دانلود سریال House M.D. (2004–2012) 720p BluRay
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت22
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.7
نظرات کاربران4

اشتراک گذاری

به روز رسانی : هشت فصل کامل | پایان سریال
ژانر : درام , معمایی رده سنی : TV-14 کارگردان : Greg Yaitanes , Deran Sarafian , David Straiton نویسنده : David Shore , Sara Hess , Pam Davis محصول : آمریکا رنگ : رونمایی : November 16, 2004 (United States) زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : دکتر گرگوری هاوس یک پزشک متخصص تشخیص بیماری است که در بیمارستانی آموزشی در نیوجرزی مشغول به کار است. وی دارای خلق و خویی بسیار زننده و تند اما بذله گو است، معلول جسمی است اما موتورسیکلتی کورسی می راند، مجرد است اما (به غیر از همکار خود دکتر ویلسون) دوستی ندارد، پیانو و گیتار می نوازد اما از نوعی اعتیاد حاد به دارو هم رنج میبرد.
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2011
Winner
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One-Hour)
Von Varga (production sound mixer) ,
Joe DeAngelis (re-recording mixer) ,
Brad North (re-recording mixer) ,
Juan Cisneros (production sound mixer) ,
2011
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2010
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Von Varga (production sound mixer) ,
Juan Cisneros (production sound mixer) ,
Richard Weingart (re-recording mixer) ,
Gerry Lentz (re-recording mixer) ,
Outstanding Stunt Coordination
Jim Ramos Vickers (stunt coordinator) ,
2009
Winner
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Von Varga (production sound mixer) ,
Juan Cisneros (production sound mixer) ,
Gerry Lentz (re-recording mixer) ,
Richard Weingart (re-recording mixer) ,
2009
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
Outstanding Drama Series
Paul Attanasio (executive producer) ,
Katie Jacobs (executive producer) ,
David Shore (executive producer) ,
Bryan Singer (executive producer) ,
Thomas L. Moran (executive producer) ,
Russel Friend (executive producer) ,
Garrett Lerner (executive producer) ,
Hugh Laurie (executive producer) ,
Gerrit van der Meer (co-executive producer) ,
Deran Sarafian (co-executive producer) ,
Doris Egan (co-executive producer) ,
Eli Attie (co-executive producer) ,
Peter Blake (co-executive producer) ,
Leonard Dick (co-executive producer) ,
Lawrence Kaplow (co-executive producer) ,
Liz Friedman (supervising producer) ,
David Foster (producer) ,
David Hoselton (producer) ,
Marcy G. Kaplan (producer) ,
2008
Winner
Outstanding Directing for a Drama Series
Greg Yaitanes ,
2008
Nominee
Outstanding Music Composition for a Series (Original Dramatic Score)
Jon Ehrlich (music by) ,
Jason Derlatka (music by) ,
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
Outstanding Drama Series
Paul Attanasio (executive producer) ,
Katie Jacobs (executive producer) ,
David Shore (executive producer) ,
Bryan Singer (executive producer) ,
Russel Friend (executive producer) ,
Garrett Lerner (executive producer) ,
Thomas L. Moran (executive producer) ,
Gerrit van der Meer (co-executive producer) ,
Peter Blake (co-executive producer) ,
Eli Attie (co-executive producer) ,
Doris Egan (co-executive producer) ,
Deran Sarafian (co-executive producer) ,
Marcy G. Kaplan (producer) ,
Leonard Dick (supervising producer) ,
2007
Winner
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Dalia Dokter (department head prosthetic makeup artist) ,
Jamie Kelman (prosthetic makeup artist) ,
Ed French (prosthetic makeup artist) ,
2007
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
Outstanding Guest Actor in a Drama Series
David Morse ,
Outstanding Drama Series
David Shore (executive producer) ,
Katie Jacobs (executive producer) ,
Paul Attanasio (executive producer) ,
Bryan Singer (executive producer) ,
Daniel Sackheim (executive producer) ,
Russel Friend (co-executive producer) ,
Garrett Lerner (co-executive producer) ,
Thomas L. Moran (co-executive producer) ,
Doris Egan (co-executive producer) ,
Lawrence Kaplow (producer) ,
Gerrit van der Meer (producer) ,
Peter Blake (supervising producer) ,
Leonard Dick (supervising producer) ,
2006
Nominee
Outstanding Art Direction for a Single-Camera Series
Derek R. Hill (production designer) ,
Danielle Berman (set decorator) ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Amy Lippens (casting by) ,
Stephanie Laffin (casting by) ,
Outstanding Drama Series
Paul Attanasio (executive producer) ,
Katie Jacobs (executive producer) ,
David Shore (executive producer) ,
Bryan Singer (executive producer) ,
Thomas L. Moran (co-executive producer) ,
Russel Friend (co-executive producer) ,
Garrett Lerner (co-executive producer) ,
Doris Egan (co-executive producer) ,
David Semel (co-executive producer) ,
Matt Witten (supervising producer) ,
Gerrit van der Meer (producer) ,
Lawrence Kaplow (producer) ,
Outstanding Single-Camera Sound Mixing for a Series
Gerry Lentz (re-recording mixer) ,
Richard Weingart (re-recording mixer) ,
Russell C. Fager (production mixer) ,
2005
Winner
Outstanding Writing for a Drama Series
David Shore (writer) ,
2005
Nominee
Outstanding Casting for a Drama Series
Amy Lippens (casting by) ,
Outstanding Main Title Design
Matt Mulder (title designer) ,
Jake Sargeant (title designer) ,
Dan Brown (title designer) ,
Dave Molloy (title designer) ,
Outstanding Music Composition for a Series (Dramatic Underscore)
Christopher Hoag (composer) ,
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
BAFTA Awards
2007
Nominee
Best International
David Shore ,
Screen Actors Guild Awards
2011
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2010
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2009
Winner
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2009
Nominee
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Lisa Edelstein ,
Omar Epps ,
Peter Jacobson ,
Hugh Laurie ,
Robert Sean Leonard ,
Jennifer Morrison ,
Kal Penn ,
Jesse Spencer ,
Olivia Wilde ,
2008
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2007
Winner
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2006
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2006
Nominee
Best DVD Television Release
AFI Awards, USA
2006
Winner
TV Program of the Year
American Society of Cinematographers, USA
2009
Nominee
Outstanding Achievement in Cinematography in Regular Series
Gale Tattersall ,
2007
Nominee
Outstanding Achievement in Cinematography in Regular Series
Gale Tattersall ,
Australian Film Institute
2009
Nominee
Best Actor
Martin Henderson ,
BMI Film & TV Awards
2009
Winner
Robert Del Naja
Grant Marshall ,
Andrew Vowles ,
2008
Winner
Robert Del Naja
Grant Marshall ,
Andrew Vowles ,
2005
Winner
Robert Del Naja
Grant Marshall ,
Andrew Vowles ,
California on Location Awards
2011
Winner
Location Professional of the Year - Episodic Television
Nancy Haecker (location manager) ,
2011
Nominee
Location Team of the Year - Episodic Television
Nancy Haecker ,
Stevie Nelson ,
Carole Segal ,
2010
Nominee
Location Team of the Year - Episodic Television
Nancy Haecker ,
Stevie Nelson ,
Carole Segal ,
2009
Winner
Assistant Location Manager of the Year - Television (Teamsters Local 399)
Kim Crabb ,
2009
Nominee
Location Team of the Year - Episodic Television
Nancy Haecker ,
Stevie Nelson ,
Kim Crabb ,
2008
Nominee
Location Team of the Year - Episodic Television
Nancy Haecker ,
Stevie Nelson ,
Casting Society of America, USA
2008
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Drama
Amy Lippens ,
Stephanie Laffin ,
2006
Nominee
Best Dramatic Episodic Casting
Amy Lippens ,
2005
Nominee
Best Dramatic Pilot Casting
Amy Lippens ,
Coreen Mayrs (location casting) ,
Heike Brandstatter (location casting) ,
Cinema Audio Society, USA
2010
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Movies and Mini-Series
Richard Weingart (re-recording mixer) ,
Gerry Lentz (re-recording mixer) ,
Von Varga (production mixer) ,
2009
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series
Von Varga (production mixer) ,
Gerry Lentz (re-recording mixer) ,
Richard Weingart (re-recording mixer) ,
Directors Guild of America, USA
2006
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series - Night
Paris Barclay ,
Edgar Allan Poe Awards
2007
Nominee
Best Television Episode Teleplay
Thomas L. Moran ,
Gold Derby Awards
2019
Nominee
Drama Actor of the Decade
Hugh Laurie ,
2012
Nominee
Drama Lead Actor
Hugh Laurie ,
2011
Nominee
Drama Lead Actor
Hugh Laurie ,
2010
Nominee
Drama Lead Actor
Hugh Laurie ,
Drama Lead Actor of the Decade
Hugh Laurie ,
Drama Guest Actress of the Decade
Anne Dudek ,
2009
Nominee
Drama Lead Actor
Hugh Laurie ,
Drama Guest Actor
Zeljko Ivanek ,
2008
Nominee
Drama Guest Actress
Anne Dudek ,
Drama Lead Actor
Hugh Laurie ,
Drama Episode of the Year
Katie Jacobs (director) ,
Peter Blake (writer) ,
David Foster (writer) ,
Russel Friend (writer) ,
Garrett Lerner (writer) ,
2007
Winner
Drama Lead Actor
Hugh Laurie ,
2007
Nominee
Drama Series
2006
Nominee
Drama Guest Actor
Charles S. Dutton ,
2005
Nominee
Drama Guest Actress
Sela Ward ,
Drama Lead Actor
Hugh Laurie ,
Golden Camera, Germany
2009
Winner
Best US Series
Hugh Laurie ,
Golden Globes, USA
2011
Nominee
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Hugh Laurie ,
2010
Nominee
Best Television Series - Drama
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Hugh Laurie ,
2009
Nominee
Best Television Series - Drama
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Hugh Laurie ,
2008
Nominee
Best Television Series - Drama
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Hugh Laurie ,
2007
Winner
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Hugh Laurie ,
2006
Winner
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Hugh Laurie ,
Gran Premio Internazionale del Doppiaggio
2008
Winner
Best TV Series
Guild of Music Supervisors Awards
2012
Winner
Best Music Supervision for Television
Gary Calamar ,
2011
Winner
Best Music Supervision for Television
Gary Calamar ,
Hollywood Post Alliance, US
2011
Winner
Outstanding Sound - Television
Brad North (supervising sound editor) ,
Joe DeAngelis (re-recording mixer) ,
Luis Galdames (sound effects editor) ,
Jackie Rodman (dialogue editor) ,
2010
Winner
Outstanding Sound - Television
Brad North (supervising sound editor) ,
Joe DeAngelis (re-recording mixer) ,
Luis Galdames (sound effects editor) ,
Jackie Rodman (dialogue editor) ,
2009
Nominee
Outstanding Compositing - Television
Elan Soltes ,
Dan Lopez ,
Jeremy Jozwik ,
Changsoo Eun ,
2006
Nominee
Outstanding Compositing - Television
Elan Soltes ,
Kent Feeler ,
Matt von Brock ,
Nick Damico ,
Humanitas Prize
2013
Nominee
60 Minute Category
Eli Attie (written by) ,
David Shore (Written by) ,
Peter Blake (written by) ,
2011
Nominee
60 Minute Category
Russel Friend (writer) ,
Garrett Lerner (writer) ,
Peter Blake (writer) ,
2009
Nominee
60 Minute Category
David Hoselton (writer) ,
2007
Nominee
60 Minute Category
Doris Egan ,
2006
Winner
60 Minute Category
David Shore ,
2005
Nominee
60 Minute Category
David Shore ,
60 Minute Category
Sara B. Cooper ,
Il Festival Nazionale del Doppiaggio Voci nell'Ombra
2008
Nominee
Best Female Voice
Roberta Pellini ,
2007
Nominee
Best Male Voice
Sergio Di Stefano ,
Image Awards (NAACP)
2013
Winner
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Omar Epps ,
2012
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Omar Epps ,
2010
Nominee
Outstanding Writing in a Dramatic Series
Sara Hess ,
2009
Nominee
Outstanding Drama Series
Outstanding Actor in a Drama Series
Omar Epps ,
Outstanding Writing in a Dramatic Series
Liz Friedman ,
Sara Hess ,
2008
Winner
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Omar Epps ,
2008
Nominee
Outstanding Drama Series
2007
Winner
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Omar Epps ,
2006
Nominee
Outstanding Drama Series
Outstanding Actor in a Drama Series
Omar Epps ,
2005
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Omar Epps ,
Monte-Carlo TV Festival
2009
Winner
Best Drama TV Series
Motion Picture Sound Editors, USA
2012
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Brad North (supervising sound editor) ,
Luis Galdames (sound designer) ,
Craig T. Rosevear (supervising foley editor) ,
Harry Woolway (foley editor) ,
Michael Lyle (foley artist) ,
Paul Stevenson (foley artist) ,
2010
Winner
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Brad North (supervising sound editor, sound designer) ,
Luis Galdames (sound designer, sound effects editor) ,
Craig T. Rosevear (supervising foley editor) ,
Harry Woolway (foley editor) ,
Michael Lyle (foley artist) ,
Paul Stevenson (foley artist) ,
2010
Nominee
Best Sound Editing - Long Form Dialogue and ADR in Television
Brad North (supervising sound editor, supervising adr editor) ,
Jackie Rodman (supervising dialogue editor) ,
Best Sound Editing - Long Form Sound Effects and Foley in Television
Brad North (supervising sound editor) ,
Luis Galdames (sound designer, sound effects editor) ,
Craig T. Rosevear (supervising foley editor) ,
Richard Thomas (foley editor) ,
Michael Lyle (foley artist) ,
Paul Stevenson (foley artist) ,
2008
Winner
Best Sound Editing - Dialogue and ADR for Short Form Television
Brad North (supervising sound editor) ,
Jackie Rodman (dialogue editor) ,
Tiffany S. Griffith (dialogue editor) ,
Alex Parker (assistant sound editor) ,
Kirk Herzbrun (assistant sound editor) ,
2006
Winner
Best Sound Editing in Television Short Form - Dialogue and Automated Dialogue Replacement
Barbara Issak (supervising sound editor) ,
Brad North (dialogue/adr editor) ,
Jackie Rodman (dialogue/adr editor) ,
2005
Nominee
Best Sound Editing in Television Short Form - Sound Effects & Foley
Barbara Issak (supervising sound editor) ,
Craig T. Rosevear (supervising foley editor) ,
Brad North (sound effects editor) ,
Ondas Awards
2011
Winner
International Television: Best Series (Internacionales de televisión: Mejor serie)
2010
Winner
National Television: Best Foreign Series (Nacionales de televisión: Mejor serie extranjera)
Online Film & Television Association
2012
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2010
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
Best Guest Actor in a Drama Series
Andre Braugher ,
2009
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2008
Nominee
Best Drama Series
Best Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Mira Sorvino ,
Best Ensemble in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
2007
Winner
Best Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2007
Nominee
Best Guest Actor in a Drama Series
David Morse ,
Best Writing in a Drama Series
2006
Winner
Best Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
2005
Winner
Best Actor in a Drama Series
Hugh Laurie ,
PEN Center USA West Literary Awards
2010
Winner
Teleplay
Peter Blake ,
People's Choice Awards, USA
2012
Nominee
Favorite Network TV Drama
2011
Winner
Favorite TV Drama
2010
Winner
Favorite TV Drama
2009
Winner
Favorite TV Drama
2008
Winner
Favorite TV Drama
2007
Nominee
Favorite TV Drama
PGA Awards
2008
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
David Shore ,
Katie Jacobs ,
Daniel Sackheim ,
2007
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
David Shore ,
Katie Jacobs ,
Prism Awards
2010
Nominee
Performance in a Drama Episode
Hugh Laurie ,
Drama Series - Mental Health
2007
Nominee
Performance in a Drama Series, Multi-Episode Storyline
Hugh Laurie ,
2006
Nominee
Performance in a Drama Series Episode
Hugh Laurie ,
Satellite Awards
2007
Nominee
Best Actor in a Series, Drama
Hugh Laurie ,
2006
Winner
Best Television Series, Drama
Best Actor in a Series, Drama
Hugh Laurie ,
2005
Winner
Outstanding Actress in a Supporting Role in a Series, Mini-Series or Motion Picture Made for Television
Lisa Edelstein ,
Outstanding Television Series, Drama
Outstanding Actor in a Series, Drama
Hugh Laurie ,
2005
Nominee
Outstanding DVD Release of a Television Show
Society of Camera Operators
2013
Nominee
Television
Anthony Gaudioz ,
2011
Nominee
Television
Anthony Gaudioz ,
Teen Choice Awards
2011
Nominee
Choice TV Show: Drama
Choice TV Actress: Drama
Olivia Wilde ,
Choice TV Actor: Drama
Hugh Laurie ,
2010
Nominee
Choice TV Show: Drama
Choice TV Actress: Drama
Olivia Wilde ,
2009
Nominee
Choice TV Show: Drama
Choice TV Actress: Drama
Olivia Wilde ,
2008
Nominee
Choice TV Show: Drama
Choice TV Breakout Star Female
Olivia Wilde ,
2007
Winner
Choice TV Actor: Drama
Hugh Laurie ,
2007
Nominee
Choice TV Show: Drama
2006
Nominee
TV - Choice Actor
Hugh Laurie ,
TV - Choice Drama/Action Adventure Show
2005
Nominee
Choice TV Show: Drama
Choice TV Breakout Show
Choice TV Breakout Performance - Male
Jesse Spencer ,
Television Critics Association Awards
2009
Nominee
Individual Achievement in Drama
Hugh Laurie ,
2007
Nominee
Individual Achievement in Drama
Hugh Laurie ,
2006
Winner
Individual Achievement in Drama
Hugh Laurie ,
2006
Nominee
Outstanding Achievement in Drama
2005
Winner
Individual Achievement in Drama
Hugh Laurie ,
2005
Nominee
Outstanding Achievement in Drama
Outstanding New Program of the Year
TP de Oro, Spain
2011
Nominee
Best Foreign Series (Mejor Serie Extranjera)
2010
Nominee
Best Foreign Series (Mejor Serie Extranjera)
2009
Winner
Best Foreign Series (Mejor Serie Extranjera)
2008
Winner
Best Foreign Series (Mejor Serie Extranjera)
2007
Winner
Best Foreign Series (Mejor Serie Extranjera)
Women's Image Network Awards
2005
Winner
Actor in Drama Series
Hugh Laurie ,
Writers Guild of America, USA
2011
Nominee
Episodic Drama
Russel Friend ,
Garrett Lerner ,
Peter Blake ,
2010
Winner
Episodic Drama
Russel Friend ,
Garrett Lerner ,
David Foster ,
David Shore ,
2009
Nominee
Episodic Drama
Doris Egan ,
Leonard Dick ,
2006
Winner
Episodic Drama
Lawrence Kaplow ,
Young Artist Awards
2012
Winner
Best Performance in a TV Series - Guest Starring Young Actor 11-13
Austin Michael Coleman ,
Best Performance in a TV Series - Guest Starring Young Actress 11-13
Haley Pullos ,
Best Performance in a Television Series - Guest Starring Young Actor
Austin Michael Coleman (actor) ,
2012
Nominee
Best Performance in a TV Series - Guest Starring Young Actress Ten and Under
Shyloh Oostwald ,
2011
Nominee
Best Performance in a TV Series - Guest Starring Young Actress 11-15
Callie Thompson ,
2010
Nominee
Best Performance in a TV Series - Guest Starring Young Actor 13 and Under
Andy Scott Harris ,
2009
Nominee
Best Performance in a TV Series - Guest Starring Young Actor
Nathan Gamble ,
2008
Nominee
Best Performance in a TV Series - Guest Starring Young Actress
Bailee Madison ,
2007
Nominee
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Guest Starring Young Actor
Skyler Gisondo ,
2006
Nominee
Best Performance in a Television Series (Comedy or Drama) - Guest Starring Young Actress
Jennifer Stone ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 4 نظر )

-0 +0
پانته ا روح اللهی تورو خدا سایتو درست کنید
11 مهر 1400, 20:05 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
ریحانه به به عالی مرسی
10 بهمن 1399, 02:13 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
حسین اکثر سریالا حتی به فولدر دانلود هم نمیره رسیدگی کنید!!!!!
12 اسفند 1398, 01:25 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
طاها اکبری بابا درست کنید لینکش رو!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
13 آبان 1398, 00:04 ق.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

Merlin
720p BluRay » 330MB

Merlin (2008–2012)

7.9 / 10
76,808
ژانر : ماجراجویی , درام , فانتزی
سازنده : Jeremy Webb , Alice Troughton , David Moore
نویسنده : Johnny Capps , Julian Jones , Jake Michie
زبان : انگلیسی
ستارگان : John Hurt , Colin Morgan , Bradley James
مدت زمان : دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : BBC One
فصل : 05 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریال در مورد پادشاهی هست که در زمان او جادوگرهای زیادی وجود دارند و می خواهند پسرش که قرار است در آینده نجات دهنده کشور باشد را بکشد ولی قهرمان داستان جوانی دوست داشتنی با قدرت عج ...
IMDB
Comment 2
Awards
Season 05
Archer
720p WEBRip » 150MB
720p WEBRip x265 » 100MB
480p WEBRip » 80MB

Archer (2009–)

8.6 / 10
143,790
ژانر : انیمیشن , اکشن , کمدی
سازنده : Bryan Fordney , Mack Williams , Matt Thompson
نویسنده : Adam Reed , Mike Arnold , Mark Ganek
زبان : انگلیسی
ستارگان : H. Jon Benjamin , Judy Greer , Amber Nash
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : FX
فصل : 12 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : در این سریال همه ی ویژگی هایی که ِک انیمیشن خوب وجود داره کاراکتر اصلی ،Archer که یک جاسوس حرفه ای است که با شوخ طبعی خاص خود تماشاگر را جذب خود میکند. سبک اکشن-کمدی آن همیشه باب د ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 12
Mare of Easttown
720p WEBRip » 400MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Mare of Easttown (2021)

8.5 / 10
101,196
ژانر : جنایی , درام , معمایی
سازنده : Craig Zobel
نویسنده : Brad Ingelsby
زبان : انگلیسی
ستارگان : Kate Winslet , Julianne Nicholson , Jean Smart
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : HBO , HBO Max
فصل : 01 ، قسمت : 07 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال کارآگاه زنی در شهر کوچکی واقع در پنسیلوانیا زندگی می‌کند. این کارآگاه در مسیر زندگی خود چالش‌های بسیاری را مشاهده می‌کند. از طرفی او ملزم به حل کردن پرونده‌ قتلی می‌با ...
IMDB
Comment 12
Awards
Season 01
Devil May Cry
720p WEBRip » 200MB

Devil May Cry (2007)

7.1 / 10
4,919
ژانر : انیمیشن , اکشن , فانتزی
سازنده : Shin Itagaki
نویسنده : Hideki Kamiya , Hiroyuki Kobayashi , Shotaro Suga
زبان : ژاپنی
ستارگان : Toshiyuki Morikawa , Misato Fukuen , Akio Ôtsuka
مدت زمان : دقیقه
محصول : ژاپن
رده : سریال
فصل : 01 ، قسمت : 12 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان در مورد یک شکارچی شیطان به نام "دانته" است. او که خود نیمی انسان و نیمی شیطان است برای انجام ماموریت‌ها از شمشیر مورد اطمینانش "ربلیون" و دو تفنگ خود، &q ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Swamp Thing
720p WEBRip » 350MB

Swamp Thing (2019)

7.5 / 10
22,790
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Deran Sarafian , Len Wiseman , Carol Banker
نویسنده : Gary Dauberman , Mark Verheiden , Len Wein
زبان : انگلیسی
ستارگان : Crystal Reed , Virginia Madsen , Andy Bean
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : DC Universe
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال "ابی آرکین" به خانه‌ دوران کودکی‌ اش در لوئیزیانا می رود ، تا ویروسی کشنده را که در آنجا شناخته شده بررسی کند ، او در آنجا با دکتر "الک هالند" آشنا ...
IMDB
Comment 5
Awards
Season 01
Merlin Archer Mare of Easttown Devil May Cry Swamp Thing
Thick as Thieves A Clear Shot The Best Years of Our Lives The Legend of 5 Mile Cave Mickey and the Beanstalk Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House Mr. Deeds Goes to Town