دانلود سریال Star Trek: Discovery (2017– ) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت13
لیست جوایز
امتیاز و رتبه7.2
نظرات کاربران4

اشتراک گذاری

به روز رسانی : پایان فصل سوم
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام رده سنی : TV-14 کارگردان : Olatunde Osunsanmi , Jonathan Frakes , Douglas Aarniokoski نویسنده : Bryan Fuller , Alex Kurtzman , Gene Roddenberry محصول : آمریکا رنگ : رونمایی : September 24, 2017 (United States) زمان : دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : این سریال سفر استارفلیت را در ماموریتشان برای کشف دنیاهای جدید و موجودات مختلف و یک افسر استارفلیت را دنبال خواهد کرد، افسری که باید یاد بگیرد که برای درک تمام چیزهای بیگانه، ابتدا باید خود را درک کرد.
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2021
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup
Glenn Hetrick (special makeup effects department head) ,
Mike Smithson (special makeup effects department head) ,
Michael O'Brien (prosthetic designer) ,
Ken Culver (prosthetic designer) ,
Hugo Villasenor (special makeup effects artist) ,
Chris Bridges (additional makeup effects artist) ,
Outstanding Sound Editing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Matthew E. Taylor (sound supervisor) ,
Sean Heissinger (dialogue editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Harry Cohen (sound designer) ,
Michael Schapiro (sound effects editor) ,
Darrin Mann (foley editor) ,
Clay Weber (foley editor) ,
Moira Marquis (music editor) ,
Alyson Dee Moore (foley artist) ,
Chris Moriana (foley artist) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Single Episode
Jason Michael Zimmerman (supervising producer/lead VFX supervisor) ,
Ante Dekovic (VFX supervisor) ,
Aleksandra Kochoska (VFX producer) ,
Charles Collyer (lead VFX artist) ,
Alexander Wood (on set VFX supervisor) ,
Ivan Kondrup Jensen (VFX supervisor - Ghost VFX) ,
Kristen Swanson (VFX producer - Ghost VFX) ,
Toni Pykäläniemi (VFX supervisor - DNEG) ,
Leslie Chung (VFX supervisor - Crafty Apes) ,
Outstanding Period and/or Character Makeup (Non-Prosthetic)
Shauna Llewellyn (department head makeup artist) ,
Faye Crasto (key makeup artist) ,
2019
Winner
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or Special
Glenn Hetrick (special makeup effects department head) ,
James MacKinnon (special makeup effects department head) ,
Hugo Villasenor (special makeup effects artist) ,
Rocky Faulkner (special makeup effects artist) ,
Chris Bridges (special makeup effects artist) ,
Nicola Bendrey (special makeup effects artist) ,
Michael O'Brien (prosthetic designer) ,
Neville Page (prosthetic designer) ,
2019
Nominee
Outstanding Special Visual Effects
Jason Michael Zimmerman (vfx supervisor) ,
Ante Dekovic (vfx supervisor) ,
Ivan Kondrup Jensen (vfx supervisor) ,
Mahmoud Rahnama (associate vfx supervisor) ,
Alexander Wood (vfx plate supervisor) ,
Aleksandra Kochoska (vfx producer) ,
Charles Collyer (lead vfx artist) ,
Fausto Tejeda (cg supervisor) ,
Darcy Callaghan (special effects coordinator) ,
Outstanding Sound Editing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Matthew E. Taylor (sound supervisor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Michael Schapiro (sound effects editor) ,
Clayton Weber (sound effects editor) ,
Dan Kenyon (sound effects editor) ,
Rickley W. Dumm (adr editor) ,
Sean Heissinger (dialogue editor) ,
Bob Jackson (dialogue editor) ,
Matt Decker (music editor) ,
Alyson Dee Moore (foley artist) ,
Christopher Moriana (foley artist) ,
Outstanding Main Title Design
Ana Criado-Zahonero (creative director) ,
Nader Husseini (animator) ,
Zachary Kinney (animator) ,
Christian Antolin (designer) ,
Kyle Cooper (creative director) ,
2018
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or Special
Glenn Hetrick (special makeup effects department head) ,
James MacKinnon (special makeup effects department head) ,
Hugo Villasenor (special makeup effects artist) ,
Rocky Faulkner (special makeup effects artist) ,
Chris Bridges (additional makeup effects artist) ,
Shane Zander (additional makeup effects artist) ,
Neville Page (prosthetic designer) ,
Michael O'Brien (prosthetic designer) ,
Outstanding Sound Editing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Jon Mete (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Christopher Assells (sound editor) ,
Matthew E. Taylor (adr editor) ,
Trevor Sperry (foley editor) ,
Ashley Harvey (dialogue editor) ,
Angelo Palazzo (sound effects editor) ,
Peter D. Lago (sound effects editor) ,
Christopher Scarabosio (sound effects editor) ,
Matt Decker (music editor) ,
James Bailey (foley artist) ,
Alex Ullrich (foley artist) ,
Matt Salib (foley artist) ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2021
Nominee
Best Science Fiction Television Series
Best Actress in a Television Series
Sonequa Martin-Green ,
Best Supporting Actor in a Television Series
Doug Jones ,
2019
Winner
Best Streaming Science Fiction, Action, & Fantasy Series
Best Actress in Streaming Presentation
Sonequa Martin-Green ,
Best Supporting Actor in Streaming Presentation
Doug Jones ,
2019
Nominee
Best Supporting Actor in Streaming Presentation
Wilson Cruz ,
Best Supporting Actor in Streaming Presentation
Ethan Peck ,
2018
Winner
Best Actress on Television
Sonequa Martin-Green ,
Best New Media Television Series
2018
Nominee
Best Actor on Television
Jason Isaacs ,
Best Supporting Actor on Television
Doug Jones ,
Best Guest Performance in a Television Series
Michelle Yeoh ,
Costume Designers Guild Awards
2019
Nominee
Excellence in Sci-Fi/Fantasy Television
Gersha Phillips ,
2018
Nominee
Outstanding Sci-Fi/Fantasy Television Series
Gersha Phillips ,
Critics Choice Super Awards
2021
Nominee
Best Science Fiction/Fantasy Series
Best Actress in a Science Fiction/Fantasy Series
Sonequa Martin-Green ,
Directors Guild of Canada
2019
Winner
Outstanding Achievement in Production Design - Dramatic Series
Tamara Deverell ,
Dragon Awards
2019
Nominee
Best Science Fiction or Fantasy TV Series
Bryan Fuller ,
Alex Kurtzman ,
2018
Nominee
Best Science Fiction or Fantasy TV Series
Alex Kurtzman ,
Bryan Fuller ,
Empire Awards, UK
2018
Winner
Best Actor in a TV Series
Jason Isaacs ,
GLAAD Media Awards
2021
Winner
Outstanding Drama Series
2020
Nominee
Outstanding Drama Series
2018
Nominee
Outstanding Drama Series
Gold Derby Awards
2021
Nominee
Drama Supporting Actress
Michelle Yeoh ,
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2020
Nominee
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Glenn Hetrick ,
James MacKinnon ,
Rocky Faulkner ,
Hollywood Music In Media Awards (HMMA)
2019
Nominee
Best Original Score - TV Show/Limited Series
Jeff Russo ,
Hollywood Post Alliance, US
2019
Nominee
Outstanding Visual Effects - Television (Over 13 Episodes)
Jason Michael Zimmerman ,
Ante Dekovic ,
Aleksandra Kochoska ,
Charles Collyer ,
Alexander Wood ,
Hugo Awards
2018
Nominee
Best Dramatic Presentation - Short Form
Aron Eli Coleite (writer) ,
Jesse Alexander (writer) ,
David Barrett (director) ,
IGN Summer Movie Awards
2019
Nominee
Best TV Action Series
Best TV Ensemble
Sonequa Martin-Green ,
Doug Jones ,
Anthony Rapp ,
Mary Wiseman ,
Emily Coutts ,
Shazad Latif ,
Oyin Oladejo ,
Patrick Kwok-Choon ,
Ronnie Rowe ,
Wilson Cruz ,
Sara Mitich ,
Michelle Yeoh ,
Anson Mount ,
Ethan Peck ,
Rachael Ancheril ,
Hannah Cheesman ,
2017
Nominee
Best TV Action Series
Best New TV Series
Motion Picture Sound Editors, USA
2021
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Episodic Long Form - Effects and Foley
Matthew E. Taylor (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Harry Cohen (sound designer) ,
Michael Schapiro (sound effects editor) ,
Clayton Weber (foley editor) ,
Darrin Mann (foley editor) ,
Alyson Dee Moore (foley artist) ,
Christopher Moriana (foley artist) ,
Online Film & Television Association
2019
Nominee
Best Costume Design in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Visual Effects in a Series
Best Costume Design in a Series
Gersha Phillips (costume designer) ,
2018
Nominee
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
Publicists Guild of America
2018
Nominee
Television
Kristen Hall ,
ReFrame
2021
Winner
IMDbPro Top 200 Most Popular TV Titles 2020-2021
2020
Winner
Top 100 Most Popular Television (2018-2019)
The CAFTCAD awards
2021
Winner
Excellence in Crafts - Building
Tanya Batanau-Chuiko ,
Carla Mingiardi ,
Gulay Cokgezen ,
Excellence in Crafts - Special Effects Costume Building
Ray Wong ,
Blake Hyland ,
Andrew Cook ,
Best Costume Design in TV Sci-Fi/ Fantasy
Gersha Phillips (costume designer) ,
Karen Lee ,
Kim Harkness ,
Kymn Keating ,
Carly Nicodemo ,
Daina Valiulis ,
Michael Ground ,
Kaitlyn Fifield ,
Loretta Chin ,
Tova Harrison ,
Tanya Batanau-Chuiko ,
Carla Mingiardi ,
Gulay Cokgezen ,
Leanne Reimer ,
Malika Ben Slimane ,
Bonnie McCabe ,
David Webb ,
Keith Lau ,
Blake Hyland ,
Andrew Cook ,
Chelsea Oliver ,
Tara Thompson ,
Heather Constable ,
Jennifer Choy ,
Christian Cordella ,
Ciara Brennan ,
2021
Nominee
Excellence in Crafts - Costume Illustration
Ciara Brennan ,
Excellence in Crafts - Costume Illustration
Keith Lau ,
Excellence in Crafts - Textile Arts
Bonnie McCabe ,
David Webb ,
2020
Nominee
Best Costume Design in TV Sci-Fi/ Fantasy
Gersha Phillips (costume designer) ,
Daina Valiulis ,
Kim Harkness ,
Erin Holman ,
Kaitlyn Fifield ,
Kimberly Memory Stanley ,
Daniela Agosta ,
Tanya Batanau-Chuiko ,
Wing Lee ,
Ray Wong ,
Gulay Cokgezen ,
Christy Zaporozan ,
Bonnie McCabe ,
Ian Campbell ,
Andrew Cook ,
Jenn Burton ,
Robin Careless ,
Lisa Creelman ,
Heather Constable ,
Kymn Keating ,
Chelsea Oliver ,
Alexandra Boultzi ,
Karen Lee ,
Carly Nicodemo ,
The Joey Awards, Vancouver
2019
Nominee
Best Actress in a Recurring Role Television Drama 11+
Arista Arhin ,
2018
Nominee
Best Actress in a Principal Role in a Television Series 7-12 years
Arista Arhin ,
Visual Effects Society Awards
2021
Nominee
Outstanding Visual Effects in a Photoreal Episode
Jason Michael Zimmerman ,
Aleksandra Kochoska ,
Ante Dekovic ,
Ivan Kondrup Jensen ,
2018
Nominee
Outstanding Visual Effects in a Photoreal Episode
Jason Michael Zimmerman ,
Aleksandra Kochoska ,
Ante Dekovic ,
Mahmoud Rahnama ,
Outstanding Compositing in a Photoreal Episode
Phil Prates ,
Rex Alerta ,
John Dinh ,
Karen Cheng ,
World Soundtrack Awards
2019
Nominee
Television Composer of the Year
Jeff Russo (Composer) ,
Young Artist Awards
2020
Nominee
Best Performance Recurring Teen Artist - TV Series
Arista Arhin ,
2018
Nominee
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actress
Arista Arhin ,
Young Entertainer Awards
2020
Nominee
Best Recurring Young Actress - Television Series
Arista Arhin ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 4 نظر )

-0 +1
امیر قادری سلام. ممنون از زحمات شما. زیرنویس فارسی نمیاد؟ گروه ترجمه شما ندارید؟
21 آبان 1399, 00:35 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
امیر یوسفی سلام پس لینکهای دانلود کجاست؟
25 مهر 1399, 19:27 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
majid sam فصل دوم دوبله فارسیه ؟
05 شهریور 1398, 11:40 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز کلا نسخه دوبله ای داخل سایت نیست.
05 شهریور 1398, 12:33 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

Alef
720p WEBRip » 400MB

Alef (2020)

8 / 10
5,277
ژانر : اکشن , جنایی , درام
سازنده : Emin Alper
نویسنده : Emre Kayis , Murat Ugurlu
زبان : ترکی , انگلیسی , عربی
ستارگان : Kenan Imirzalioglu , Ahmet Mümtaz Taylan , Melisa Sözen
مدت زمان : دقیقه
محصول : ترکیه
رده : سریال   ،   پخش از : FX
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : جنازه ای که در بندر استانبول پیدا شده... تحقیقات شروع می شود و قتل های بسیاری پس از آن رخ می دهد . دو کارآگاه مشغول یافتن قاتلب میشوند و...
IMDB
Comment 5
Awards
Season 01
How I Met Your Mother
720p WEBRip » 150MB

How I Met Your Mother (2005–2014)

8.3 / 10
622,436
ژانر : کمدی , عاشقانه
سازنده : Pamela Fryman , Rob Greenberg , Michael J. Shea
نویسنده : Carter Bays , Craig Thomas , Matt Kuhn
زبان : انگلیسی , فارسی , چینی
ستارگان : Josh Radnor , Jason Segel , Cobie Smulders
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : CBS
فصل : 09 ، قسمت : 24 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان این سریال در سال 2030 شروع میشود که شخصیت اصلی داستان تد مازبی (جاش رادنر) به پسر و دخترش خاطراتی را یادآوری میکند که منجر به ملاقات او با مادرشان (همسر تد) شد که داستان را ...
IMDB
Comment 28
Awards
Season 09
A.P. Bio
720p WEBRip » 150MB

A.P. Bio (2018– )

7.3 / 10
10,623
ژانر : کمدی
سازنده : Oz Rodriguez , Andrew DeYoung , Richie Keen
نویسنده : Michael Patrick O'Brien , Charlie McCrackin , Britt Matt
زبان : انگلیسی
ستارگان : Glenn Howerton , Lyric Lewis , Patton Oswalt
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : NBC
فصل : 03 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : یک پروفسور سابق فلسفه، شغلی به عنوان مدرس زیست شناسی را قبول میکند و از دانش آموزانش استفاده میکند تا دستش به افرادی که در حقش ظلم کرده اند برسد...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 03
Lucifer
720p WEBRip » 400MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Lucifer (2016– )

8.1 / 10
261,757
ژانر : جنایی , درام , فانتزی
سازنده : Nathan Hope , Eagle Egilsson , Louis Shaw Milito
نویسنده : Mike Dringenberg , Neil Gaiman , Tom Kapinos
زبان : انگلیسی
ستارگان : Tom Ellis , Lesley-Ann Brandt , Lauren German
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : FOX , Netflix
فصل : 05 ، قسمت : 16 دانلود سریال »
خلاصه داستان : لوسیفر، فرشته ی طرد شده، از حکمرانی بر جهنم خسته شده است و برای زندگی تازه به لس آنجلس می آید تا در آنجا وارد ماجراجویی های جدید و عجیب شود...
IMDB
Comment 31
Awards
Season 05
Soulmates
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Soulmates (2020– )

6 / 10
2,347
ژانر : درام , عاشقانه , علمی تخیلی
سازنده : Marco Kreuzpaintner , Rob Savage , William Bridges
نویسنده : William Bridges , Brett Goldstein , Jessica Knappett
زبان : انگلیسی
ستارگان : Patrick Bayele , Betsy Brandt , Laia Costa
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : AMC
فصل : 01 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال مردی بعد از این که متوجه می ‌شود با علم هر کاری می‌شود کرد تصمیم می‌گیرد راهی برای یافتن روح همسرش پیدا کند و…
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Alef How I Met Your Mother A.P. Bio Lucifer Soulmates
Robin Hood Mr. Woodcock Clemency Lucy Truth or Dare U.S. Marshals Stargate Origins