دانلود سریال Stranger Things (2016–) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت07
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.7
نظرات کاربران8

اشتراک گذاری

به روز رسانی : پایان پارت اول فصل چهارم
ژانر : درام , فانتزی , ترسناک رده سنی : TV-14 کارگردان : Matt Duffer , Ross Duffer , Shawn Levy نویسنده : Matt Duffer , Ross Duffer , Paul Dichter محصول : آمریکا رنگ : رونمایی : July 15, 2016 (United States) زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : داستان در دهه 80 میلادی در شهر ساحلی لانگ ایلند اتفاق می افتد. پس از ناپدید شدن یک پسر جوان، تحقیقات برای پیدا کردن او آغاز میشود. خانواده، دوستان و پلیس محلی همگی درگیر معمای گم شدن این پسر هستند. اهالی شهر بعد از مدتی متوجه می شوند دولت، نیروهای ماورای طبیعی و یک دختر کوچک در گم شدن پسر دست داشته اند...
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2020
Winner
Outstanding Sound Editing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Craig Henighan (co-supervising sound editor) ,
Will Files (co-supervising sound editor) ,
Ryan Cole (sound editor) ,
Kerry Dean Williams (sound editor) ,
Angelo Palazzo (sound editor) ,
Katie Halliday (sound editor) ,
David Klotz (music editor) ,
Steve Baine (foley artist) ,
2020
Nominee
Outstanding Drama Series
Iain Paterson (executive producer) ,
Shawn Levy (executive producer) ,
Dan Cohen (executive producer) ,
Matt Duffer (executive producer) ,
Ross Duffer (executive producer) ,
Curtis Gwinn (co-executive producer) ,
Rand Geiger (producer) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Dean Zimmerman (editor) ,
Katheryn Naranjo (editor) ,
Outstanding Stunt Coordination for a Drama Series, Limited Series or Movie
Hiro Koda ,
Outstanding Music Supervision
Nora Felder ,
Outstanding Special Visual Effects
Paul Graff (senior visual effects supervisor) ,
Gayle Busby (visual effects producer) ,
Thomas F. Ford IV (visual effects producer) ,
Mike Maher (senior concept illustrator) ,
Martin Pelletier (visual effects supervisor) ,
Berter Orpak (visual effects supervisor) ,
Yvon Jardel (animation supervisor) ,
Nathan Arbuckle (lead fx) ,
Caius Man (special effects coordinator) ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Michael Rayle (production mixer) ,
Mark Paterson (re-recording mixer) ,
Will Files (re-recording mixer) ,
Craig Henighan (re-recording mixer) ,
Outstanding Interactive Extension of a Linear Program
2018
Winner
Outstanding Sound Editing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Brad North (sound supervisor) ,
Craig Henighan (sound designer) ,
Tiffany S. Griffith (dialogue editor) ,
Jordan Wilby (sound effects editor) ,
David Werntz (sound effects editor) ,
Antony Zeller (supervising foley editor) ,
David Klotz (music editor) ,
Zane D. Bruce (foley artist) ,
Lindsay Pepper (foley artist) ,
2018
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Outstanding Drama Series
Iain Paterson ,
Shawn Levy ,
Dan Cohen ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Rand Geiger ,
Justin Doble ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Ross Duffer ,
Matt Duffer ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Carmen Cuba (casting director) ,
Tara Feldstein (location casting director) ,
Chase Paris (location casting director) ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Tim Ives (director of photography) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Kevin D. Ross ,
Outstanding Special Visual Effects
Paul Graff ,
Christina Graff ,
Mike Maher ,
Fred Raimondi ,
Seth Hill ,
Joel Sevilla ,
Alex Young ,
Steve DiNozzi ,
Caius Man ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Michael P. Clark (production mixer) ,
Bill Higley (adr mixer) ,
Outstanding Music Supervision
Nora Felder (Music Supervisor) ,
2017
Winner
Outstanding Main Title Design
Michelle Dougherty (creative director) ,
Peter Frankfurt (executive creative director) ,
Arisu Kashiwagi (designer) ,
Eric Demeusy (compositor/designer) ,
Outstanding Original Main Title Theme Music
Michael Stein ,
Kyle Dixon ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Carmen Cuba (casting director) ,
Tara Feldstein (location casting) ,
Chase Paris (location casting) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Dean Zimmerman ,
Outstanding Sound Editing for a Series
Brad North (sound supervisor) ,
Craig Henighan (sound editor) ,
Jordan Wilby (sound editor) ,
Jonathan Golodner (sound editor) ,
Tiffany S. Griffith (sound editor) ,
Samuel Munoz (foley editor) ,
David Klotz (music editor) ,
Noel Vought (foley artist) ,
Ginger Geary (foley artist) ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Shannon Purser ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Chris Durfy (production mixer) ,
Bill Higley (ADR mixer) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Period Program (One Hour or More)
Chris Trujillo (production designer) ,
William G. Davis (art director) ,
Jess Royal (set decorator) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Kevin D. Ross ,
Outstanding Music Supervision
Nora Felder ,
Outstanding Hairstyling for a Single-Camera Series
Sarah Hindsgaul (department head hairstylist) ,
Evelyn Roach (key hairstylist) ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Tim Ives ,
Outstanding Drama Series
Matt Duffer (executive producer) ,
Ross Duffer (executive producer) ,
Dan Cohen (executive producer) ,
Shawn Levy (executive producer) ,
Iain Paterson (co-executive producer) ,
Outstanding Makeup for a Single-Camera Series (Non-Prosthetic)
Myke Michaels (department head makeup artist) ,
Teresa Vest (key makeup artist) ,
Amy L. Forsythe (personal makeup artist) ,
BAFTA Awards
2017
Nominee
Best International
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Shawn Levy ,
Dan Cohen ,
Screen Actors Guild Awards
2020
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Cara Buono ,
Jake Busey ,
Natalia Dyer ,
Cary Elwes ,
Priah Ferguson ,
Brett Gelman ,
David Harbour ,
Maya Hawke ,
Charlie Heaton ,
Andrey Ivchenko ,
Joe Keery ,
Gaten Matarazzo ,
Caleb McLaughlin ,
Dacre Montgomery ,
Michael Park ,
Francesca Reale ,
Winona Ryder ,
Noah Schnapp ,
Sadie Sink ,
Finn Wolfhard ,
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Keith Adams ,
Randall Archer ,
Ben Aycrigg ,
Ken Barefield ,
Stanton Barrett ,
Miles Brew ,
Dave Cutler ,
Niko Dalman ,
Elizabeth Davidovich ,
Greg Dela Riva ,
Kent De Mond ,
John Dixon ,
Justin Charles Evans ,
Noah Bain Garret ,
Ryan Green ,
Garrett Hammond ,
Lydia Hand ,
Crystal Hooks ,
Scott Hunter ,
Hiro Koda ,
Rick Marcus ,
Aaron Matthews ,
Josh Mueller ,
Kamryn Poole ,
Chris Schmidt Jr. ,
Caine Sinclair ,
Jaye Tyroff ,
Tyler Witte ,
Dana Michael Woods ,
Casey Ann Zeller ,
2018
Nominee
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Sean Astin ,
Millie Bobby Brown ,
Cara Buono ,
Joe Chrest ,
Catherine Curtin ,
Natalia Dyer ,
David Harbour ,
Charlie Heaton ,
Joe Keery ,
Gaten Matarazzo ,
Caleb McLaughlin ,
Dacre Montgomery ,
Paul Reiser ,
Winona Ryder ,
Noah Schnapp ,
Sadie Sink ,
Finn Wolfhard ,
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Max Calder ,
Crystal Hooks ,
Kathryn Howard ,
Cal Johnson ,
Jason Kehler ,
JoJo Lambert ,
Anderson Martin ,
Lonnie R. Smith Jr. ,
2017
Winner
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Cara Buono ,
Joe Chrest ,
Natalia Dyer ,
David Harbour ,
Charlie Heaton ,
Joe Keery ,
Gaten Matarazzo ,
Caleb McLaughlin ,
Matthew Modine ,
Rob Morgan ,
John Reynolds ,
Winona Ryder ,
Noah Schnapp ,
Mark Steger ,
Finn Wolfhard ,
2017
Nominee
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Winona Ryder ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2019
Winner
Best Supporting Actress in Streaming Presentation
Maya Hawke ,
Best Streaming Horror & Thriller Series
2018
Nominee
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Millie Bobby Brown ,
Best New Media Television Series
2017
Winner
Best New Media Television Series
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Millie Bobby Brown ,
2017
Nominee
Best Actress on Television
Winona Ryder ,
AFI Awards, USA
2018
Winner
TV Program of the Year
2017
Winner
TV Program of the Year
American Cinema Editors, USA
2018
Nominee
Best Edited Drama Series for Non-Commercial Television
Kevin D. Ross ,
2017
Nominee
Best Edited One-Hour Series for Non-Commercial Television
Dean Zimmerman ,
Best Edited One-Hour Series for Non-Commercial Television
Kevin D. Ross ,
Art Directors Guild
2018
Nominee
One Hour Period or Fantasy Single-Camera Television Series
Chris Trujillo (production designer) ,
Sean Brennan (art director) ,
John Snow (assistant art director) ,
Rob Nagy (set designer) ,
Heath Hancock (graphic designer) ,
Jess Royal (set decorator) ,
2017
Nominee
One Hour Period or Fantasy Single-Camera Television Series
Chris Trujillo (production designer) ,
William G. Davis (art director) ,
John Snow (assistant art director) ,
Heath Hancock (graphic designer) ,
Rob Nagy (set designer) ,
Justin Trudeau (set designer) ,
Jess Royal (set decorator) ,
Association of Motion Picture Sound (AMPS)
2018
Nominee
Excellence in Sound for a Television Drama
Michael P. Clark ,
Tiffany S. Griffith ,
Brad North ,
Joe Barnett ,
2017
Nominee
Excellence in Sound for a Television Drama
Chris Durfy ,
Brad North ,
Craig Henighan ,
Joe Barnett ,
BET Awards
2018
Nominee
YoungStars Award
Caleb McLaughlin ,
2017
Nominee
YoungStars Award
Caleb McLaughlin ,
Blogos de Oro
2017
Winner
Best Actress in a TV show (Mejor Actriz en una serie)
Millie Bobby Brown ,
2017
Nominee
Best Actress in a TV show (Mejor Actriz en una serie)
Winona Ryder ,
Bram Stoker Awards
2019
Nominee
Screenplay
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
2017
Nominee
Screenplay
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
2016
Nominee
Screenplay
Matt Duffer (writer) ,
Ross Duffer (writer) ,
Screenplay
Matt Duffer (writer) ,
Ross Duffer (writer) ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2018
Winner
Best Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
2018
Nominee
Best Drama Series
Casting Society of America, USA
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot and First Season - Drama
Carmen Cuba ,
Tara Feldstein (location casting) ,
Chase Paris (location casting) ,
Wittney Horton (associate) ,
Cinema Audio Society, USA
2020
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael Rayle (production mixer) ,
Mark Paterson (re-recording mixer) ,
Will Files (re-recording mixer) ,
Hector Carlos Ramirez (scoring mixer) ,
Bill Higley (adr mixer) ,
Peter Persaud (foley mixer) ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (producton mixer) ,
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Bill Higley (adr mixer) ,
Antony Zeller (foley mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Chris Durfy (production mixer) ,
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Judah Getz (adr mixer) ,
John Guentner (foley mixer) ,
Costume Designers Guild Awards
2018
Nominee
Outstanding Period Television Series
Kim Wilcox ,
2017
Nominee
Outstanding Period Television Series
Kimberly Adams-Galligan ,
Malgosia Turzanska ,
Critics Choice Television Awards
2016
Nominee
Best Drama Series
Most Bingeworthy Show
Directors Guild of America, USA
2018
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
2017
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Dragon Awards
2018
Nominee
Best Science Fiction or Fantasy TV Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
2017
Winner
Best Science Fiction or Fantasy TV Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Empire Awards, UK
2018
Nominee
Best TV Series
Best Actress in a TV Series
Millie Bobby Brown ,
2017
Nominee
Best TV Series
Fangoria Chainsaw Awards
2020
Winner
Best Series
2017
Winner
Best TV Series
Best TV Actress
Millie Bobby Brown ,
Best TV Supporting Actress
Winona Ryder ,
2017
Nominee
Best TV Supporting Actor
David Harbour ,
GALECA: The Society of LGBTQ Entertainment Critics
2017
Nominee
TV Drama of the Year
TV Performance of the Year - Actress
Winona Ryder ,
Gold Derby Awards
2020
Nominee
Drama Series
Drama Supporting Actor
David Harbour ,
2019
Nominee
Drama Supporting Actress of the Decade
Millie Bobby Brown ,
Drama Supporting Actor of the Decade
David Harbour ,
Drama Series of the Decade
2018
Winner
Drama Supporting Actor
David Harbour ,
2018
Nominee
Drama Series
Drama Episode
Matt Duffer (writer/director) ,
Ross Duffer (writer/director) ,
Drama Supporting Actress
Millie Bobby Brown ,
Drama Supporting Actor
Noah Schnapp ,
2017
Winner
Drama Series
2017
Nominee
Drama Supporting Actress
Winona Ryder ,
Drama Supporting Actress
Millie Bobby Brown ,
Drama Supporting Actor
David Harbour ,
Drama Episode of the Year
Matt Duffer (director) ,
Ross Duffer (director) ,
Justin Doble (writer) ,
Drama Episode of the Year
Matt Duffer (director/writer) ,
Ross Duffer (director/writer) ,
Paul Dichter (writer) ,
Ensemble of the Year
Golden Globes, USA
2018
Nominee
Best Television Series - Drama
Best Performance by an Actor in a Supporting Role in a Series, Limited Series or Motion Picture Made for Television
David Harbour ,
2017
Nominee
Best Television Series - Drama
Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama
Winona Ryder ,
Golden Trailer Awards
2019
Winner
Best Music (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Best Original Score (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Best Sound Editing (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
2019
Nominee
Best Fantasy/Adventure (TV Spot / Trailer /Teaser for a Series)
Most Original (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Most Innovative Advertising for a TV/Streaming Series
2018
Winner
Best Fantasy/Adventure (TV Spot / Trailer /Teaser for a Series)
Best Music (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Best Sound Editing (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
2017
Winner
Best Fantasy/Adventure (TV Spot / Trailer /Teaser for a Series)
2017
Nominee
Best Sound Editing (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Grammy Awards
2019
Nominee
Best Compilation Soundtrack for Visual Media
Nora Felder (music supervisor) ,
Timothy J. Smith (compilation producer) ,
Ross Duffer (compilation producer) ,
Matt Duffer (compilation producer) ,
2017
Nominee
Best Score Soundtrack for Visual Media
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Best Score Soundtrack for Visual Media
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Gran Premio Internazionale del Doppiaggio
2016
Nominee
Best Voice Actor in a TV Series
Alessandro Budroni ,
Guild of Music Supervisors Awards
2018
Winner
Best Music Supervision for Television Promo
Bobby Gumm ,
Michael Paquette ,
2017
Winner
Best Music Supervision for Television Drama
Nora Felder ,
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2018
Nominee
Best Period and/or Character Makeup - Television and New Media Series
Amy L. Forsythe ,
Jillian Erickson ,
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Amy L. Forsythe ,
Jillian Erickson ,
2017
Nominee
Best Period and/or Character Hair Styling - Television and New Media Series
Sarah Hindsgaul ,
Evelyn Roach ,
Hollywood Music In Media Awards (HMMA)
2016
Winner
Outstanding Music Supervision - Television
Nora Felder ,
2016
Nominee
Best Main Title - TV Show/Digital Streaming Series
Kyle Dixon ,
Michael L. Stein ,
Best Original Score - TV Show/Miniseries
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Outstanding Music Supervision - Television
Nora Felder ,
Hollywood Post Alliance, US
2019
Winner
Outstanding Editing - Television (Over 30 Minutes)
Dean Zimmerman ,
Katheryn Naranjo ,
2018
Nominee
Outstanding Editing - Television (Over 30 Minutes)
Kevin D. Ross ,
2017
Winner
Outstanding Editing - Television
Dean Zimmerman ,
Outstanding Sound - Television
Craig Henighan (sound designer/supervising sound editor) ,
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Jordan Wilby (sound effects editor) ,
Tiffany S. Griffith (dialogue editor) ,
Hugo Awards
2017
Nominee
Best Dramatic Presentation - Long Form
Matt Duffer (creator) ,
Ross Duffer (creator) ,
ICG Publicists Awards
2020
Nominee
Television
Denise Godoy ,
2018
Winner
Television
Denise Godoy ,
IGN Summer Movie Awards
2019
Nominee
Best TV Action Series
2017
Winner
Best Dramatic TV Performance
Millie Bobby Brown ,
2017
Nominee
Best Dramatic TV Performance
Millie Bobby Brown ,
Best Dramatic TV Performance
Gaten Matarazzo ,
Best TV Episode
2016
Winner
Best New TV Series
Best Streaming Exclusive Series
2016
Nominee
Best TV Series
Best New TV Series
iHorror Awards
2017
Winner
Best Actress - Horror Series
Winona Ryder ,
2017
Nominee
Best Horror Series
Best Actor - Horror Series
David Harbour ,
Il Festival Nazionale del Doppiaggio Voci nell'Ombra
2019
Winner
Best Dialogue Adaptation
Fiamma Izzo d'Amico ,
Nunzia Di Somma ,
2017
Nominee
Bruno Paolo Astori plate to the emerging voice
Alessandro Campaiola Ward ,
2016
Winner
Best Female Voice
Giuppy Izzo ,
Image Awards (NAACP)
2018
Winner
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Caleb McLaughlin ,
International Film Music Critics Award (IFMCA)
2017
Nominee
Best Original Score for a Television Series
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
International Online Cinema Awards (INOCA)
2018
Nominee
Best Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Noah Schnapp ,
Best Ensemble in a Drama Series
Kids' Choice Awards, USA
2021
Winner
Favorite Female TV Star
Millie Bobby Brown ,
2021
Nominee
Favorite Male TV Star
Caleb McLaughlin ,
Favorite Male TV Star
Finn Wolfhard ,
2020
Winner
Favorite Family TV Show
Favorite Female TV Star
Millie Bobby Brown ,
2020
Nominee
Favorite Male TV Star
Caleb McLaughlin ,
2019
Nominee
Favorite TV Drama
Favorite Female TV Star
Millie Bobby Brown ,
Favorite Male TV Star
Caleb McLaughlin ,
2018
Winner
Favorite TV Show
Favorite TV Actress
Millie Bobby Brown ,
Location Managers Guild International Awards (LMGI)
2018
Nominee
Outstanding Locations in a Period Television Series
Tony Holley ,
Kyle Carey ,
2017
Nominee
Outstanding Locations in a Period Television Series
Tony Holley ,
Motion Picture Sound Editors, USA
2020
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Sound Effects and Foley for Episodic Long Form Broadcast Media
Craig Henighan (supervising sound editor) ,
Will Files (supervising sound editor) ,
Angelo Palazzo (sound effects editor) ,
Katie Halliday (sound effects editor) ,
Steve Baine (foley artist) ,
2018
Winner
Outstanding Achievement in Sound Editing - Music Score and Musical for Episodic Short Form Broadcast Media
David Klotz ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Short Form Broadcast Media
Brad North (supervising sound editor, adr editor) ,
Tiffany S. Griffith (dialogue editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Sound Effects and Foley for Episodic Short Form Broadcast Media
Brad North (supervising sound editor) ,
Craig Henighan (sound designer) ,
Jordan Wilby (sound effects editor) ,
Antony Zeller (foley editor) ,
Zane D. Bruce (foley artist) ,
Lindsay Pepper (foley artist) ,
David Werntz ,
2017
Winner
Best Sound Editing - Short Form Music in Television
David Klotz (music editor) ,
2017
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Brad North (supervising sound editor) ,
Jacob McNaughton (foley editor) ,
Noel Vought (foley artist) ,
Craig Henighan (sound designer) ,
Jordan Wilby (sound effects editor) ,
Jonathan Golodner (sound effects editor) ,
MTV Movie + TV Awards
2018
Winner
Show of the Year
Best Performance in a Show
Millie Bobby Brown ,
Most Frightened Performance
Noah Schnapp ,
2018
Nominee
Best Kiss
Finn Wolfhard ,
Millie Bobby Brown ,
Best On-Screen Team
Gaten Matarazzo ,
Finn Wolfhard ,
Caleb McLaughlin ,
Noah Schnapp ,
Sadie Sink ,
Scene Stealer
Dacre Montgomery ,
2017
Winner
Show of the Year
Best Actor in a Show
Millie Bobby Brown ,
2017
Nominee
Best Villain
Best Hero
Millie Bobby Brown ,
National Film and Television Awards, USA
2018
Winner
Best Newcomer
Millie Bobby Brown ,
2018
Nominee
Best Actress
Millie Bobby Brown ,
Best Newcomer
Finn Wolfhard ,
Best Breakthrough Performance
Millie Bobby Brown ,
Best Breakthrough Performance
Noah Schnapp ,
National Television Awards, UK
2017
Nominee
Most Popular Period Drama
Online Film & Television Association
2020
Nominee
Best Drama Series
Best Ensemble in a Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Best Editing in a Series
Best Production Design in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
2018
Winner
Best Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
2018
Nominee
Best Supporting Actress in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Best Music in a Series
Best Editing in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
2017
Nominee
Best Drama Series
Best Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Best Ensemble in a Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
Best Music in a Series
Best Editing in a Series
Best Cinematography in a Series
Best Production Design in a Series
Best Costume Design in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
Best New Theme Song in a Series
Best New Titles Sequence
Peabody Awards
2020
Winner
Winner
Winner
People's Choice Awards, USA
2019
Winner
Favorite Female TV Star
Millie Bobby Brown ,
2019
Nominee
Favorite Male TV Star
Finn Wolfhard ,
Favorite Drama TV Star
Millie Bobby Brown ,
Favorite Sci-Fi/Fantasy Show
2017
Nominee
Favorite TV Show
Favorite Premium Sci-Fi/Fantasy Series
PGA Awards
2018
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Iain Paterson ,
Shawn Levy ,
Dan Cohen ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Rand Geiger ,
Justin Doble ,
2017
Winner
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Shawn Levy ,
Dan Cohen ,
Iain Paterson ,
Rondo Hatton Classic Horror Awards
2017
Winner
Best TV Presentation
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
2016
Winner
Best Television Presentation
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Satellite Awards
2019
Winner
Best Television Series, Genre
2018
Nominee
Best Television Series, Genre
2017
Nominee
Best Actress in a Series, Drama/Genre
Winona Ryder ,
Best Television Series, Genre
Set Decorators Society of America, USA
2022
Nominee
Best Achievement in Decor/Design of a One Hour Fantasy or Science Fiction Series
Jess Royal (set decoration) ,
Chris Trujillo (production design) ,
Society of Camera Operators
2018
Winner
Television
Bob Gorelick ,
2017
Nominee
Television
Bob Gorelick ,
Society of Composers and Lyricists Awards
2020
Nominee
Outstanding Original Score for a Television or Streaming Production
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Teen Choice Awards
2019
Winner
Choice Summer TV Show
Choice Summer TV Star: Male
Noah Schnapp ,
Choice Summer TV Star: Female
Millie Bobby Brown ,
2019
Nominee
Choice Summer TV Star: Male
Caleb McLaughlin ,
Choice Summer TV Star: Male
Finn Wolfhard ,
Choice Summer TV Star: Male
Gaten Matarazzo ,
2018
Winner
Choice TV Actress: Fantasy/Sci-Fi
Millie Bobby Brown ,
2018
Nominee
Choice TV Show: Fantasy/Sci-Fi
Choice TV Actor: Fantasy/Sci-Fi
Finn Wolfhard ,
Choice TV Actor: Fantasy/Sci-Fi
Gaten Matarazzo ,
Choice TV Ship
Millie Bobby Brown ,
Finn Wolfhard ,
Choice: Scene Stealer
Charlie Heaton ,
Choice: Hissy Fit
Joe Keery ,
Choice: Liplock
Millie Bobby Brown ,
Finn Wolfhard ,
2017
Nominee
Choice Breakout TV Star
Finn Wolfhard ,
Choice Breakout TV Star
Millie Bobby Brown ,
Choice Breakout TV Show
Choice TV Show: Fantasy/Sci-Fi
Television Critics Association Awards
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Drama
Program of the Year
Outstanding New Program
The Joey Awards, Vancouver
2016
Winner
Best Young Actor in a TV Series Leading Role 12-15 Years
Finn Wolfhard ,
The Television Academy Honors
2017
Nominee
The Television Academy Honors - Television Drama
Chris Trujillo ,
William G. Davis ,
The Webby Awards
2018
Winner
Best Actor
David Harbour ,
Visual Effects Society Awards
2020
Winner
Outstanding Animated Character in an Episode or Real-Time Project
Joseph Dubé-Arsenault ,
Antoine Barthod ,
Xavier Lafarge ,
Outstanding Effects Simulations in an Episode, Commercial, or Real-Time Project
Nathan Arbuckle ,
Christian Gaumond ,
James Dong ,
Aleksandr Starkov ,
2020
Nominee
Outstanding Visual Effects in a Photoreal Episode
Paul Graff ,
Thomas F. Ford IV ,
Mike Maher ,
Martin Pelletier ,
Andi Sowers ,
Outstanding Compositing in a Photoreal Episode
Simon Lehembre ,
Andrew Kowbell ,
Karim El-Masry ,
Miklós Mesterházy ,
2018
Nominee
Outstanding Visual Effects in a Photoreal Episode
Paul Graff ,
Christina Graff ,
Seth Hill ,
Joel Sevilla ,
Caius Man ,
Outstanding Created Environment in an Episode, Commercial, or Real-Time Project
Saul Galbiati ,
Mike Maher ,
Seth Cobb ,
Kate McFadden ,
2017
Nominee
Outstanding Visual Effects in a Photoreal Episode
Marc Kolbe ,
Aaron Sims ,
Olcun Tan ,
World Soundtrack Awards
2017
Nominee
Television Composer of the Year
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Writers Guild of America, USA
2018
Nominee
Dramatic Series
Paul Dichter ,
Justin Doble ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Jessica Mecklenburg ,
Jessie Nickson-Lopez ,
Alison Tatlock ,
2017
Nominee
New Series
Paul Dichter ,
Justin Doble ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Jessica Mecklenburg ,
Jessie Nickson-Lopez ,
Alison Tatlock ,
Drama Series
Paul Dichter ,
Justin Doble ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Jessica Mecklenburg ,
Jessie Nickson-Lopez ,
Alison Tatlock ,
Young Artist Awards
2020
Nominee
Best Performance in a Streaming Series - Young Artist
Christopher Convery ,
Young Entertainer Awards
2020
Nominee
Best Guest Starring Young Actor 10 & Under - Television Series
Christopher Convery ,
2017
Winner
Best Young Ensemble Cast - Television Series
Millie Bobby Brown ,
Natalia Dyer ,
Gaten Matarazzo ,
Caleb McLaughlin ,
Noah Schnapp ,
Finn Wolfhard ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 8 نظر )

-1 +0
abtin سلام فصل 4 9 تا قسمت داره من فقظ 7 تا دارم توی سایت همه ی کیفیت ها را چک کردم ولب اون دو قسمت نیست
09 خرداد 1401, 08:54 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
سلام دوست عزیز قسمت 8 و 9 این فصل ، 10 تیر ماه پخش میشه.
09 خرداد 1401, 11:36 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
abtin خیلی ممنون از پاسختون سایت خوبی دارید
09 خرداد 1401, 21:51 ب.ظ
-0 +2
یخ فروش جهنم کاور روی فیلم ماله session 3 هست در حالیکه 4 ریلیز شده
06 خرداد 1401, 20:15 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
یخ فروش جهنم ممنون که درست کردید
10 خرداد 1401, 14:15 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +2
Nima فصل چهارم اومد و به موقع قرار دادید کلی منتظر بودیم واقعا سپاسگزارم.این اثر یه کار بی نظیره
06 خرداد 1401, 15:27 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +2
mehdi لطفا کیفیت 1080 رو اد کنید برای فصل 4
06 خرداد 1401, 14:33 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
مهراب خیلی عالی،پیشنهاد میدم دانلود کنید، روحیه بخش هست .
08 مرداد 1399, 06:19 ق.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

Doctor Zhivago
DVDRip » 700MB

Doctor Zhivago (2002)

7.3 / 10
5,196
ژانر : درام , عاشقانه
سازنده : Giacomo Campiotti
نویسنده : Andrew Davies , Annamaria Morelli , Boris Pasternak
زبان : انگلیسی
ستارگان : Sam Neill , Alexandra Maria Lara , Sam MacLintock
مدت زمان : دقیقه
محصول : انگلستان , آلمان , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ITV
فصل : 01 ، قسمت : 02 دانلود سریال »
خلاصه داستان : «لارا» (کیرا نایتلی) دختر جوان و زیبایی است که سه مرد به او علاقه دارند: یک انقلابی، یک مغولی، و یک دکتر. در طی ماجراهای انقلاب روسیه، «دکتر ژیواگو» (هانس متسون) که متاهل است با لا ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
The Gilded Age
720p WEBRip x265 » 300MB
480p WEBRip » 200MB

The Gilded Age (2022–)

8 / 10
21,298
ژانر : درام
سازنده : Michael Engler , Salli Richardson-Whitfield
نویسنده : Julian Fellowes , Sonja Warfield
زبان : انگلیسی
ستارگان : Ben Ahlers , Celia Keenan-Bolger , Debra Monk
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : HBO , HBO Max
فصل : 01 ، قسمت : 09 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال یک فرزند جوان با چشمان گشاد از خانواده ای محافظه کار ماموریتی را آغاز می کند تا به قبیله ثروتمند همسایه نفوذ کند که تحت سلطه سرمایه دار بیرحم راه آهن "جورج راسل&q ...
IMDB
Comment 1
Awards
Season 01
Vida
720p WEBRip x265 » 200MB
480p WEBRip » 150MB

Vida (2018–2020)

7.2 / 10
2,903
ژانر : درام
سازنده : Jenée LaMarque , Tanya Saracho , Catalina Aguilar Mastretta
نویسنده : Tanya Saracho , Nancy C. Mejia , Esti Giordani
زبان : انگلیسی , اسپانیایی
ستارگان : Melissa Barrera , Mishel Prada , Ser Anzoategui
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Starz
فصل : 03 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریال داستان دو خواهر در شرق لس آنجلس رو روایت میکنه که دیگر توان زندگی در این منطقه رو ندارند و مجبور به بازگشت به محل قدیم و مادری خود میشوند . جایی که آنها با حقایقی از مادرشان ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 03
Homecoming
720p WEBRip » 250MB
720p WEBRip x265 » 150MB
480p WEBRip » 100MB

Homecoming (2018–)

7.4 / 10
24,238
ژانر : درام , معمایی , هیجان انگیز
سازنده : Sam Esmail , Kyle Patrick Alvarez
نویسنده : Micah Bloomberg , Eli Horowitz , Cami Delavigne
زبان : انگلیسی
ستارگان : Stephan James , Bobby Cannavale , Hong Chau
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Amazon Prime Video
فصل : 02 ، قسمت : 07 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال درباره 3 شخصیت هست ، مامور کار بر روی پرونده های دولتی ، مشاورش و یک سرباز هست و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
Bron/Broen
720p BluRay » 400MB

Bron/Broen (2011–2018)

8.6 / 10
67,596
ژانر : جنایی , معمایی , هیجان انگیز
سازنده : Henrik Georgsson , Rumle Hammerich , Charlotte Sieling
نویسنده : Camilla Ahlgren , Erik Ahrnbom , Morten Dragsted
زبان : سوئدی , دانمارکی
ستارگان : Sofia Helin , Rafael Pettersson , Dag Malmberg
مدت زمان : دقیقه
محصول : سوئد , دانمارک , آلمان
رده : سریال
فصل : 04 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : دو نیمه ی جسد، که یکی از آنها متعلق به یک سیاستمدار زنِ سوئدی است، روی پل "اُرساند"، که دانمارک و سوئد را به هم وصل میکند پیدا میشود. با پیدا شدن این دو جسد، دو بازرس یکی ...
IMDB
Comment 2
Awards
Season 04
Doctor Zhivago The Gilded Age Vida Homecoming Bron/Broen
Spider-Man: No Way Home The Trip to Greece High Noon One Less God Goodnight Mommy Agent Carter Rango