice TV Personality
Ryan Seacrest ,
2007
Winner
Choice TV: Reality/Variety Show
Choice TV: Male Reality/Variety Star
Sanjaya Malakar ,
2007
Nominee
Choice TV: Female Reality/Variety Star
Jordin Sparks Thomas ,
Choice TV: Personality
Simon Cowell ,
Choice TV: Personality
Ryan Seacrest ,
2006
Winner
TV - Choice Reality Show
2006
Nominee
TV - Choice Personality
Simon Cowell ,
TV - Choice Personality
Ryan Seacrest ,
2005
Winner
Choice TV Show: Reality
Choice TV Reality/Variety Star - Male
Bo Bice ,
Choice TV Reality/Variety Star - Female
Carrie Underwood ,
2004
Winner
Choice Reality/Variety Jackass
Simon Cowell ,
2004
Nominee
Choice TV Show - Reality/Variety
Choice Reality/Variety TV Star - Male
Simon Cowell ,
Choice Reality/Variety TV Star - Female
Paula Abdul ,
Choice Reality/Variety TV Star - Female
Fantasia Barrino ,
2003
Winner
Choice TV - Reality
Choice TV Reality/Variety Star - Male
Ruben Studdard ,
Choice Reality Babe
Paula Abdul ,
Choice Scariest Reality Moment
2003
Nominee
Choice TV Reality/Variety Star - Male
Clay Aiken ,
Choice TV Reality/Variety Star - Female
Kimberly Caldwell ,
Choice TV Reality/Variety Star - Female
Kimberley Locke ,
Choice TV Reality/Variety Host
Ryan Seacrest ,
2002
Nominee
TV - Choice Reality Show
Television Critics Association Awards
2007
Nominee
Program of the Year
2003
Winner
Program of the Year
TV Guide Awards
2014
Nominee
Favorite Reality Show
Favorite Reality Competition Show
2012
Nominee
Favorite Singing Contest
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

Suits
720p WEBRip » 300MB

Suits (2011–2019)

8.4 / 10
371,026
ژانر : کمدی , درام
سازنده : Michael Smith , Anton Cropper , Christopher Misiano
نویسنده : Aaron Korsh , Sharyn Rothstein , Genevieve Sparling
زبان : انگلیسی
ستارگان : Gabriel Macht , Rick Hoffman , Sarah Rafferty
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : USA Network
فصل : 09 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریال روایت «مایک» جوانی نابغه است که از دانشگاه اخراج شده و روزگار خود را با فروش مواد می گذراند و ناگهان در یکی از معامله های خود هنگامی که از دست پلیس در حال فرار است خود را در ...
IMDB
Comment 8
Awards
Season 09
Legend of the Seeker
720p WEBRip » 350MB

Legend of the Seeker (2008–2010)

7.6 / 10
33,646
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Mark Beesley , Garth Maxwell , Michael Hurst
نویسنده : Terry Goodkind , Stephen Tolkin , Kenneth Biller
زبان : انگلیسی
ستارگان : Craig Horner , Bridget Regan , Bruce Spence
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا , نیوزلند
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 02 ، قسمت : 22 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال پادشاهی شیطان صفت خواب می بیند پسری در سرزمینش به دنیا می آید و بعد ها بر علیه او قیام میکند ، پس دستور می دهد تمام پسر هایی که در آن کشور به دنیا میان را بکشند ولی ای ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
Mixed-ish
720p HDTV x265 » 150MB
720p HDTV » 100MB

Mixed-ish (2019–2021)

6.3 / 10
1,998
ژانر : کمدی
سازنده : Anton Cropper , Todd Biermann , Michael Spiller
نویسنده : Kenya Barris , Tracee Ellis Ross , Peter Saji
زبان : انگلیسی
ستارگان : Tika Sumpter , Mark-Paul Gosselaar , Christina Anthony
مدت زمان : 22 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 02 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال والدین بوی ، پاول و آلیشیا تصمیم می گیرند از املاک هیپی به حومه شهر نقل مکان کنند و فضای بهتری را برای خانواده مهیا کنند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
Project Blue Book
720p WEBRip » 300MB
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

Project Blue Book (2019–2020)

7.7 / 10
11,087
ژانر : درام , معمایی , علمی تخیلی
سازنده : Norma Bailey , Pete Travis , Thomas Carter
نویسنده : David O'Leary , Emily Brochin , Alec Wells
زبان : انگلیسی
ستارگان : Aidan Gillen , Michael Malarkey , Laura Mennell
مدت زمان : 45 دقیقه
محصول : آمریکا , کانادا
رده : سریال   ،   پخش از : History
فصل : 02 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال تلاش‌های مخفیانه دولت آمریکا برای بررسی دلیل برخورد با اشیاء ناشناس پرنده در سال های 1947 تا 1970 میلادی را به تصویر خواهد کشید و...
IMDB
Comment 1
Awards
Season 02
Top Gear
720p WEBRip x265 » 500MB
480p WEBRip » 350MB

Top Gear (2002– )

8.6 / 10
110,342
ژانر : ماجراجویی , کمدی , برنامه تلویزیونی
سازنده : Brian Klein , Phil Churchward , Nigel Simpkiss
نویسنده : Danny Baker , Lucy Guy , Paul Kerensa
زبان : ایتالیایی , آلمانی , اسپانیایی
ستارگان : Richard Hammond , Jeremy Clarkson , James May
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : BBC Two
فصل : 30 ، قسمت : 04 دانلود سریال »
خلاصه داستان : برنامه تلویزیونی تخت گاز Top Gear که در هر قسمت به معرفی جدیدترین ماشین های عرضه شده در بازار و انجام آزمایشات مختلف بر روی این ماشین ها می باشد. در این برنامه ماشین ها به طور کامل ...
IMDB
Comment 10
Awards
Season 30
Suits Legend of the Seeker Mixed-ish Project Blue Book Top Gear
Better Things The Tourist Fedora The Loveless Cold Skin About Last Night 78/52