دانلود سریال The Handmaid's Tale (2017– ) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت05
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.4
نظرات کاربران10

اشتراک گذاری

ژانر : درام , علمی تخیلی , هیجان انگیز رده سنی : TV-MA کارگردان : Mike Barker , Kari Skogland , Daina Reid نویسنده : Bruce Miller , Lynn Renee Maxcy , Margaret Atwood محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 26 April 2017 (USA) زمان : 60 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : داستان سریال که در آینده روایت می شود دورانی را به تصویر می کشد که بر اثر حمله گروهی، رییس جمهور و بیشتر اعضای کنگره کشته شده و اعضای این گروه با برپا کردن کشور جدیدی به نام جمهوری Gilead در قلمرو ایالات متحده کنونی سیستم حکومتی کاملا جدیدی را بر پا کرده اند. در این سیستم جدید علاوه بر تغییرات گسترده در بخش های اداری کشور، جامعه طبقاتی جدیدی شکل گرفته که افراد در طبقات مختلف بر حسب نیاز قرار داده شده و بیشتر امتیازات و حقوق فردی گذشته آنها با تغییرات شدیدی مواجه گشته است. در این شرایط داستان مجموعه حول شخصیت زنی به نام Offred متمرکز گشته است که پس از ناکامی در فرار به کشور کانادا در طبقه خاصی به نام "خدمتکار" قرار گرفته است و با توجه به وظایف تعریف شده برای این گروه شرایط بسیار دشواری را سپری می کند....
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2019
Nominee
Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama
Elisabeth Moss ,
Best Performance by an Actress in a Supporting Role in a Series, Limited Series or Motion Picture Made for Television
Yvonne Strahovski ,
2018
Winner
Best Television Series - Drama
Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama
Elisabeth Moss ,
2018
Nominee
Best Performance by an Actress in a Supporting Role in a Series, Limited Series or Motion Picture Made for Television
Ann Dowd ,
Primetime Emmy Awards
2020
Winner
Outstanding Production Design for a Narrative Contemporary Program (One Hour or More)
Elisabeth Williams (production designer) ,
Martha Sparrow (art director) ,
Rob Hepburn (set decorator) ,
2020
Nominee
Outstanding Drama Series
Bruce Miller (executive producer) ,
Warren Littlefield (executive producer) ,
Elisabeth Moss (executive producer) ,
Daniel Wilson (executive producer) ,
Fran Sears (executive producer) ,
Mike Barker (executive producer) ,
Eric Tuchman (executive producer) ,
Sheila Hockin (executive producer) ,
John Weber (executive producer) ,
Frank Siracusa (executive producer) ,
Kira Snyder (co-executive producer) ,
Yahlin Chang (co-executive producer) ,
Margaret Atwood (co-executive producer) ,
Dorothy Fortenberry (supervising producer) ,
Marissa Jo Cerar (supervising producer) ,
Nina Fiore (producer) ,
John Herrera (producer) ,
Kim Todd (produced by) ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Bradley Whitford ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Outstanding Fantasy/Sci-Fi Costumes
Natalie Bronfman (costume designer) ,
Helena Davis Perry (costume supervisor) ,
Christina Cattle (assistant costume designer) ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Sharon Bialy (casting director) ,
Sherry Thomas (casting director) ,
Russell Scott (casting director) ,
Robin D. Cook (canadian casting director) ,
Outstanding Contemporary Hairstyling
Paul R.J. Elliot (department head hairstylist) ,
Ewa Latak-Cynk (co-department head hairstylist) ,
Outstanding Contemporary Makeup (Non-Prosthetic)
Burton LeBlanc (department head makeup artist) ,
Alastair Muir (key makeup artist) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Stephen Lebed (vfx producer) ,
Brendan Taylor (vfx supervisor) ,
Leo Bovell (vfx supervisor) ,
Robert Greb (compositing supervisor) ,
Gwen Zhang (senior compositor) ,
Marlis Coto (compositor) ,
Stephen Wagner (lead fx artist) ,
James Minett (cg lead artist) ,
2019
Winner
Outstanding Guest Actor in a Drama Series
Bradley Whitford ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Cherry Jones ,
Outstanding Production Design for a Narrative Contemporary Program (One Hour or More)
Elisabeth Williams (production designer) ,
Martha Sparrow (art director) ,
Rob Hepburn (set decorator) ,
2019
Nominee
Outstanding Directing for a Drama Series
Daina Reid ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Bruce Miller ,
Kira Snyder ,
Outstanding Music Composition for a Series (Original Dramatic Score)
Adam Taylor ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Zoë White ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Colin Watkinson ,
Outstanding Fantasy/Sci-Fi Costumes
Ane Crabtree ,
Natalie Bronfman ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Wendy Hallam Martin ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Lou Solakofski (re-recording mixer) ,
Joe Morrow (re-recording mixer) ,
Sylvain Arseneault (production mixer) ,
2018
Winner
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Wendy Hallam Martin (editor) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Contemporary Program (One Hour or More)
Mark White (production designer) ,
Elisabeth Williams (production designer) ,
Martha Sparrow (art director) ,
Caroline Gee (set decorator) ,
2018
Nominee
Outstanding Lead Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Outstanding Drama Series
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Elisabeth Moss ,
Daniel Wilson ,
Fran Sears ,
Mike Barker ,
Sheila Hockin ,
Eric Tuchman ,
Kira Snyder ,
Yahlin Chang ,
Frank Siracusa ,
John Weber ,
Dorothy Fortenberry ,
Joseph Boccia ,
Margaret Atwood ,
Ron Milbauer ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Yvonne Strahovski ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Joseph Fiennes ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Kelly Jenrette ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Cherry Jones ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Kari Skogland ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Bruce Miller ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Sharon Bialy (casting director) ,
Sherry Thomas (casting director) ,
Russell Scott (casting director) ,
Robin D. Cook (canadian casting director) ,
Outstanding Fantasy/Sci-Fi Costumes
Ane Crabtree ,
Natalie Bronfman ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Lou Solakofski (re-recording mixer) ,
Joe Morrow (re-recording mixer) ,
Sylvain Arseneault (production mixer) ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Colin Watkinson (director of photography) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Stephen Lebed (visual effects supervisor) ,
Brendan Taylor (visual effects supervisor) ,
Kelly Knauff (VFX producer) ,
Kelly Weisz (VFX production manager) ,
Kevin McGeagh (CG supervisor) ,
Leo Bovell (CG artist) ,
Winston Lee (compositing supervisor) ,
Xi Luo (compositor) ,
Cameron Kerr (compositor) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Contemporary Program (One Hour or More)
Elisabeth Williams (Production Designer) ,
Martha Sparrow (Art Director) ,
Rob Hepburn (Set Decorator) ,
Outstanding Makeup for a Single-Camera Series (Non-Prosthetic)
Burton LeBlanc (department head makeup artist) ,
Talia Reingold (key makeup artist) ,
Erika Caceres (makeup artist) ,
2017
Winner
Outstanding Lead Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Reed Morano ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Bruce Miller ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Outstanding Production Design for a Narrative Contemporary or Fantasy Program (One Hour or More)
Julie Berghoff (production designer) ,
Evan Webber (art director) ,
Sophie Neudorfer (set decorator) ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Colin Watkinson (director of photography) ,
Outstanding Drama Series
Bruce Miller (executive producer) ,
Warren Littlefield (executive producer) ,
Daniel Wilson (executive producer) ,
Fran Sears (executive producer) ,
Ilene Chaiken (executive producer) ,
Sheila Hockin (co-executive producer) ,
Eric Tuchman (co-executive producer) ,
Frank Siracusa (co-executive producer) ,
John Weber (co-executive producer) ,
Kira Snyder (supervising producer) ,
Elisabeth Moss (producer) ,
Joseph Boccia (produced by) ,
Leila Gerstein (consulting producer) ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Kate Dennis ,
Outstanding Period/Fantasy Costumes for a Series, Limited Series, or Movie
Ane Crabtree (costume designer) ,
Sheena Wichary (costume supervisor) ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Sharon Bialy (casting director) ,
Sherry Thomas (casting director) ,
Russell Scott (casting director) ,
Robin D. Cook (location casting director) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Stephen Lebed (VFX supervisor) ,
Brendan Taylor (VFX supervisor) ,
Leo Bovell (CG supervisor) ,
Winston Lee (senior VFX compositor) ,
Martin O'Brien (VFX producer) ,
Kelly Knauff (VFX coordinator) ,
Zachary Dembinski (CG artist) ,
Mike Suta (compositor) ,
Cameron Kerr (compositor) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Brendan Taylor (vfx supervisor) ,
Stephen Lebed (vfx supervisor) ,
Leo Bovell (cg supervisor) ,
Martin O'Brien (vfx producer) ,
Winston Lee (senior vfx compositor) ,
Kelly Knauff (vfx coordinator) ,
Zachary Dembinski (cg artist) ,
Mike Suta (compositor) ,
Cameron Kerr (compositor) ,
BAFTA Awards
2019
Nominee
Best International Series
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Elisabeth Moss ,
Mike Barker ,
2018
Winner
Best International
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Kari Skogland ,
Screen Actors Guild Awards
2020
Nominee
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Madeline Brewer ,
Amanda Brugel ,
Ann Dowd ,
O-T Fagbenle ,
Joseph Fiennes ,
Kristen Gutoskie ,
Nina Kiri ,
Ashleigh LaThrop ,
Elisabeth Moss ,
Yvonne Strahovski ,
Bahia Watson ,
Bradley Whitford ,
Samira Wiley ,
2019
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Joseph Fiennes ,
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Madeline Brewer ,
Amanda Brugel ,
Ann Dowd ,
O-T Fagbenle ,
Joseph Fiennes ,
Max Minghella ,
Elisabeth Moss ,
Yvonne Strahovski ,
Sydney Sweeney ,
Bahia Watson ,
Nina Kiri ,
2018
Nominee
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Madeline Brewer ,
Amanda Brugel ,
Ann Dowd ,
O-T Fagbenle ,
Joseph Fiennes ,
Tattiawna Jones ,
Max Minghella ,
Elisabeth Moss ,
Yvonne Strahovski ,
Samira Wiley ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2019
Nominee
Best Streaming Horror & Thriller Series
2018
Nominee
Best New Media Television Series
AFI Awards, USA
2018
Winner
TV Program of the Year
African-American Film Critics Association (AAFCA)
2017
Winner
Top 10 TV Shows
American Cinema Editors, USA
2018
Winner
Best Edited Drama Series for Non-Commercial Television
Julian Clarke ,
Wendy Hallam Martin ,
American Society of Cinematographers, USA
2020
Winner
Outstanding Achievement in Cinematography in Episode of a Series for Non-Commercial Television
Colin Watkinson ,
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Cinematography in Episode of a Series for Non-Commercial Television
Colin Watkinson ,
Outstanding Achievement in Cinematography in Episode of a Series for Non-Commercial Television
Zoë White ,
Art Directors Guild
2020
Nominee
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Elisabeth Williams ,
Martha Sparrow (art director) ,
Jessica Terry (assistant art director) ,
Maryann Adas (set designer) ,
Dan Norton (set designer) ,
Sean Scoffield (graphic designer) ,
Theresa Shain (graphic designer) ,
Melissa Cormier (graphic designer) ,
Robert Polko (assistant graphic designer) ,
Rob Hepburn (set decorator) ,
2019
Winner
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Mark White (production designer) ,
Elisabeth Williams (production designer) ,
Martha Sparrow (art director) ,
Caroline Gee (set decorator) ,
Rob Hepburn (set decorator) ,
2018
Winner
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Julie Berghoff (production designer) ,
Nicolas Lepage (art director) ,
Evan Webber (art director) ,
Henry Fong (illustrator) ,
Sean Scoffield (graphic designer) ,
Theresa Shain (graphic artist) ,
Christina Kuhnigk (set decorator) ,
2018
Nominee
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Andrew M. Stearn (production designer) ,
Evan Webber (art director) ,
J. Ryan Halpenny (set designer) ,
Sean Scoffield (graphic designer) ,
Mauro Iacobelli (scenic artist) ,
Christina Kuhnigk (set decorator) ,
Black Reel Awards for Television
2018
Nominee
Outstanding Guest Actress, Drama Series
Samira Wiley ,
British Society of Cinematographers
2019
Nominee
Best Cinematography in a Television Drama
Colin Watkinson ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2019
Nominee
Best Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Yvonne Strahovski ,
2018
Winner
Best Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best Drama Series
Best Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
C21's International Drama Awards
2017
Winner
Best Female Performance in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best English Language Drama Series
Camerimage
2017
Nominee
Best Pilot
Colin Watkinson ,
Canadian Cinema Editors Awards
2020
Winner
Best Editing in TV Drama
Wendy Hallam Martin ,
2020
Nominee
Best Editing in TV Drama
Ana Yavari ,
Best Editing in TV Drama
Christopher Donaldson ,
2019
Nominee
Best Editing in TV Drama
Wendy Hallam Martin ,
2018
Winner
Best Editing in 1 Hour Scripted
Wendy Hallam Martin ,
2018
Nominee
Best Editing in 1 Hour Scripted
Christopher Donaldson ,
Casting Society of America, USA
2021
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Drama
Sharon Bialy ,
Sherry Thomas ,
Russell Scott ,
Robin D. Cook (location casting) ,
Stacia Kimler (associate) ,
Jonathan Oliveira (associate) ,
2020
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Drama
Sharon Bialy ,
Sherry Thomas ,
Russell Scott ,
Robin D. Cook (location casting) ,
Stacia Kimler (associate) ,
Jonathan Oliveira (associate) ,
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Drama
Sharon Bialy ,
Sherry Thomas ,
Russell Scott ,
Robin D. Cook (location casting) ,
Jonathan Oliveira (associate) ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot and First Season - Drama
Sharon Bialy ,
Sherry Thomas ,
Russell Scott ,
Robin D. Cook (location casting) ,
Jonathan Oliveira (associate) ,
Cinema Audio Society, USA
2020
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Sylvain Arseneault (production mixer) ,
Lou Solakofski (re-recording mixer) ,
Joe Morrow (re-recording mixer) ,
Scott Michael Smith (scoring mixer) ,
Adam Taylor (scoring mixer) ,
Andrea Rusch (adr mixer) ,
Kevin Schultz (foley mixer) ,
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Sylvain Arseneault (production mixer) ,
Lou Solakofski (re-recording mixer) ,
Joe Morrow (re-recording mixer) ,
Adam Taylor (scoring mixer) ,
Scott Michael Smith (scoring mixer) ,
Mark DeSimone (adr mixer) ,
Jack Heeren (foley mixer) ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
John J. Thomson (producton mixer) ,
Lou Solakofski (re-recording mixer) ,
Joe Morrow (re-recording mixer) ,
Don White (foley mixer) ,
Costume Designers Guild Awards
2020
Nominee
Excellence in Sci-Fi/Fantasy Television
Natalie Bronfman ,
2019
Nominee
Excellence in Sci-Fi/Fantasy Television
Ane Crabtree ,
2018
Winner
Outstanding Contemporary Television Series
Ane Crabtree ,
Critics Choice Television Awards
2018
Winner
Best Drama Series
Directors Guild of America, USA
2019
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Daina Reid ,
2018
Winner
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Reed Morano ,
Joseph Boccia (unit production manager) (plaque) ,
Directors Guild of Canada
2020
Winner
Outstanding Achievement in Picture Editing - Dramatic Series
Aaron Marshall ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dramatic Series
David McCallum ,
Jane Tattersall ,
Brennan Mercer ,
Brent Pickett ,
Krystin Hunter ,
Yuri Gorbachow ,
2019
Winner
Dramatic Series
Jeremy Podeswa ,
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Production Design - Dramatic Series
Elisabeth Williams ,
Outstanding Achievement in Picture Editing - Dramatic Series
Ana Yavari ,
2018
Winner
Dramatic Series
Kari Skogland ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Picture Editing - Television Series
Christopher Donaldson ,
Empire Awards, UK
2018
Nominee
Best TV Series
Best Actress in a TV Series
Elisabeth Moss ,
Environmental Media Awards, USA
2017
Nominee
Television Episodic Drama
Etna Comics International Film Festival
2019
Nominee
Best Performance in a TV Series
Elisabeth Moss ,
GALECA: The Society of LGBTQ Entertainment Critics
2019
Nominee
TV Drama of the Year
2018
Nominee
TV Drama of the Year
TV Performance of the Year - Actress
Elisabeth Moss ,
GLAAD Media Awards
2018
Nominee
Outstanding Drama Series
Globes de Cristal Awards, France
2019
Nominee
Best Foreign TV Series (Meilleure série télévisée étrangère)
Bruce Miller ,
Gold Derby Awards
2020
Nominee
Drama Guest Actress
Alexis Bledel ,
2019
Winner
Drama Guest Actor
Bradley Whitford ,
Drama Actress of the Decade
Elisabeth Moss ,
2019
Nominee
Drama Guest Actress
Cherry Jones ,
Drama Series of the Decade
Drama Supporting Actress of the Decade
Ann Dowd ,
Drama Guest Actress of the Decade
Cherry Jones ,
Drama Guest Actor of the Decade
Bradley Whitford ,
Drama Episode of the Decade
Bruce Miller (writer) ,
Mike Barker (director) ,
2018
Winner
Ensemble of the Year
Alexis Bledel ,
Madeline Brewer ,
Amanda Brugel ,
Ann Dowd ,
O-T Fagbenle ,
Joseph Fiennes ,
Max Minghella ,
Elisabeth Moss ,
Yvonne Strahovski ,
Sydney Sweeney ,
Drama Actress
Elisabeth Moss ,
Drama Supporting Actress
Yvonne Strahovski ,
2018
Nominee
Drama Series
Drama Episode
Bruce Miller (writer) ,
Mike Barker (director) ,
Drama Supporting Actress
Ann Dowd ,
Drama Guest Actress
Marisa Tomei ,
Drama Guest Actress
Samira Wiley ,
2017
Winner
Drama Lead Actress
Elisabeth Moss ,
Drama Guest Actress
Alexis Bledel ,
2017
Nominee
Drama Series
Golden Trailer Awards
2019
Winner
Best Voice Over (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
2019
Nominee
Best Music (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Most Original (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Most Innovative Advertising for a TV/Streaming Series
2018
Nominee
Best Drama/Action TV Series Poster
2017
Nominee
Best Drama/Action TV Series Poster
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2020
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Burton LeBlanc ,
Alastair Muir ,
Faye Crasto ,
Best Contemporary Hair Styling - Television and New Media Series
Paul R.J. Elliot ,
Ewa Latak-Cynk ,
2019
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Burton LeBlanc ,
Talia Reingold ,
Erika Caceres ,
Best Contemporary Hair Styling - Television and New Media Series
Karola Dirnberger ,
Ewa Latak-Cynk ,
2018
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Burton LeBlanc ,
Talia Reingold ,
Erika Caceres ,
Hollywood Post Alliance, US
2019
Nominee
Outstanding Color Grading - Television
Bill Ferwerda ,
Humanitas Prize
2020
Winner
Drama Teleplay
Yahlin Chang ,
Drama Teleplay
Yahlin Chang ,
IGN Summer Movie Awards
2018
Nominee
Best TV Drama Series
2017
Winner
Best TV Series
Best New TV Series
Best TV Drama Series
Best Dramatic TV Performance
Elisabeth Moss ,
2017
Nominee
Best Dramatic TV Performance
Alexis Bledel ,
Best TV Episode
Image Awards (NAACP)
2018
Nominee
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Irish Film and Television Awards
2020
Winner
Best Director - Drama
Dearbhla Walsh ,
Location Managers Guild International Awards (LMGI)
2018
Nominee
Outstanding Locations in a Contemporary Television Series
John Musikka ,
Geoffrey Smither ,
Motion Picture Sound Editors, USA
2020
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Long Form Broadcast Media
David McCallum (supervising sound editor) ,
Jane Tattersall (supervising sound editor) ,
Brent Pickett (dialogue editor) ,
Krystin Hunter (adr editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Music Score and Musical for Episodic Long Form Broadcast Media
Yuri Gorbachow (supervising music editor) ,
Lise Beauchesne (music editor) ,
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Short Form Broadcast Media
Jane Tattersall (supervising sound editor) ,
David McCallum (supervising dialogue editor) ,
Krystin Hunter (dialogue editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Music Score and Musical for Episodic Long Form Broadcast Media
Yuri Gorbachow (supervising music editor) ,
Lise Beauchesne (music editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Long Form Broadcast Media
Jane Tattersall (supervising sound editor) ,
David McCallum (supervising dialogue editor) ,
Brent Pickett (dialogue editor) ,
Krystin Hunter (adr editor) ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Music Score and Musical for Episodic Short Form Broadcast Media
Yuri Gorbachow (supervising music editor) ,
Lise Beauchesne (music editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Short Form Broadcast Media
David McCallum (supervising sound editor, supervising dialogue editor) ,
Jane Tattersall (supervising sound editor) ,
Dale Sheldrake (supervising adr editor) ,
Brent Pickett (dialogue editor) ,
MTV Movie + TV Awards
2019
Winner
Best Performance in a Show
Elisabeth Moss ,
2019
Nominee
Best Villain
Joseph Fiennes ,
Online Film & Television Association
2020
Nominee
Best Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Best Writing in a Drama Series
Best Cinematography in a Series
Best Costume Design in a Series
Best Visual Effects in a Series
2018
Winner
Best Supporting Actress in a Drama Series
Yvonne Strahovski ,
2018
Nominee
Best Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Joseph Fiennes ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Cherry Jones ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Marisa Tomei ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Best Drama Series
Best Ensemble in a Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
Best Music in a Series
Best Editing in a Series
Best Cinematography in a Series
Best Production Design in a Series
Best Costume Design in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
Best Cinematography in a Series
Colin Watkinson ,
Zoë White ,
2017
Winner
Best Drama Series
Best Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Best Ensemble in a Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
Best Editing in a Series
2017
Nominee
Best Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Best Cinematography in a Series
Best Production Design in a Series
Best Costume Design in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
Best Cinematography in a Series
Colin Watkinson ,
People's Choice Awards, USA
2018
Nominee
Favorite TV Drama
PGA Awards
2019
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Elisabeth Moss ,
Daniel Wilson ,
Fran Sears ,
Mike Barker ,
Sheila Hockin ,
Eric Tuchman ,
Kira Snyder ,
Yahlin Chang ,
Frank Siracusa ,
John Weber ,
Joseph Boccia ,
Dorothy Fortenberry ,
Margaret Atwood ,
Ron Milbauer ,
2018
Winner
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Daniel Wilson ,
Fran Sears ,
Ilene Chaiken ,
Sheila Hockin ,
Eric Tuchman ,
Frank Siracusa ,
John Weber ,
Joseph Boccia ,
Elisabeth Moss ,
Kira Snyder ,
Leila Gerstein ,
Margaret Atwood (producing team) ,
Dorothy Fortenberry (producing team) ,
Wendy Straker Hauser (producing team) ,
Melissa Girotti (producing team) ,
Eleanor Mendes (producing team) ,
Corrie Gudgeon (producing team) ,
Kathryn Blythe (producing team) ,
ReFrame
2020
Winner
Top 100 Most Popular Television (2017-2018)
Top 100 Most Popular Television (2018-2019)
Top 100 Popular Television (2019-2020)
2018
Winner
Television (2017-2018)
Satellite Awards
2019
Nominee
Best Television Series, Drama
Best Actress in a Series, Drama/Genre
Elisabeth Moss ,
2018
Winner
Best Actress in a Supporting Role in a Series, Miniseries or Motion Picture Made for Television
Ann Dowd ,
Best Actress in a Series, Drama/Genre
Elisabeth Moss ,
2018
Nominee
Best Television Series, Drama
Society of Camera Operators
2019
Nominee
Television
Michael Heathcote ,
Society of Composers and Lyricists Awards
2020
Nominee
Outstanding Original Score for a Television or Streaming Production
Adam Taylor ,
Television Critics Association Awards
2018
Nominee
Individual Achievement in Drama
Elisabeth Moss ,
Outstanding Achievement in Drama
Program of the Year
2017
Winner
Outstanding Achievement in Drama
Program of the Year
2017
Nominee
Individual Achievement in Drama
Elisabeth Moss ,
Outstanding New Program
The CAFTCAD awards
2020
Nominee
Best Costume Design in TV Sci-Fi/ Fantasy
Natalie Bronfman (costume designer) ,
Helena Davis Perry ,
Courtney Mitchell ,
Nancy Da Silva ,
Samantha Wyton ,
Peter Stuckless ,
Rebecca Fowler ,
Susan Nycz ,
Heather Rautiainen ,
Holly Marie Lloyd ,
Madeline Brian ,
Brandon Schaus ,
Excellence in Crafts - Costume Illustration
Natalie Bronfman ,
Excellence in Crafts - Building
Nancy Da Silva ,
USC Scripter Award
2019
Nominee
Television
Bruce Miller (written by) ,
Kira Snyder (written by) ,
Margaret Atwood (author) ,
2018
Winner
Television
Bruce Miller (screenwriter) ,
Margaret Atwood (author) ,
Visual Effects Society Awards
2019
Nominee
Outstanding Supporting Visual Effects in a Photoreal Episode
Brendan Taylor ,
Stephen Lebed ,
Winston Lee ,
Leo Bovell ,
Outstanding Created Environment in an Episode, Commercial, or Real-Time Project
Patrick Zentis ,
Kevin McGeagh ,
Leo Bovell ,
Zachary Dembinski ,
Outstanding Compositing in a Photoreal Episode
Winston Lee ,
Gwen Zhang ,
Xi Luo ,
Kevin Quatman ,
Writers Guild of America, USA
2020
Nominee
Drama Series
Marissa Jo Cerar ,
Yahlin Chang ,
Nina Fiore ,
Dorothy Fortenberry ,
Jacey Heldrich ,
John Herrera ,
Lynn Renee Maxcy ,
Bruce Miller ,
Kira Snyder ,
Eric Tuchman ,
2019
Nominee
Drama Series
Yahlin Chang ,
Nina Fiore ,
Dorothy Fortenberry ,
John Herrera ,
Lynn Renee Maxcy ,
Bruce Miller ,
Kira Snyder ,
Eric Tuchman ,
Episodic Drama
Eric Tuchman ,
2018
Winner
Dramatic Series
Ilene Chaiken ,
Nina Fiore ,
Dorothy Fortenberry ,
Leila Gerstein ,
John Herrera ,
Bruce Miller ,
Kira Snyder ,
Wendy Straker Hauser ,
Eric Tuchman ,
Lynn Renee Maxcy ,
New Series
Ilene Chaiken ,
Nina Fiore ,
Dorothy Fortenberry ,
Leila Gerstein ,
John Herrera ,
Bruce Miller ,
Lynn Renee Maxcy ,
Kira Snyder ,
Wendy Straker Hauser ,
Eric Tuchman ,
Young Entertainer Awards
2020
Nominee
Best Guest Starring Young Actor 10 & Under - Television Series
Ian Ho ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 10 نظر )

-0 +0
imaniy هر فصل افت کرده متاسفانه و فقط داره افت میکنه.
21 اردیبهشت 1400, 21:17 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
masume porjaberian این سریال فوق العاده ست و کاملا نفس گیر
15 اردیبهشت 1400, 23:33 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
yashar khoshkhabar https://shrinke.me/QtooGS
15 اردیبهشت 1400, 00:18 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
hesam abdi سلام این سریال سانسور شدس ؟ یا کلا سریال های سایت سانسور شدس ؟؟؟
08 اردیبهشت 1400, 18:23 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز نسخه اصلی هستن.
08 اردیبهشت 1400, 20:59 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
hesam abdi سپاسگذار
09 اردیبهشت 1400, 21:41 ب.ظ
-0 +0
saharfa سلام ببخشید جرا زیرنویس نداره
08 اردیبهشت 1400, 15:12 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز زیرنویس هاتون رو از سایت اصلی زیرنویس بگیرید subscene.com
08 اردیبهشت 1400, 20:58 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
alirezaa سلام خسته نباشید سریال به این خفنی چرا کیفیت 720 نمیزارین از همون اول ممنون میشم زود تر لینک 720 بزارین
08 اردیبهشت 1400, 12:50 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز قرار داده شد ، فقط با تاخیر انکودر قرار میده این کیفیت رو.
08 اردیبهشت 1400, 14:10 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

Supernatural
720p WEBRip » 350MB
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

Supernatural (2005–2020)

8.4 / 10
397,143
ژانر : درام , فانتزی , ترسناک
سازنده : Robert Singer , Philip Sgriccia , John F. Showalter
نویسنده : Eric Kripke , Andrew Dabb , Robert Berens
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jared Padalecki , Jensen Ackles , Misha Collins
مدت زمان : 44 دقیقه
محصول : آمریکا , کانادا
رده : سریال   ،   پخش از : The CW
فصل : 15 ، قسمت : 20 دانلود سریال »
خلاصه داستان : دو برادر به دنبال پدر گمشده شان هستند، مردی که آنها را بزرگ کرده و به آن دو آموزش داده که چگونه در مقابل نیروهای ماورای طبیعی بجنگند...
IMDB
Comment 21
Awards
Season 15
Sharp Objects
720p BluRay » 500MB

Sharp Objects (2018)

8.1 / 10
75,094
ژانر : جنایی , درام , معمایی
سازنده : Jean-Marc Vallée
نویسنده : Ariella Blejer , Gillian Flynn , Dawn Kamoche
زبان : انگلیسی
ستارگان : Amy Adams , Patricia Clarkson , Chris Messina
مدت زمان : 421 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : HBO
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : خبرنگاری به زادگاهش میرود تا خبر قتل 2 کودک را تحت پوشش قرار دهد ، ولی او در حالی که تلاش میکند تا قربانیان را شناسایی کند ، با معمای حل نشده گذشته خود نیز مواجه می‌شود...
IMDB
Comment 1
Awards
Season 01
The Walking Dead: World Beyond
720p WEBRip » 300MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

The Walking Dead: World Beyond (2020– )

4.2 / 10
9,375
ژانر : درام , ترسناک , علمی تخیلی
سازنده : Magnus Martens , Michael Cudlitz , Sydney Freeland
نویسنده : Charlie Adlard , Siavash Farahani , Scott M. Gimple
زبان : انگلیسی
ستارگان : Aliyah Royale , Alexa Mansour , Hal Cumpston
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : AMC
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال گروهی از نوجوانان که از خطرات آخرالزمان جان سالم به در برده اند ، پیامی دریافت می‌کنند که باعث می شود پناهگاه امن خود را ترک کرده و برای یافتن پدرانشانان سفری آغاز کنن ...
IMDB
Comment 1
Awards
Season 01
WandaVision
720p WEBRip » 250MB
720p WEBRip x265 » 150MB
480p WEBRip » 100MB

WandaVision (2021)

8.1 / 10
160,346
ژانر : اکشن , کمدی , درام
سازنده : Matt Shakman
نویسنده : Peter Cameron , Mackenzie Dohr , Laura Donney
زبان : انگلیسی
ستارگان : Elizabeth Olsen , Paul Bettany , Kathryn Hahn
مدت زمان : 350 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Disney+
فصل : 01 ، قسمت : 09 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال دنباله ای از داستان های مارول هست که در آن "واندا" و "ویژن" دو کاراکتر اصلی سریال هستند. "واندا" به دنبال استفاده از قدرت های خارق العاده ...
IMDB
Comment 13
Awards
Season 01
Blindspot
720p WEBRip » 350MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Blindspot (2015–2020)

7.4 / 10
67,345
ژانر : اکشن , جنایی , درام
سازنده : David McWhirter , Rob Seidenglanz , David S. Tuttman
نویسنده : Martin Gero , Eric Buchman , Rachel Caris Love
زبان : انگلیسی
ستارگان : Sullivan Stapleton , Jaimie Alexander , Audrey Esparza
مدت زمان : 42 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : NBC
فصل : 05 ، قسمت : 11 دانلود سریال »
خلاصه داستان : یک زن ناشناس که حافظه اش را از دست داده در میدان ساعت نیویورک پیدا میشود در حالی که روی بدنش خالکوبی های عجیبی دارد...
IMDB
Comment 11
Awards
Season 05
Supernatural Sharp Objects The Walking Dead: World Beyond WandaVision Blindspot
Grandma's Boy Transporter 2 Jiao zhu zhuan Les couloirs du temps: Les visiteurs II Mr. Nobody Adoration Cemetery Junction