دانلود سریال Better Call Saul (2015–2022) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت07
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.8
نظرات کاربران7

اشتراک گذاری

ژانر : جنایی , درام رده سنی : TV-MA کارگردان : Vince Gilligan , Thomas Schnauz , Peter Gould نویسنده : Vince Gilligan , Peter Gould , Gordon Smith محصول : آمریکا رنگ : رونمایی : February 8, 2015 (United States) زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : سریال "بهتره با ساول تماس بگیری" اسپین‌آف سریال "بریکینگ بد" می باشد که داستانش در مورد وکیل والتر وایت، ساول گودمن (باب ادنکیرک) و دفتر وکالت او و نحوه آشنایی او با اعضای گروه درست قبل از رخ دادن اتفاقات "بریکینگ بد" می باشد...
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2020
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Giancarlo Esposito ,
Outstanding Drama Series
Peter Gould (executive producer) ,
Vince Gilligan (executive producer) ,
Mark Johnson (executive producer) ,
Thomas Schnauz (executive producer) ,
Diane Mercer (co-executive producer) ,
Gordon Smith (co-executive producer) ,
Alison Tatlock (co-executive producer) ,
Ann Cherkis (supervising producer) ,
Bob Odenkirk (producer) ,
Princess O'Mahoney (produced by) ,
Melissa Bernstein (executive producer) ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Thomas Schnauz ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Gordon Smith ,
Outstanding Music Supervision
Thomas Golubic ,
Outstanding Sound Editing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Kurt Nicholas Forshager (co-supervising sound editor) ,
Kathryn Madsen (co-supervising sound editor) ,
Matt Temple (sound effects editor) ,
Todd Toon (sound effects editor) ,
Jeffrey Cranford (foley editor) ,
Jane Boegel (dialogue editor) ,
Jason Tregoe Newman (music editor) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Alex Ullrich (foley artist) ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Phillip W. Palmer (production mixer) ,
Larry Benjamin (re-recording mixer) ,
Kevin Valentine (re-recording mixer) ,
2019
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Outstanding Guest Actor in a Drama Series
Michael McKean ,
Outstanding Drama Series
Vince Gilligan ,
Peter Gould ,
Mark Johnson ,
Melissa Bernstein ,
Thomas Schnauz ,
Gennifer Hutchison ,
Nina Jack ,
Diane Mercer ,
Gordon Smith ,
Alison Tatlock ,
Ann Cherkis ,
Bob Odenkirk ,
Robin Sweet ,
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Giancarlo Esposito ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Peter Gould ,
Thomas Schnauz ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Larry Benjamin (re-recording mixer) ,
Kevin Valentine (re-recording mixer) ,
Phillip W. Palmer (production mixer) ,
Outstanding Music Supervision
Thomas Golubic (music supervisor) ,
Outstanding Sound Editing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Kurt Nicholas Forshager (sound supervisor) ,
Kathryn Madsen (adr supervisor) ,
Matt Temple (fx editor) ,
Mark Cookson (fx editor) ,
Jane Boegel (dialogue editor) ,
Jason Tregoe Newman (music editor) ,
Jeffrey Cranford (foley editor) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Laura Macias (foley artist) ,
2017
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Vince Gilligan ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Gordon Smith ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Larry Benjamin (re-recording mixer) ,
Kevin Valentine (re-recording mixer) ,
Phillip W. Palmer (production mixer) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Skip Macdonald ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Kelley Dixon ,
Skip Macdonald ,
Outstanding Drama Series
Vince Gilligan (executive producer) ,
Peter Gould (executive producer) ,
Mark Johnson (executive producer) ,
Melissa Bernstein (executive producer) ,
Thomas Schnauz (executive producer) ,
Gennifer Hutchison (executive producer) ,
Nina Jack (executive producer) ,
Diane Mercer (executive producer) ,
Bob Odenkirk (producer) ,
Jonathan Glatzer (producer) ,
Gordon Smith (producer) ,
Robin Sweet (produced by) ,
Outstanding Music Supervision
Thomas Golubic ,
2016
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Phillip W. Palmer (Production Sound Mixer) ,
Larry Benjamin (Re-Recording Mixer) ,
Kevin Valentine (Re-Recording Mixer) ,
Outstanding Drama Series
Vince Gilligan (executive producer) ,
Peter Gould (executive producer) ,
Mark Johnson (executive producer) ,
Melissa Bernstein (executive producer) ,
Thomas Schnauz (executive producer) ,
Gennifer Hutchison (co-executive producer) ,
Nina Jack (supervising producer) ,
Diane Mercer (producer) ,
Bob Odenkirk (producer) ,
Robin Sweet (produced by) ,
Outstanding Single Camera Picture Editing for a Drama Series
Kelley Dixon (editor) ,
Outstanding Single Camera Picture Editing for a Drama Series
Kelley Dixon (editor) ,
Chris McCaleb (editor) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
William Powloski (visual effects supervisor) ,
Eric Chauvin (matte artist) ,
Erin Kanoa (digital artist) ,
2015
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Gordon Smith ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Phillip W. Palmer (production sound mixer) ,
Larry Benjamin (re-recording mixer) ,
Kevin Valentine (re-recording mixer) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Kelley Dixon ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Kelley Dixon ,
Chris McCaleb ,
Outstanding Drama Series
Vince Gilligan (executive producer) ,
Peter Gould (executive producer) ,
Mark Johnson (executive producer) ,
Melissa Bernstein (executive producer) ,
Thomas Schnauz (co-executive producer) ,
Stewart Lyons (co-executive producer) ,
Gennifer Hutchison (supervising producer) ,
Diane Mercer (producer) ,
Nina Jack (producer) ,
Bob Odenkirk (producer) ,
Screen Actors Guild Awards
2021
Nominee
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Tony Dalton ,
Giancarlo Esposito ,
Patrick Fabian ,
Michael Mando ,
Bob Odenkirk ,
Rhea Seehorn ,
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
2019
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Rainer Bock ,
Ray Campbell ,
Giancarlo Esposito ,
Michael Mando ,
Bob Odenkirk ,
Rhea Seehorn ,
2018
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
2016
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2021
Winner
Best Action/Thriller Television Series
2021
Nominee
Best Actor in a Television Series
Bob Odenkirk ,
Best Actress in a Television Series
Rhea Seehorn ,
Best Supporting Actor in a Television Series
Jonathan Banks ,
Best Supporting Actor in a Television Series
Tony Dalton ,
2019
Winner
Best Action/Thriller Television Series
2019
Nominee
Best Supporting Actor in a Television Series
Jonathan Banks ,
Best Guest Performance in a Television Series
Rainer Bock ,
Best Supporting Actress in a Television Series
Rhea Seehorn ,
2018
Winner
Best Action/Thriller Television Series
Best Supporting Actor on Television
Michael McKean ,
Best Supporting Actress on Television
Rhea Seehorn ,
2016
Winner
AFI Awards, USA
2021
Winner
TV Program of the Year
2019
Winner
TV Program of the Year
2017
Winner
TV Program of the Year
2016
Winner
TV Program of the Year
American Cinema Editors, USA
2021
Winner
Best Edited Drama Series for Commercial Television
Joey Liew ,
Chris McCaleb ,
2019
Nominee
Best Edited Drama Series for Commercial Television
Skip Macdonald ,
Best Edited Drama Series for Commercial Television
Chris McCaleb ,
2018
Nominee
Best Edited Drama Series for Commercial Television
Skip Macdonald ,
Best Edited Drama Series for Commercial Television
Kelley Dixon ,
Skip Macdonald ,
2017
Nominee
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Skip Macdonald ,
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Skip Macdonald ,
Curtis Thurber ,
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Kelley Dixon ,
Chris McCaleb ,
2016
Nominee
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Kelley Dixon ,
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Skip Macdonald ,
American Society of Cinematographers, USA
2021
Nominee
Outstanding Achievement in Cinematography in Episode of a One-Hour Television Series - Commercial
Marshall Adams ,
Art Directors Guild
2019
Nominee
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Judy Rhee (production designer) ,
Paula Dal Santo (art director) ,
Jessie Haddad (assistant art director) ,
Jimmy Hendrix (set designer) ,
Alan Chao (graphic artist) ,
Wilhelm Pfau (set decorator) ,
Ashley Michelle Marsh (set decorator) ,
2017
Nominee
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Tony Fanning (production designer) ,
Paula Dal Santo (art director) ,
Gregory G. Sandoval (assistant art director) ,
Taura C.C. Rivera (set designer) ,
Alan Chao (graphic designer) ,
Elaine O'Donnell (set decorator) ,
2016
Nominee
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Tony Fanning (production designer) ,
Paula Dal Santo (art director) ,
Gregory G. Sandoval (assistant art director) ,
Taura C.C. Rivera (set designer) ,
Alan Chao (graphic designer) ,
Libbe Green (set decorator) ,
Black Reel Awards for Television
2019
Nominee
Outstanding Supporting Actor, Drama Series
Giancarlo Esposito ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2021
Nominee
Best Drama Series
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Rhea Seehorn ,
2019
Nominee
Best Drama Series
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Rhea Seehorn ,
2018
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Michael McKean ,
Casting Society of America, USA
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot - Drama
Sharon Bialy ,
Sherry Thomas ,
Russell Scott ,
Kiira Arai (location casting) ,
Cinema Audio Society, USA
2021
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Phillip W. Palmer (production mixer) ,
Larry Benjamin (re-recording mixer) ,
Kevin Valentine (re-recording mixer) ,
Chris Navarro (adr mixer) ,
Stacey Michaels (foley mixer) ,
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Phillip W. Palmer (production mixer) ,
Larry Benjamin (re-recording mixer) ,
Kevin Valentine (re-recording mixer) ,
Chris Navarro (adr mixer) ,
Stacey Michaels (foley mixer) ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Phillip W. Palmer (producton mixer) ,
Larry Benjamin (re-recording mixer) ,
Kevin Valentine (re-recording mixer) ,
Matt Hovland (adr mixer) ,
David Torres (foley mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Phillip W. Palmer (production mixer) ,
Larry Benjamin (re-recording mixer) ,
Kevin Valentine (re-recording mixer) ,
Matt Hovland (adr mixer) ,
David Torres (foley mixer) ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Phillip W. Palmer (production mixer) ,
Larry Benjamin (re-recording mixer) ,
Kevin Valentine (re-recording mixer) ,
Matt Hovland (adr mixer) ,
David Torres (foley mixer) ,
Critics Choice Television Awards
2016
Winner
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
2016
Nominee
Best Supporting Actor in a Drama Series
Michael McKean ,
Best Drama Series
2015
Winner
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Directors Guild of America, USA
2021
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Vince Gilligan ,
Dorian TV Awards
2020
Nominee
Best TV Drama
Etna Comics International Film Festival
2019
Winner
Best TV Series
Gold Derby Awards
2020
Nominee
Drama Series
Drama Actor
Bob Odenkirk ,
Drama Supporting Actress
Rhea Seehorn ,
Drama Supporting Actor
Jonathan Banks ,
Drama Guest Actor
Dean Norris ,
2019
Nominee
Drama Series
Drama Guest Actor
Michael McKean ,
Drama Supporting Actor
Jonathan Banks ,
Drama Supporting Actress
Rhea Seehorn ,
Drama Lead Actor
Bob Odenkirk ,
Drama Actor of the Decade
Bob Odenkirk ,
2017
Nominee
Drama Lead Actor
Bob Odenkirk ,
Drama Supporting Actor
Michael McKean ,
Drama Episode of the Year
Daniel Sackheim (director) ,
Gordon Smith (writer) ,
2016
Nominee
Drama Series
Drama Supporting Actor
Michael McKean ,
Drama Lead Actor
Bob Odenkirk ,
Drama Episode of the Year
Peter Gould (director/writer) ,
2015
Nominee
Drama Series
Drama Lead Actor
Bob Odenkirk ,
Drama Supporting Actor
Jonathan Banks ,
Drama Episode of the Year
Adam Bernstein (director) ,
Gordon Smith (writer) ,
Golden Globes, USA
2021
Nominee
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Bob Odenkirk ,
2018
Nominee
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Bob Odenkirk ,
2017
Nominee
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Bob Odenkirk ,
2016
Nominee
Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
Bob Odenkirk ,
Golden Trailer Awards
2017
Winner
Best Original Score (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Gran Premio Internazionale del Doppiaggio
2016
Winner
Best Voice Actor in a TV Series
Pasquale Anselmo ,
Guild of Music Supervisors Awards
2021
Nominee
Best Music Supervision for Television Drama
Thomas Golubic ,
2020
Winner
Best Song Written and/or Recorded for Television
C. Carson Parks (songwriter) ,
Lola Marsh (recording artist) ,
Thomas Golubic (music supervisor) ,
2018
Nominee
Best Music Supervision for Television Drama
Thomas Golubic ,
2016
Nominee
Best Music Supervision for Television Drama
Thomas Golubic ,
ICG Publicists Awards
2018
Nominee
Television
Gregg Brilliant ,
IGN Summer Movie Awards
2018
Nominee
Best Dramatic TV Performance
Rhea Seehorn ,
Best TV Drama Series
2017
Winner
Best TV Drama Series
2017
Nominee
Best Dramatic TV Performance
Michael McKean ,
Best TV Episode
Best TV Drama Series
2016
Nominee
Best TV Drama Series
Best TV Actor
Bob Odenkirk (actor) ,
2015
Nominee
Best TV Episode
Imagen Foundation Awards
2020
Winner
Best Director - Television
Norberto Barba ,
International Online Cinema Awards (INOCA)
2020
Nominee
Best Supporting Actress in a Drama Series
Rhea Seehorn ,
Program of the Year
Best Directing for a Drama Series
Vince Gilligan ,
Best Drama Series
2019
Nominee
Best Supporting Actress in a Drama Series
Rhea Seehorn ,
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Writing for a Drama Series
Peter Gould ,
Thomas Schnauz ,
Best Guest Actor in a Drama Series
Michael McKean ,
2017
Nominee
Best Supporting Actor in a Drama Series
Michael McKean ,
2015
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Best New Series
Location Managers Guild International Awards (LMGI)
2017
Nominee
Outstanding Locations in a Contemporary Television Series
Christian Diaz De Bedoya ,
2016
Nominee
Outstanding Locations in a Contemporary Television Series
Christian Diaz De Bedoya ,
Motion Picture Sound Editors, USA
2021
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Episodic Long Form - Music or Musical
Jason Tregoe Newman (music editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Episodic Long Form - Dialogue and ADR
Kurt Nicholas Forshager (supervising sound editor) ,
Kathryn Madsen (supervising adr editor) ,
Jane Boegel (dialogue editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Episodic Long Form - Effects and Foley
Kurt Nicholas Forshager (supervising sound editor) ,
Kathryn Madsen (supervising sound editor) ,
Todd Toon (sound designer) ,
Matt Temple (sound effects editor) ,
Jeffrey Cranford (foley editor) ,
Gregg Barbanell (foley rtist) ,
Alex Ullrich (foley rtist) ,
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Short Form Broadcast Media
Kurt Nicholas Forshager (supervising sound editor) ,
Kathryn Madsen (supervising adr editor) ,
Jane Boegel (dialogue editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Long Form Broadcast Media
Kurt Nicholas Forshager (supervising sound editor) ,
Kathryn Madsen (supervising adr editor) ,
Jane Boegel (dialogue editor) ,
2017
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Kurt Nicholas Forshager (supervising sound editor) ,
Jeffrey Cranford (foley editor) ,
Tim Chilton (foley artist) ,
Jerry Trent (foley artist) ,
Mark Cookson (sound effects editor) ,
2016
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Kurt Nicholas Forshager (supervising sound editor) ,
Tim Chilton (foley artist) ,
Jerry Trent (foley artist) ,
Mark Cookson (sound effects editor) ,
Jeffrey Cranford (foley editor) ,
Online Film & Television Association
2020
Nominee
Best Drama Series
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Giancarlo Esposito ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Rhea Seehorn ,
Best Ensemble in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
Best Editing in a Series
Best Cinematography in a Series
2019
Winner
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Rhea Seehorn ,
Best Guest Actor in a Drama Series
Michael McKean ,
2019
Nominee
Best Drama Series
Best Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Giancarlo Esposito ,
Best Ensemble in a Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
Best Editing in a Series
Best Cinematography in a Series
2017
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Best Direction in a Drama Series
Best Cinematography in a Series
2016
Nominee
Best Drama Series
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
Best Ensemble in a Drama Series
Best Editing in a Series
2015
Winner
Best Supporting Actor in a Drama Series
Jonathan Banks ,
2015
Nominee
Best Drama Series
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
Best Ensemble in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
Best Editing in a Series
Best New Theme Song in a Series
Best New Titles Sequence
Peabody Awards
2018
Winner
Winner
Pena de Prata
2020
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Bob Odenkirk ,
PGA Awards
2021
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Peter Gould ,
Vince Gilligan ,
Mark Johnson ,
Melissa Bernstein ,
Thomas Schnauz ,
Diane Mercer ,
Gordon Smith ,
Alison Tatlock ,
Ann Cherkis ,
Bob Odenkirk ,
Princess O'Mahoney ,
2019
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Peter Gould ,
Vince Gilligan ,
Mark Johnson ,
Melissa Bernstein ,
Thomas Schnauz ,
Gennifer Hutchison ,
Nina Jack ,
Diane Mercer ,
Gordon Smith ,
Alison Tatlock ,
Ann Cherkis ,
Bob Odenkirk ,
Robin Sweet ,
2017
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Vince Gilligan ,
Peter Gould ,
Melissa Bernstein ,
Mark Johnson ,
Thomas Schnauz ,
Gennifer Hutchison ,
Nina Jack ,
Robin Sweet ,
Diane Mercer ,
Bob Odenkirk ,
2016
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Vince Gilligan ,
Peter Gould ,
Melissa Bernstein ,
Mark Johnson ,
Stewart Lyons ,
Thomas Schnauz ,
Gennifer Hutchison ,
Nina Jack ,
Diane Mercer ,
Bob Odenkirk ,
Satellite Awards
2021
Winner
Best Television Series, Drama
Best Actor in a Series, Drama/Genre
Bob Odenkirk ,
2019
Nominee
Best Actor in a Series, Drama/Genre
Bob Odenkirk ,
2018
Winner
Best Actor in a Supporting Role in a Series, Miniseries or Motion Picture Made for Television
Michael McKean ,
2017
Winner
Best Actress in a Supporting Role in a Series, Miniseries or Motion Picture Made for Television
Rhea Seehorn ,
2017
Nominee
Best Actor in a Series, Drama/Genre
Bob Odenkirk ,
Best Television Series, Drama
Best Actor in a Supporting Role in a Series, Miniseries or Motion Picture Made for Television
Jonathan Banks ,
2016
Winner
Best Actress in a Supporting Role in a Series, Mini-Series or Motion Picture Made for Television
Rhea Seehorn ,
Best Television Series, Drama
2016
Nominee
Best Actor in a Supporting Role in a Series, Mini-Series or Motion Picture Made for Television
Jonathan Banks ,
Best Actor in a Series, Drama
Bob Odenkirk ,
Television Critics Association Awards
2020
Nominee
Individual Achievement in Drama
Rhea Seehorn ,
Program of the Year
Outstanding Achievement in Drama
2019
Winner
Outstanding Achievement in Drama
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Drama
2016
Nominee
Individual Achievement in Drama
Bob Odenkirk ,
Outstanding Achievement in Drama
2015
Winner
Outstanding New Program
2015
Nominee
Individual Achievement in Drama
Bob Odenkirk ,
Women's Image Network Awards
2019
Winner
Actress Drama Series
Rhea Seehorn ,
World Soundtrack Awards
2017
Nominee
Television Composer of the Year
Dave Porter ,
Writers Guild of America, USA
2021
Nominee
Drama Series
Ann Cherkis ,
Vince Gilligan ,
Peter Gould ,
Ariel Levine ,
Marion Dayre ,
Thomas Schnauz ,
Gordon Smith ,
Alison Tatlock ,
Episodic Drama
Thomas Schnauz ,
Episodic Drama
Alison Tatlock ,
Episodic Drama
Peter Gould ,
Ariel Levine ,
2019
Nominee
Drama Series
Ann Cherkis ,
Vince Gilligan ,
Peter Gould ,
Gennifer Hutchison ,
Marion Dayre ,
Thomas Schnauz ,
Gordon Smith ,
Alison Tatlock ,
2018
Winner
Episodic Drama
Gordon Smith ,
2018
Nominee
Dramatic Series
Ann Cherkis ,
Vince Gilligan ,
Jonathan Glatzer ,
Peter Gould ,
Gennifer Hutchison ,
Marion Dayre ,
Thomas Schnauz ,
Gordon Smith ,
Episodic Drama
Marion Dayre ,
2017
Nominee
Episodic Drama
Gordon Smith ,
Episodic Drama
Marion Dayre ,
Vince Gilligan ,
Episodic Drama
Thomas Schnauz ,
Drama Series
Ann Cherkis ,
Vince Gilligan ,
Jonathan Glatzer ,
Peter Gould ,
Gennifer Hutchison ,
Marion Dayre ,
Thomas Schnauz ,
Gordon Smith ,
2016
Winner
Episodic Drama
Vince Gilligan ,
Peter Gould ,
2016
Nominee
Drama Series
Vince Gilligan ,
Peter Gould ,
Gennifer Hutchison ,
Bradley Paul ,
Thomas Schnauz ,
Gordon Smith ,
New Series
Vince Gilligan ,
Peter Gould ,
Gennifer Hutchison ,
Bradley Paul ,
Thomas Schnauz ,
Gordon Smith ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 7 نظر )

-0 +0
Hassan Rafiei قسمت 7 کی میاد؟؟؟ هر چند روز میاد قسمت ها
01 خرداد 1401, 23:41 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +3
امیرعلی بی نظیر مثل برکینگ بد عالی بود
29 آبان 1400, 15:05 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Reyhane.Kordli لینک های فصل 4 خرابه
15 مرداد 1400, 12:02 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +4
شبنم خلیفه زاده سریال فوق العاده ایه
17 بهمن 1399, 15:46 ب.ظ
ثبت پاسخ
-6 +0
محمد اینقدر فصل یک اش مزخرف بود که نتونستم تمام کنم .. شوخی های بی مزه قرن بوقی ، حوادث قابل پیش بینی ، دعواهای الکی ...
14 اردیبهشت 1399, 22:26 ب.ظ
ثبت پاسخ
-1 +1
سیاوش صادقی گمراهی
22 مرداد 1400, 04:13 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +2
مهدی حسنلونیا عالیه ????
14 اردیبهشت 1399, 18:21 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

The Eddy
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

The Eddy (2020)

7.1 / 10
2,913
ژانر : درام , موزیک
سازنده : Houda Benyamina , Damien Chazelle , Laïla Marrakchi
نویسنده : Jack Thorne , Rebecca Lenkiewicz , Rachel De-Lahay
زبان : فرانسوی , انگلیسی
ستارگان : André Holland , Joanna Kulig , Leïla Bekhti
مدت زمان : دقیقه
محصول : انگلستان , آلمان , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال صاحب کلوب فرانسوی با مشکلات روزانه برگزاری مراسم زنده موزیک در قلب پاریس سر و کله می زند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Falling Water
720p HDTV » 300MB
480p HDTV » 150MB
فصل دوم » قسمت 10 اضافه شد

Falling Water (2016–2018)

6.4 / 10
3,338
ژانر : درام , معمایی , علمی تخیلی
سازنده : Jack Bender , Guy Ferland , Nick Gomez
نویسنده : Henry Bromell , Blake Masters , Mac Marshall
زبان : انگلیسی
ستارگان : David Ajala , Lizzie Brocheré , Will Yun Lee
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : USA Network
فصل : 02 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریال داستان سه نفر است که هیچ ارتباطی با هم ندارند اما هر کدام قسمتی از یک رویای مشترک را در خوابشان می بینند. هر کدام باید یک ماموریت کاملاً مرموز و شخصی را انجام دهند. یکی به دن ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
Flipped
1080p WEBRip » 200MB

Flipped (2020–)

6.7 / 10
917
ژانر : کوتاه , کمدی , جنایی
سازنده : Ryan Case
نویسنده : Damon Jones , Steve Mallory
زبان :
ستارگان : Will Forte , Kaitlin Olson , Luis Moncada
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Quibi
فصل : 01 ، قسمت : 11 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال کمدی کوتاه زوجی بیکار "مزمن جانی" و "کریکت ملفی" که خودشان خبرگان در زمینه بازسازی منازل هستن و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Jack Ryan
720p WEBRip » 400MB

Jack Ryan (2018–)

8 / 10
111,637
ژانر : اکشن , درام , هیجان انگیز
سازنده : Patricia Riggen , Daniel Sackheim , Andrew Bernstein
نویسنده : Carlton Cuse , Graham Roland , Tom Clancy
زبان : عربی , اسپانیایی , روسی
ستارگان : John Krasinski , Wendell Pierce , John Hoogenakker
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Amazon
فصل : 02 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال یکی از موفق ترین مامورهای CIA و تحلیلگر پیشین "جک رایان" بعد از فهمیدن الگو ارتباطی تروریست‌ها ، خود را وسط تهدیدهایی می بیند که خبر از نابودی در سطح جهان دا ...
IMDB
Comment 7
Awards
Season 02
Legends of Tomorrow
720p WEBRip » 350MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Legends of Tomorrow (2016–2022)

6.8 / 10
102,887
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Kevin Mock , David Geddes , Dermott Downs
نویسنده : Greg Berlanti , Marc Guggenheim , Phil Klemmer
زبان : انگلیسی , , روسی
ستارگان : Caity Lotz , Amy Louise Pemberton , Dominic Purcell
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : The CW
فصل : 07 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : ریپ هانتر فردی است که آینده را مشاهده کرده و میداند اتفاقی خواهد افتاد که نه تنها زمین بلکه کل دنیا را از در بر میگیرد. حال اون وظیفه دارد تیمی از شروران و قهرمانان را باهم متحد کن ...
IMDB
Comment 13
Awards
Season 07
The Eddy Falling Water Flipped Jack Ryan Legends of Tomorrow
Pain and Glory La boîte noire Frantic The Man Who Shot Liberty Valance Uncaged Runaway Jury Omar