دانلود سریال Adventure Time with Finn & Jake (2010–2018) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت13
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.6
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

به روز رسانی : ده فصل کامل | پایان سریال
ژانر : انیمیشن , اکشن , ماجراجویی رده سنی : TV-PG کارگردان : Bong Hee Han , Larry Leichliter , Elizabeth Ito نویسنده : Pendleton Ward , Kent Osborne , Adam Muto محصول : آمریکا , کُره جنوبی رنگ : رونمایی : April 5, 2010 (United States) زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : پسری با نام “فین” و بهترین دوستش که مثل برادر وی می باشد یعنی “جیک” می باشد. جیک سگی جادویی است که می تواند به هر شکل و اندازه ای که می خواهد تبدیل شود. جیک و فین در سرزمین خیالی “اوو” زندگی می کنند.
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2019
Nominee
Outstanding Animated Program
Lindsey Pollard (animation director) ,
Diana Lafyatis (supervising director) ,
Cole Sanchez (supervising director) ,
Julia Pott (story by) ,
Jack Pendarvis (story by) ,
Kent Osborne (story by) ,
Graham Falk (written by) ,
Hanna K. Nyström (written by) ,
Aleks Sennwald (written by) ,
Seo Jung Kim (written by) ,
Somvilay Xayaphone (written by) ,
Steve Wolfhard (written by/story by) ,
Tom Herpich (written by/story by) ,
Keith Mack (producer) ,
Kelly Crews (supervising producer) ,
Conrad Montgomery (co-executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Brian A. Miller (executive producer) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Adam Muto (executive producer/story by) ,
Pendleton Ward (executive producer/story by) ,
2018
Winner
Outstanding Individual Achievement in Animation
Lindsay Small-Butera (character animation) ,
2018
Nominee
Outstanding Short Form Animated Program
Pendleton Ward (executive producer) ,
Fred Seibert (executive producer) ,
Adam Muto (executive producer) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Brian A. Miller (executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Curtis Lelash (executive producer) ,
Kelly Crews (supervising producer) ,
Tom Herpich (written by) ,
Steve Wolfhard (written by) ,
Kent Osborne (story by) ,
Jack Pendarvis (story by) ,
Julia Pott (story by) ,
Ashly Burch (story by) ,
Cole Sanchez (supervising director) ,
Lindsey Pollard (animation director) ,
Dong-kun Won (animation director) ,
Maureen Mlynarczyk (sheet timer) ,
Robert Alvarez (sheet timer) ,
Michel Lyman (sheet timer) ,
2017
Winner
Outstanding Short Form Animated Program
Pendleton Ward (executive producer/story by/written by) ,
Fred Seibert (executive producer) ,
Adam Muto (executive producer/story by) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Brian A. Miller (executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Curtis Lelash (executive producer) ,
Kelly Crews (supervising producer) ,
Graham Falk (written by) ,
Kent Osborne (story by) ,
Jack Pendarvis (story by) ,
Ashly Burch (story by) ,
Elizabeth Ito (supervising director) ,
Lindsey Pollard (animation director) ,
Chul Hee Han (animation director) ,
Michel Lyman (timer) ,
Ken Bruce (timer) ,
Maureen Mlynarczyk (timer) ,
2016
Winner
Outstanding Individual Achievement in Animation
Tom Herpich (storyboard artist) ,
Outstanding Individual Achievement in Animation
Jason Kolowski (production designer) ,
2016
Nominee
Outstanding Short Form Animated Program
Pendleton Ward (executive producer) ,
Fred Seibert (executive producer) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Brian A. Miller (executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Curtis Lelash (executive producer) ,
Adam Muto (executive producer/story by) ,
Kevin Kolde (supervising producer) ,
Kelly Crews (producer) ,
Tom Herpich (story by/written by) ,
Kent Osborne (story by) ,
Jack Pendarvis (story by) ,
Ashly Burch (story by) ,
Andres Salaff (supervising director) ,
Don Judge (timing director) ,
Michel Lyman (sheet timing) ,
Phil Cummings (sheet timing) ,
2015
Winner
Outstanding Short-Format Animated Program
Pendleton Ward (executive producer/story by) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Curtis Lelash (executive producer) ,
Brian A. Miller (executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Fred Seibert (executive producer) ,
Adam Muto (co-executive producer/story by) ,
Nick Jennings (supervising producer) ,
Kevin Kolde (supervising producer) ,
Kelly Crews (producer) ,
Jack Pendarvis (story by) ,
Kent Osborne (story by/written by/supervising director) ,
Dong-kun Won (overseas director) ,
Don Judge (timing director) ,
Michel Lyman (sheet timing) ,
Phil Cummings (sheet timing) ,
Jung Yon Kwon (sheet timing) ,
Helen Roh (sheet timing) ,
Barbara Dourmaskin-Case (sheet timing) ,
Outstanding Individual Achievement in Animation
Tom Herpich (storyboard artists) ,
2014
Winner
Outstanding Individual Achievement in Animation
Nick Jennings (art director) ,
2014
Nominee
Outstanding Short-Format Animated Program
Pendleton Ward (executive producer/story by) ,
Fred Seibert (executive producer) ,
Brian A. Miller (executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Curtis Lelash (executive producer) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Adam Muto (supervising producer/story by) ,
Nick Jennings (supervising producer) ,
Kevin Kolde (supervising producer) ,
Kelly Crews (producer) ,
Tom Herpich (written by/story by) ,
Steve Wolfhard (written by/story by) ,
Kent Osborne (story by) ,
Patrick McHale (story by) ,
Nate Cash (supervising director) ,
Don Judge (timing director) ,
Phil Cummings (sheet timing) ,
Michel Lyman (sheet timing) ,
Helen Roh (sheet timing) ,
Bong Hee Han (overseas director) ,
2013
Winner
Outstanding Individual Achievement in Animation
Andy Ristaino (character design) ,
2013
Nominee
Outstanding Short-Format Animated Program
Pendleton Ward (executive producer/story by) ,
Fred Seibert (executive producer) ,
Brian A. Miller (executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Curtis Lelash (executive producer) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Adam Muto (supervising producer/supervising director) ,
Kevin Kolde (supervising producer) ,
Kelly Crews (producer) ,
Cole Sanchez (written by) ,
Rebecca Sugar (written by) ,
Patrick McHale (story by) ,
Kent Osborne (story by) ,
Don Judge (timing director) ,
Richard Collado (sheet timing) ,
Michel Lyman (sheet timing) ,
Bong Hee Han (overseas director) ,
2012
Nominee
Outstanding Short-Format Animated Program
Brian A. Miller (executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Curtis Lelash (executive producer) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Pendleton Ward (executive producer/story by) ,
Fred Seibert (executive producer) ,
Kevin Kolde (supervising producer) ,
Kelly Crews (producer) ,
Tom Herpich (written by) ,
Jesse Moynihan (written by) ,
Mark Banker (story by) ,
Patrick McHale (story by) ,
Kent Osborne (story by) ,
Larry Leichliter (director/supervising director) ,
Dong-kun Won (overseas director) ,
Don Judge (sheet timer) ,
Michel Lyman (sheet timer) ,
2011
Nominee
Outstanding Short-Format Animated Program
Brian A. Miller (executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Curtis Lelash (executive producer) ,
Rob Swartz (executive producer) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Fred Seibert (executive producer) ,
Thurop Van Orman (supervising producer/story by) ,
Kevin Kolde (supervising producer) ,
Kelly Crews (producer) ,
Pendleton Ward (story by) ,
Patrick McHale (story by) ,
Merriwether Williams (story by) ,
Steve Little (story by) ,
Adam Muto (written by) ,
Rebecca Sugar (written by) ,
Larry Leichliter (supervising director) ,
Dong-kun Won (overseas director) ,
2010
Nominee
Outstanding Short-Format Animated Program
Derek Drymon (executive producer) ,
Rob Swartz (executive producer) ,
Rob Sorcher (executive producer) ,
Fred Seibert (executive producer) ,
Jennifer Pelphrey (executive producer) ,
Brian A. Miller (executive producer) ,
Curtis Lelash (executive producer) ,
Kevin Kolde (supervising producer) ,
Kelly Crews (producer) ,
Timothy McKeon (story by) ,
Merriwether Williams (story by) ,
Kent Osborne (written by) ,
Pendleton Ward (written by) ,
Larry Leichliter (director/supervising director) ,
Dong-kun Won (overseas director) ,
BAFTA Awards
2014
Winner
Best International
Pendleton Ward ,
Graham Falk ,
Nick Jennings ,
2013
Winner
Best International
Pendleton Ward ,
Larry Leichliter ,
Kelly Crews ,
Annie Awards
2017
Winner
Best Animated Television/Broadcast Production for Children
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Directing in an Animated TV/Broadcast Production
Kirsten Lepore ,
Outstanding Achievement in Production Design in an Animated TV/Broadcast Production
Jason Kolowski ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Storyboarding in an Animated TV/Broadcast Production
Tom Herpich ,
Outstanding Achievement in Writing in an Animated TV/Broadcast Production
Kent Osborne ,
Pendleton Ward ,
Jack Pendarvis ,
Jillian Tamaki ,
Adam Muto ,
2015
Nominee
Best Animated TV/Broadcast Production for Children's Audience
Outstanding Achievement in Directing in an Animated TV/Broadcast Production
Masaaki Yuasa ,
Eunyoung Choi ,
2014
Winner
Outstanding Achievement in Voice Acting in an Animated TV/Broadcast Production
Tom Kenny ,
Best Animated TV/Broadcast Production for Children's Audience
2014
Nominee
Outstanding Achievement in Production Design in an Animated TV/Broadcast Production
Nick Jennings ,
Sandra Calleros ,
Teri Shikasho ,
Ron Russell ,
Outstanding Achievement in Editorial in an Animated TV/Broadcast Production
Paul Douglas ,
2013
Nominee
Best Animated Television Production for Children
Storyboarding in an Animated Television or Other Broadcast Venue Production
Cole Sanchez ,
Rebecca Sugar ,
Storyboarding in an Animated Television or Other Broadcast Venue Production
Tom Herpich ,
Skyler Page ,
Production Design in an Animated Television or Other Broadcast Venue Production
Nick Jennings ,
Martin Ansolabehere ,
Sandra Calleros ,
Ron Russell ,
Santino Lascano ,
Derek Hunter ,
Catherine Simmonds ,
2012
Nominee
Storyboarding in a Television Production
Rebecca Sugar ,
2011
Nominee
Best Animated Television Production for Children
Behind the Voice Actors Awards
2014
Winner
Best Male Vocal Performance by a Child
Jeremy Shada ,
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
John DiMaggio ,
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Tom Kenny ,
Best Vocal Ensemble in a Television Series - Comedy/Musical
Jeremy Shada ,
John DiMaggio ,
Hynden Walch ,
Tom Kenny ,
Olivia Olson ,
Niki Yang ,
Pendleton Ward ,
Dee Bradley Baker ,
Maria Bamford ,
Jessica DiCicco ,
2014
Nominee
Best Male Vocal Performance by a Child
Jeremy Shada ,
2013
Winner
Best Male Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Tom Kenny ,
2013
Nominee
Best Male Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
Jeremy Shada ,
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Hynden Walch ,
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Supporting Role - Comedy/Musical
Olivia Olson ,
2012
Nominee
Best Vocal Performance by a Child
Jeremy Shada ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2019
Nominee
Best Animation Series
Critics Choice Television Awards
2014
Nominee
Best Animated Series
2013
Nominee
Best Animated Series
2012
Nominee
Best Animated Series
Gold Derby Awards
2019
Nominee
Animated Series of the Decade
2014
Nominee
Animated Series
IGN Summer Movie Awards
2018
Nominee
Best TV Episode
2013
Nominee
Best TV Animated Series
2012
Nominee
Best TV Animated Series
2011
Winner
Best TV Animated Series
Kids' Choice Awards, USA
2015
Nominee
Favorite Cartoon
2014
Nominee
Favorite Cartoon
Motion Picture Sound Editors, USA
2013
Winner
Best Sound Editing - Sound Effects, Foley, Dialogue and ADR Animation in Television
Thomas Syslo (supervising sound editor) ,
Timothy J. Borquez (supervising sound editor) ,
Robert Serda (supervising adr editor) ,
Krandal Crews (supervising dialogue editor) ,
Diane Greco (foley artist) ,
Tony Orozco (sound effects editor) ,
Eric Freeman (sound effects editor) ,
Online Film & Television Association
2017
Nominee
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Jeremy Shada ,
Ottawa International Animation Festival
2013
Winner
Best TV Animation for Children
David O'Reilly ,
Peabody Awards
2015
Winner
Cartoon Network
Scream Awards
2010
Nominee
Best Animated Show
Teen Choice Awards
2015
Nominee
Choice TV Show: Animated
2014
Nominee
Choice TV Animated Show
2013
Winner
Choice TV: Animated Show
Television Critics Association Awards
2014
Nominee
Outstanding Achievement in Youth Programming
2013
Nominee
Outstanding Achievement in Youth Programming
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

Daredevil
720p BluRay » 400MB

Daredevil (2015–2018)

8.6 / 10
380,269
ژانر : اکشن , جنایی , درام
سازنده : Phil Abraham , Stephen Surjik , Peter Hoar
نویسنده : Bill Everett , Drew Goddard , Stan Lee
زبان : انگلیسی
ستارگان : Charlie Cox , Deborah Ann Woll , Elden Henson
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 03 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال "مت مورداک" کسی که در کودکی بینایی خود را از دست داد ولی در عوض حواس خارق العاده ای را به دست آورد ، حال او در روز به عنوان یک وکیل و در شب به عنوان یک ابر ق ...
IMDB
Comment 4
Awards
Season 03
Foundation
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Foundation (2021–)

7.7 / 10
7,781
ژانر : درام , علمی تخیلی
سازنده : Alex Graves , Roxann Dawson , Jennifer Phang
نویسنده : Isaac Asimov , Josh Friedman , David S. Goyer
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jared Harris , Lee Pace , Laura Birn
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Apple TV+
فصل : 01 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال حماسه ای پیچیده از انسان ها که در سیارات در کهکشان پراکنده شده اند و همه تحت حکومت امپراتوری کهکشانی زندگی می کنند و...
IMDB
Comment 3
Awards
Season 01
Pure Genius
720p HDTV » 300MB
480p HDTV » 150MB

Pure Genius (2016–2017)

7.2 / 10
4,662
ژانر : درام
سازنده : Norberto Barba , Dylan K. Massin , Michael Weaver
نویسنده : Jason Katims , Sarah Watson , Andrew Hinderaker
زبان : انگلیسی
ستارگان : Dermot Mulroney , Augustus Prew , Odette Annable
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : CBS
فصل : 01 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : جیمز بل جوان میلیاردی است که ساکن دره‌ی سیلیکون می باشد و از آن دسته آدم هایی‌ست که بیکار نمی نشیند تا چیزی اتفاق بیافتد. او بیمارستانی تاسیس میکند تا با درمان بیماری های نادر در آ ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Reef Break
720p HDTV x265 » 250MB
720p HDTV » 150MB

Reef Break (2019)

6 / 10
1,887
ژانر : جنایی , درام
سازنده : Kieran Darcy-Smith , Peter Andrikidis , Fiona Banks
نویسنده : Ken Sanzel , Robert David Port , Mark Rosner
زبان : انگلیسی
ستارگان : Poppy Montgomery , Ray Stevenson , Desmond Chiam
مدت زمان : دقیقه
محصول : فرانسه , استرالیا , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 01 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال "کت چمپرز" زنی غیرقابل پیش بینی ، بی پروا و قوی هست که قبلا دزد بوده اما حالا برای حکمران یک جزیره بهشتی و خیره کننده کار می کند و...
IMDB
Comment 1
Awards
Season 01
Our Planet
720p WEBRip » 400MB

Our Planet (2019)

9.3 / 10
37,537
ژانر : مستند
سازنده : Adam Chapman , Hugh Pearson , Huw Cordey
نویسنده :
زبان : انگلیسی
ستارگان : David Attenborough
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا , انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : این مستند سریالی بر وسعت تنوع زیستگاه های طبیعی در سراسر جهان تمرکز دارد ، از مناطق دور افتاده قطب شمال و اقیانوس های عمیق تا مناظر وسیعی از آفریقا و جنگل های متنوع آمریکای جنوبی و ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Daredevil Foundation Pure Genius Reef Break Our Planet
Beautiful Boy The Vampire Diaries Being Flynn Antitrust The Panic in Needle Park Miss Sloane Alien: Covenant - Prologue: Last Supper